Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak kiedyś pytałem to jawnie mówili że Myciok - nawet mają małą wystawkę ze szkłem Guardiana oklejoną ich logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, co Marek napisał. Sam zamawiałem szkło w Aquario, ale wcześniej wysłałem projekt do kilku firm, m.in. do Mycioka, jednak Aquario dało lepszą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zadzwoniłem do aquario gdyż poszła mi szybka nakrywowa(guardian) do nanorafki i chciałem zamówić, kilka dni przed telefonem wysłałem mail za pośrednictwem allegro- nikt nie odpisał.Przez telefon Pan podał koszt zrobienia, przesyłki i że jego kolega jeszcze wieczorem odpisze na maila.Dodam że bylo to 2.09. Na maila nikt nie odpowiedział przez kilka dni więc znów za telefon i... i nikt telefonu odemnie nie odbierał( dzwoniłrm na komórkę co poprzednio).Po dwóch dniach bezskutecznego dzwonienia na allegro kliknąłem kup teraz - wycena akwarium i nawiązałem w opisie do rozmowy telrfonicznej.Dziś jest już dwa tygodnie od pierwszego kontaktu, olali mnie bardzo chamsko pomimo iż oprócz szybki chciałem zrobić zakupy na ponad 150 zł.Mają klienta w du.ie, odradzam i olewam ten sklep jak i obsługę, tak się nie robi i nie chodzi tu o to że może nie zarobiliby milionów za szybkę ale o klienta który już nic u nich nie kupi i nie wróci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largane a ty z Koszalina do Katowic na zakupy jezdzisz :D ?

Pochodzę ze śląska, praca mnie przywlekła na pomorze zachodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja też dorzucę 3 grosze jako że dokonałem zakupu w tym sklepie, kupiłem u nich 2 pompy JVP, jeżeli chodzi o czas przesyłki wszystko ok, co do spakowania towaru kiepsko gdyż 2 kartoniki z pompami po prosu wrzucone do dużo większej koperty "kurierskiej" co za tym idzie luźno te kartoniki sobie w niej latały, jeżeli było by w paczce coś bardziej kruchego możliwe że by całe nie dojechało a przecież można było by to bardziej usztywnić albo po prostu owinąć tą kopertę na ciasno obkleić taśmą i już by było inaczej no ale ... kolejna sprawa to fakt że w jednej z tych pomp brakuje elementu tj. uchwytu mocującego pompę na szybie akwarium, pudełko od pompy jest od innego modelu więc coś może pomylili ale mam problem bo nie mogę użyć tej pompy bo jest niekompletna oraz nie włożyli do paczki żadnego dowodu zakupu co też nie powinno mieć miejsca. Próbowałem się kontaktować z tym sklepem ale nie odbierają telefonów ani komórkowego ani stacjonarnego także na tą chwile kontakt niemożliwy i nie wiem jak zostanie rozwiązany mój problem, zdaję sobie sprawę że można się pomylić/nie dopatrzeć także mam nadzieję że naprawią to i doślą mi brakujące elementy ale zastanawiam się jak się o nich dowiedzą skoro nie odbierają telefonów, może chociaż odbiorą maila, zobaczymy, dam znać jak coś się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg.mojej oceny robiac zakupy gdziekolwiek, trzeba sie trochę wysilić i wiedzieć więcej niż sam sprzedający (przynajmniej sie starać) uzupełniac widomości tak aby nie być rozczarowanym i nie nie pisać póżniej takich wypocin

bardzo łatwo jest krytykowac i to przychodzi najłatwiej szczególnie na forach publicznych, z ta wodą mistrzu ode mnie masz gratisowe wiaderko z 1kg.sztromu daj znać na priv.weż duże wiaderko może coś dorzuce więcej

Akwaria polecam sam kupiłem,profecjonalnie zg.z sztuką,i ceny są rozsądne ,można negocjować jak wszędzie.

Pisanie o rybce która zeszła :crybaby: no cóz każdego szkoda pojęcie ile schodzi podczas połowu.transportu i pózniej w sklepach.

temat nie do ogarnięcia a my snoby i tak kupimy następną, może w innym sklepie wcale nie lepszo gorszym. :yes lub gorszo lepszym :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że pisałem że się odezwę w temacie jak się coś wyjaśni w mojej sprawie to przedstawiam rozwój sytuacji,mi telefonicznie nie udało się skontaktować, ani razu nie odebrali telefonów ale udał się za to kontakt mailowy i brakujące elementy zostały dosłane także moja sprawa zamknięta.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła, ładna(Pani) i kompetentna obsługa. Zazwyczaj kupuje tam świetlówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem tam obiegówkę. Narzekać raczej nie mogłem. Pogadaliśmy o starych karabinach...obejrzałem sobie baniak wystawowy.

jak chciałem zobaczyć pompy dozujące nie było problemu, ze gość otworzył szafkę, pokazał.

