Skocz do zawartości
luminigilstiejn

Moja pierwsza słona bańka.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam cos czuje, ze autor tematu to po prostu sobie jaja z Nas forumowiczow robi, bo ciezko mi uwierzyc, ze te Jego odpowiedzi na uwagi forumowiczow to tak na powaznie napisane...


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami czytając posty autora tego tematu, zastanawiam się czy to na pewno dorosła osoba pisze te posty czy raczej jakiś dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie ale to cos ze zdiecia to WFM. :thumbup:

Cóż za cięta riposta.. :clap:

P.S

To WSK.. ;)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za off-top ale nie kumam tych WFM i WSK??? Na moim podworku tak nie pisza chyba wiec nie rozumiem....

Wiec moze ktos mi wytlumaczy? Czytam dyskusje i nie rozumiem o co chodzi:)

Pozdrawiam

Edytowane przez r_33 (wyświetl historię edycji)

IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za off-top ale nie kumam tych WFM i WSK??? Na moim podworku tak nie pisza chyba wiec nie rozumiem....

Wiec moze ktos mi wytlumaczy? Czytam dyskusje i nie rozumiem o co chodzi:)

Pozdrawiam

To są takie motocykle... :)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa no WSK to jeszcze znam:) a ten drugi to juz zielony jestem heheh Jezeli oczywoscie chodzilo o moto ykle hehe

pozdrawiam


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie co i tak nie wpłynie w żaden sposób na nic ... ale ja tam uwielbiam ten temat, jest on Moim ulubionym na tym forum i zawsze czekam na jakieś aktualizacje :)

Autora pozdrawiam serdecznie i kibicuje ! :)


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vortechy ustaw tak, żeby ładnie wszystko obmywały, daj na costant speed, reef crest lub nutrient export. Masz całkiem niezły rockwork, chociaż na Twoim miejscu zadbałbym, żeby był możliwie jak najmniejszy styk skał z podłożem. Odcinam się od tego całego standardowego polskiego piekiełka, które tylko czeka, żebyś się wyłożył ale moim zdaniem niepotrzebnie zacząłeś "z wysokiego C". Pozdrawiam

Edytowane przez BYNT (wyświetl historię edycji)

Mój zimowy antydepresant: 140x70x45h OW, BK 180, Balling, cyrk. 2xVortech MP40W, 1xVortech MP10, 2x RW 15, ATI Sunpower 8x54W, bez sumpa, ULNS, 90% SPS, 10% LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie, ja w tym temacie zabrałam głos dokładnie 1 miesiąc po zalaniu nie 2. Trudno coś w Pana przypadku doradzić przed czasem jak jeden post jest o zalewaniu i sypaniu piachu a w następnym juz wypuszcza Pan ryby i wklada acry. Nie pisał Pan ze zamierza zasiedlac zanim opadnie piach. Nie należę do osób które biją pianę przy każdej okazji, nie lubię zaczepek, wiec nie zamierzam z Panem dyskutować. Prowadzi Pan baniak" po kaszubsku na 100% pewności " to po co pytania, nie przyjmuje Pan krytyki to po co zdjęcia, bo chyba nie żeby się chwalić, nie ma czym.

Ciąg dalszy nie nastąpi. Bez odbioru.

Miłego wieczoru dla wszystkich :-)

Aha...cudzej kasy nie zazdroszczę, mam swoją B-)

Edytowane przez Margo (wyświetl historię edycji)

Akwarium 90x60x55h (komin wewnętrzny) FullOW + sump; ponad 300l wody w obiegu, odpieniacz Deltec Sc1455; 2x Tunze 6045; Obiegowa Tunze Silence 1073.04; Lampa LED Maxspect Razor 16000K; 28,5 kg LR; 20kg LS; 200ml biopelletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w aucie kture mam ciezko jest przytkac tlumik,silnik v8.Margo do mojego watku weszla dwa miechy po zalaniu baniaka.Kazdy probuje cos doradzic po fakcie.Mysle ze to forum nie na tym powinno polegac.Likwidacja, patogenow, do tego stosuje sie ozon,rowniez do walki z ospa,zapobiegawczo.Na wstrzymanie nie musze nic brac,rosna glony wapienne,,,, wielkosc 2-zeta.Nie prubuje sie wymadrzac,tajnikow akwarystyki slodko czy slonowodnej jeszcze do konca nie poznalem.Mysle ze nie ma nikogo takiego ktory by wszystkie tajniki istot morskich zglebil.

Dlatego powinno się powtarzać te kroki od Tych, którzy są dalej niż my. I trzeba się do tych kroków dokładnie stosować.

A tak na marginesie... co z tego, że masz sililnik V8?

Przeżroczyste drzwi też?

Płaczesz, że nie tak ma wyglądać porada na forum? A jak ma wyglądać? Jak odpowiadasz ciętymi ripostami na wszystko co ktoś tu pisze.

Zeby Ciebie szanowali - Ty musisz szanować innych...

Innej możliwości nie ma... Zawsze możesz suchać rad - tego, który Ci sprzedaje wszystkie zwierzaki i urządzenia...

On na pewno się cieszy jak wydajesz u niego coraz to więcej kasy...

Pozdrawiam


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie... co z tego, że masz sililnik V8?

