Skocz do zawartości
SkoczekPL

Wdzydze 2014 - V letni zlot morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Greg, bez Ciebie to już nie będzie ten sam zlot :thumbdown: Chyba przeraziła Ciebie ilość prochów, którą miałeś przemycić przez granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze...to teraz ja serio nadam komunikat specjalny...jako, że jutro wyjeżdżam w drugą stronę...czyli na Rzeszów to będę we Wdzydzach dopiero w piątek przed południem, wcześniej nie dam rady.

Skoczek mówiłeś o witaniu przy szlabanie, jak dla mnie to możesz leżeć (o 11 rano w piątek) obok szlabanu bylebyś miał ze sobą pilota do niego, żebym mógł wjechać.

Btw. Przypominam, że trwa casting, na moją obecność w jednym z domków :p dodam jedynie, że ilość miejsc na liście castingowej jest ograniczona...kto pierwszy ten lepszy :p


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie odpisywać żeby koledze bober6662 nie zrobiło się ponownie niedobrze :horse:, ale co tam - organizm trzeba nie raz oczyścić :fish:

Bartek będę.... no albo stał albo leżał - w razie coś dzwoń do mnie :animier:

506 189 244 :animier:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 11-tej rano to się śpi. Przynajmniej Stani zawsze spał, lub próbował, ale go chłopaki budzili głośną muzą.

Jutro będę w Kościerzynie, co prawda służbowo, ale to tak blisko, że już czuję zapach tego klimatu.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, :popo:

o 11-tej sie spi, gdy sie o 8-mej idzie spac a nie o 23-ciej :sweat:, choc Ty rzeczywiscie jeszcze o 7-mej potrafiles przy ognisku cos wyartykolowac lub schowac w spodnie. :whistle: Poza tym, nie ma nic przyjemniejszego, jak ogladanie poczciwych twarzy kolegow nucacych od 11-tej "znow pijatyka".

Mimo obecnosci Jacka :nuke:, zyczymy ("+2") wszystkim dobrej zabawy i fajnej pogody. :animier: ;)

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu i tego mi będzie brakować z powodu nieobecności naszego 1+2. Mam nadzieje że za rok już bez problemów się spotkamy przy ognisku. Uściskaj dziewczyny ode mnie koniecznie.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z okazji 5-tego juz zlotu, chyba czas na maly jubielusz. :thumbup:

Wiec cos sie wymysli zeby ten zlot byl iny niz wszystkie :animier:

Stasiu szkoda ze bez Was, ale szanty dla was zaspiewamy, kielicha w kierunku zachodniej strony przychylimy.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy? A przecie Ciebie tez ma nie byc???

Pozdrawia Mobilny Skoczek


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłosić powszechną abstynencję :turned:

Był by to niezapomniany zlot.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubił w zeznaniach :2guns:


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy? A przecie Ciebie tez ma nie byc???

Pozdrawia Mobilny Skoczek

No jak mam nie byc, takie male zamieszanie na rozkrecnei tematu, zostalo 2 dni :evil:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co i jak by nie liczyć to............ JUTRO ZACZYNAMY :gathering::animier: :animier: :animier::guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawcie się dobrze!


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam po co ja sie pakuje, co we Wdzydzydzach sie przydaje? Telefon nie ma zasiegu, wiec po co ladowarka? Z obuwia to moze w pierwszy dzien klapki, potem okazuje sie ze najwygodniej na bosaka, szamponu do samolotu zabrac nie moge, ekstra ubran nie ma sensu bo pogoda ma byc ladna, moze cos na komary, ale po kilku browarach skora juz nic nie czuje.

Bilet, kasa, paszport mieszcza sie w kieszn :thumbup:, a mijsce u chlopakow w bagazniku mozna wypelnic browarami. :thumbsup:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg, we Wdzydzach najbardziej przydaje się zdrowa wątroba i dobry humor ale Ty to wszystko masz. Więc pakuj się w reklamówkę i dawaj do Wdzydz! Najważniejsze, że będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony zasięg tu mają, ale warto nie zabierać jeśli ktoś nie musi odbierać

Ekstra ubrania niepotrzebne przecież są polary i koszulki

A i szampony można u nas dostać bez większego problemu

byle kupować je przez piwem bo się można pomylić i kupić np płyn do zmiękczania

Dobry humor tego tu zabraknąć nie może i do samolotu powinien się zmieścić

ale Pamiętaj

Edytowane przez dyzio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podsumowując, spotykamy się od jutra w Stanicy PTTK we Wdzydzach KISZEWSKICH, nie Tucholskich, bo i takie przypadki były ze ktoś pojechał do Tucholskich i dzwoni gdzie nas może znalaźć, a to po drugiej stronie jeziora, o ono do małych nie należy :)

Nie wiem kto przybija do brzegu w czwartek, kto w piątek, nie ważne, ci którzy będą kolejny raz wiedzą gdzie recepcja, jak się zameldować i zakwaterować, ci którzy będą po raz pierwszy i będą potrzebowali jakiejkolwiek pomocy proszę dzwonić do mnie lub do Skoczka, mój numer to:

Seb - 503 704 106

Skoczka:

Skoczek - 506 189 244

Dzwońcie śmiało - i tak nie odbieramy :D

Co do wszelkich atrakcji to myślę że czwartek odpuszczamy, piątek proponuję tradycyjną wycieczkę kajakami na "Nasz Cypel", godzina do ustalenia, ale myślę że przed południem, szkoda dnia, później, celuję około 15 jakiś meczyk w siatę - tradycyjnie, kto przegra - myje nogi Kiflowi :D Piłkę do siatki mam, wezmę, pompkę mam, moge nie mieć igły do pompowania, ale postaram się ogarnąć. Tak czy inaczej piłek nigdy za wiele, niech ktoś jeszcze weźmie.

Przydaje się jeszcze takie etui - szczelny futerał na dokumenty, telefon, warto zabrac na kajak, bo w sobotę mamy spływ, godzina do ustalenia, ale ja byłbym za 9 - jak wyżej - szkoda dnia, kajak na odkacowanie jest jak malina, kilka browarków na pokład i kilka godzin ciszy, spokoju i obcowania z naturą, a jest na co popatrzeć, momentami trasa nie odbiega urodą od górnego biegu Orinoko...

Przybywajcie BEZPIECZNIE, nie ma co się spieszyć, ważne żeby cało i zdrowo dojechać, nie chcemy takich niespodzianek jaką nam sprawił Qlfon w ubiegłym roku, więc szerokiej drogi i szeroko oczy - za którymś zakrętem z kolei czeka na Was banda usmiechniętych, szczęśliwych, rozgadanych morszczaków ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A małe nie są....


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisał Seb, chciałbym dodać jeszcze jeden punkt.

Zdjęcie grupowe. Proponuję Piątek o 19:00 przy Tawernie. Niech każdy sobie zapisze bo chciałbym żeby wszyscy byli na pamiątkowej fotce.

:police:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste po meczu też nie są...

I pamiętajcie!!!

post-7824-0-91399500-1403687094_thumb.jpg

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.