Reasumując... w większości sklepów jest różnie. Jeden Cię oleje, drugi chwile pogada, a trzeci odburknie, bo akurat wtedy ma okres.

Ale moim zdaniem nie jest to powód do płaczu...

Ile to razy jadąc do Zabrza spędziłem w sklepie 2h, bo było tyle ludzi, że trzeba było poczekać na swoją kolejkę. Ale czy to jakiś problem?


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam rzeczywiście obsługa miła a co do ilości zwierzaków i jakości parkingu to faktycznie nie było najepiej jak byłem

Edytowane przez Debora
ortogafia (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Baniaki u mycioka zamawiaja. Kontakt z aquario bardzo dobry meilem i telefonicznie bez problemów,dobierałem sprzet nawet całe zestawienie zrobili łącznie z cenami bardzo pozytywnie to odebrałem, o wode sie nie pytałem, przy zakupie żywej skały dali mi nawet boksa do transportu.

Wiec pozytyw :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po czasie skreślam sklep całkowicie. Po tym co dowiedzieliśmy się innych sklepów oraz od doświadczonych ludzi z forum generalnie można stwierdzić, że ten sklep nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy na temat akwarystyki morskiej.

Może zacznę od początku: Trafiliśmy tam przez przypadek szukając baniaka słodkowodnego chodziło o zrobienie na wymiar. Zobaczyliśmy u nich ich akwarium morskie (nie widząc na żywo wcześniej żadnego innego) i było wielkie ŁAŁ. Postanowiliśmy jednak zmienić taktykę i założyć solniczkę. Obsługa zapewniła nas, że to bardzo prosta sprawa. Oczywiście z racji kosztów kupowaliśmy wszystko po kolei. I tak na początek RO. Potem pompa, potem falowniki itd. Przyszło szkło. Mąż zamontował. Informacja jaką uzyskaliśmy co do mieszania soli to taka: "Ja daje na oko można pomieszać czymkolwiek (ręka, patyk) i zostawić na noc żeby się sól rozpuściła" potem padło pytanie ile solić przy dolewce odpowiedź "Ja sypie na garści" Potem wyszedł temat soli sprzedali nam sół BLUE coś tam nie pamiętam bo już ją wyrzuciliśmy bo okazało się, że sól nadaje się do posypywania ulic a nie do Baniaka. Masakra. Kolejną rzecz jaką nam powiedzieli co nas już wtedy rozbawiło bo wiedzieliśmy już że tak nie jest to to że ekipa sprzątająca może iść do Baniaka od razu po włożeniu żywej skały. Wiedzieliśmy już że tak nie jest ponieważ już byliśmy po konsultacjach z innymi, a wróciliśmy tam tylko po test ponieważ mieliśmy punkty na karcie, a to towar bezpieczny do kupienia.

Nie polecam zdecydowanie sklepu. Może znają się na baniakach roślinnych to niech się nimi zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego twierdzisz ,ze sól BT się nie nadaje?

Nawet w niezależnych badaniach wyszła bardzo fajnie

sam stosuje i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Greatsure?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz nawet nie wiesz jakiej soli używałeś

Blue treasure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie takie. Używaliśmy BLUE GREATSURE wiem jakiej chociaż jej już nie ma bo poszła do kosza. Przynajmniej tak pisało na wiadrze. A tak po za tym każdy ma prawo mieć swoje zdanie o danym sklepie. Generalnie o tej soli słucham od wczoraj od dwóch innych sklepów + około 10 osób z forum więc dla mnie to są wiarygodne informacje. Przepraszam jeśli Cię uraziłam bo absolutnie nie to było moim celem, jednakże prosiłabym również o wyrozumiałość ponieważ my zaczynamy przygodę z solniczką i mamy prawo nie pamiętać nazwy soli. Sprawdziłam to jednak na ich stronie i na wiadrach widnieje taka nazwa. Jeśli uważasz ten sklep za dobry ja tego absolutnie nie neguje. Ja mam swoje zdanie a Ty swoje. A to chyba nie jest powód do kłótni? Życzę dobrej nocy.

Przepraszam. Mój błąd bo nie dawało mi to spokoju masz rację to Blue Treasure ale musisz przyznać że to T wygląda jak G w nazwie jak się szybko spojrzy.

Edytowane przez kamyczki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha spoko,nie kłócę się

po-prostu wiedziałem ,ze źle czytasz "niebieski skarb "

szkoda ze sól została wyrzucona bo chętnie bym przygarnął

i jeszcze poczęstował kilkoma szczepkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.