Niech zgadne odpowiedz. Bo przecież tani nie jest ;D

Dobrze ze rozumu nie da się kupić. A kulture się z domu wynosi i na forum jej nikt nie da rady nauczyć.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cos Odemnie przy niedzieli.Dojrzewanie baniaka'''''''' bez glonow jakis wielkich rozmiarow,parametry wody??????malo wypowiedzi na ten temat.Wczoraj robione testyPO4-0.04 poszlo w gore.NO3-0.00,KH-8.4,CA-450,MG1480,SG-1025.W zadnym poscie nie przeczytalem zeby ktos mial podobne parametry do moich podczas startowania baniaka.Odnosnie szklanych drzwi do auta ????niesa praktyczne.Korali z ogrodka sobie nie wykopie.Poto sa sklepy,No moze na Slasku wszystko Macie za darmo,jak za czasow Rzadow Gierka.Pozdrawiam.

Niech zgadne odpowiedz. Bo przecież tani nie jest ;D

Dobrze ze rozumu nie da się kupić. A kulture się z domu wynosi i na forum jej nikt nie da rady nauczyć.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Kierowcow tirow terz nikt nie nauczy kultury a mam z nimi do czynienia codziennie przez dwa tygodnie w miesiacu. Kolego Ty zaczoles wojne.Oj zapomnialem jezeli jyz jestes taki dociekliwy to nie;D; tylko M.AMG. :cat:

Edytowane przez luminigilstiejn (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojnę to Ty człowieku toczysz ze wszystkimi. Ja nie będę odpowiadać za ogół kierowców bo każdy jest kowalem swojego losu i za swoje czyny odpowiada. Nie mam o co z Tobą toczyć wojen bo zdanie na Twój temat mam dawno wyrobione. Z resztą z każdym kolejnym postem mnie coraz mocniej w nim utwierdzasz.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada,nie czytac.

Dodam coś od siebie co i tak nie wpłynie w żaden sposób na nic ... ale ja tam uwielbiam ten temat, jest on Moim ulubionym na tym forum i zawsze czekam na jakieś aktualizacje :)

Autora pozdrawiam serdecznie i kibicuje ! :)

Dzieki,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo prosze moderatorow o delikatne zwrocenie uwagi autorowi, poniewaz usilnie probujac wnosic cos od siebie na forum spolecznosciowe, zachowuje sie bardzo arogancko w stosunku do pozostalych uzytkownikow. Jego wrecz "chamskie" , bardzo czesto niezrozumiale odpowiedzi, a takze brak jakiejkolwiek gramatyki I zero zrozumienia i szacunku dla pozostalych uzytkownikow, wnosi nie mila atmosfere.

Autorowi tematu proponuje zalozyc swoj wlasny, platny blog...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak. Chcemy miec spokoj? To koniec z zagladaniem tutaj i pisaniem i tyle.

Niech sobie kolega pisze ile wlezie...

Nie dawajmy Mu pozywki w postaci postow i samo to wszystko padnie....

Ja juz nie pisze tutaj - slowo harcerza hehehe

Pozdrowionka


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Ty zaczoles wojne.

A my tu wojen nie lubimy dlatego bardzo proszę autora o odrobinę rozsądku. Nie ma sensu zraźic do siebie całego forum. Dobrze by było żeby mimo wszystko został ktoś kto Ci pomoże bo ewidentnie tej pomocy potrzebujesz. Czytaj słuchaj i się nie itytuj a będzie dobrze

PS. Nie odpisuj na tego posta, nie ma potrzeby ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak. Chcemy miec spokoj? To koniec z zagladaniem tutaj i pisaniem i tyle.

Niech sobie kolega pisze ile wlezie...

Nie dawajmy Mu pozywki w postaci postow i samo to wszystko padnie....

Ja juz nie pisze tutaj - slowo harcerza hehehe

Pozdrowionka

Noooo 30l ,to jestes znawca tego tematu.Ja w aquael mam jednego raka Kalifornijskiego.Ten baniczek sluzy synowi jako lampka nocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo 30l ,to jestes znawca tego tematu.Ja w aquael mam jednego raka Kalifornijskiego.Ten baniczek sluzy synowi jako lampka nocna.

Ręce opadają ......jak czyta się takie posty .

Edytowane przez jarek35 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien bry

Zobacze ja te Twoje akwarium czy nie? Nauczyles sie juz obslugiwac aparat w nowym telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam akwa, przynajmniej juz poznalem lampke i autko :heart:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien bry

Zobacze ja te Twoje akwarium czy nie? Nauczyles sie juz obslugiwac aparat w nowym telefonie?

Tak,nauczylem sie.Pozdrawiam.

Co tam akwa, przynajmniej juz poznalem lampke i autko :heart:

Witam Stani,Niemam pojecia co u mnie nie tak z woda,z rana robilem testy,NO2-0,PO4-0.03,NO3-0,00-wiem ze jest troszke za niskie-bede probowal podbic.Wtym momecie dla mnie wazniejszy jest baniak,Wszystko oblepione piaskiem.Mysle ze bede musial odessac.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lumini - zadalam Tobie dwa pytania.

Zrobisz to zdjecie i pokazesz tu na forum w swoim temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.