Skocz do zawartości
Lidmann

Projekt "Akwarium" premierowy odc. 21.00 Animal Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie Projekt "Akwarium" premierowy odc. 21.00 Animal Planet

Wayde i Brett wyjeżdżają do Chicago na spotkanie z entuzjastą gry na fliperach, który w swoim salonie zabaw chce umieścić akwarium.


6086_6181.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 19.00 też leci odcinek z tego cyklu

właśnie oglądałem ale już się zaczęło to nie pisałem :)


6086_6181.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek o fliperze beznadziejny. Nie postawiłbym czegoś takiego nawet jak by mi dopłacili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość z nas nie postawiłoby w domu większości z ich realizacji, ale nie o to chodzi :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tandeta i podróbka ORANGE COUNTRY CHOPER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bezrybiu i rak ryba... powiedzmy sobie szczerze, oglądamy to tylko dlatego, że po prostu nie ma w telewizorze nic innego o akwariach morskich :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, bez przesady, trzeba cenić swój czas i wypełniać go najwyższej jakości doznaniami. Jestem motocyklistą i tak jak piszesz oglądałem Orange Country Chopper, bo niewiele o motocyklach w TV, ale Panowie, dramaty obyczajowe to moja mama i teściowa, dał Bóg, że nie żona. Lepiej pójść z dziećmi do parku, albo z żoną na lampkę wina do lokalu niż siedzieć przy tych melodramatach.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak wszyscy oglądamy to bo nic innego nie ma o morskich akwariach przynajmniej ryby pokazują ale te gumowe korale masakra ;)


120LT Plany na 600L W trakcie realizacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wersji HD, był odcinek gdzie zakładali Akwarium nad Łóżkiem chorego dzieciaka ma możliwość podglądania Ryb, dość ciekawie zrobione, a drugi projekt był Naturalny z żywymi koralowcami :) Nagrałem ale w połowie mi pena wywaliło ale jeszcze będzie druga próba o 2:15 powtórka tego samego odcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są zarąbiści, oglądam każdy odcinek . Masa, ale to masa prawdziwych informacji. Podsumowanie każdego akwarium. Pokazany montaż, obróbka, dobór ryb, jak dobierają, jakie są ich uwarunkowania etc.

Ponadto fajnie pokazują rybę, mówią co to za ryba, czasami gdzie zamieszkuje i wiele innych informacji.

Po prostu klasa, a nie to co Ci specjaliści od mega akwariów.

Polecam śmiało. TANKED - projekt akwarium. Leci czasami na Animal Planet :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nastepny odcinek ?


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premierowy odcinek o 22:00

Na animal planet :)

Wczoraj robili akwarium z koralowcami. 1136 litrów w trójkącie. Normalnie cud miód malina. A jakie omówienia do tego robili, pokazywali co jest niezbędne, jak bedzie wyglądać filtracja, jakie ryby by nie było kłopotów. Jak pensetniki czarnogłowe będą sobie radzić i co będą jadły w akwarium etc :)

No aż miło się ogląda


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super program, tez ogladam. Tylko sie zawsze dziwie kto bedzie czyscil szyby z glonow w tych fikusnych ksztaltach i zakamarkach ;) Premiera juz w niedziele o 22.00 na AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas można obejrzeć Projekt Akwarium na Animal Planet i mimo że robią fantastyczne zbiorniki, zwłaszcza pod względem litrażowym, to popieram, że są one niestety zbyt sztuczne. Osoby które nie oglądały tego programu mogą zajrzeć na animal planet dzisiaj o godz. 17.00, a ponadto kopiuję najbliższe odcinki ze strony teleman:

Projekt akwarium: Dobra karma (5) - serial dokumentalny - dziś, 29 sierpnia 10:00

Projekt akwarium: Tajniki zawodu (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 1 września 10:00

Projekt akwarium: Spokój - serial dokumentalny - czwartek, 4 września 10:00

Projekt akwarium: Całkowite przeciwieństwo - serial dokumentalny - piątek, 5 września 10:00

Projekt akwarium: Pływając z rekinami (2) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 6 na 7 września 5:12

Projekt akwarium: Dwupokoleniowa rodzina - serial dokumentalny - niedziela, 7 września 22:00

Projekt akwarium: Sposób użycia (1) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 7 na 8 września 5:12

Projekt akwarium: Wspomnienia - serial dokumentalny - poniedziałek, 8 września 10:00

Projekt akwarium: Najtrudniejsze wyzwania - serial dokumentalny - wtorek, 9 września 10:00

Projekt akwarium: Z duchem czasu - serial dokumentalny - środa, 10 września 10:00

Miłego oglądania :).

Edytowane przez marking (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjaliści od megaakwariów i projekt akwarium są extra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści od megaakwariów to kicz i tandeta robiona pod publikę, z chamstwem, kłótniami i plastikowym kiczem.

W PROJEKT AKWARIUM, mówią jak wygląda, projektują różnorodne akwaria, większość nietypowych, omawiają ryby etc :p


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to są premierowe Odcinki czy powtórki powtórek, Ja mam ponagrywane więc oglądam kiedy mnie najdzie natchnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści od megaakwariów to kicz i tandeta robiona pod publikę, z chamstwem, kłótniami i plastikowym kiczem.

W PROJEKT AKWARIUM, mówią jak wygląda, projektują różnorodne akwaria, większość nietypowych, omawiają ryby etc :p

Dla mnie to odwrotnie raczej jest. To w Tanked ciagle sie wyglupiaja a w Specjalistach... wg mnie wiecej informacji. W szczegolnosci od tego geeka ala azjata:-)

A wiec mi bardziej do gustu przypadl ten program na National Geographic:-)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to odwrotnie raczej jest. To w Tanked ciagle sie wyglupiaja a w Specjalistach... wg mnie wiecej informacji. W szczegolnosci od tego geeka ala azjata:-)

A wiec mi bardziej do gustu przypadl ten program na National Geographic:-)

ten G o ktorym piszesz teraz siedzi w Niemcowni na kontrakcie u Fluval-a i jest ta gruba ryba

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka


Było: Aquael RM, Kostaka 60x60x60 FullOPTI,

AKWA - 135X50X60

OŚWIE. - 240W LED - PS BP 120W

FILTRACJA - ODPIENIACZ SKIMZ SM161 + PROBIOTYKA AF + MINI DSB

Jest:

170x60x60

320W Led

Filtr. Twistman 200-int + probiotyki AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Francis był na targach Inter Zoo 2014 jest z nim rozmowa na yt pod tym linkiem ale ja za bardzo nie kapuje o czym jest mowa ale o TV tez cos bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.