Skocz do zawartości
martinniemczyk

Czym sciac rewizje?

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy ryzyko... jeśli nawet zacznie uszczelka puszczać to można ja wymienić lub np silikonem uszczelnić jeśli jest aż taki problem z docięciem rewizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zainwestować w narzędzie wielofunkcyjne, które przyda ci się przy majsterkowaniu.

Tutaj tańsza wersja takiego narzędzia http://allegro.pl/narzedzie-wielofunkcyjne-260w-renowator-79238-2lgw-i4695095488.html

Przykład działania urządzenia.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oliwer cięcie tymi tarczami to horror. Nawet nie wiem czy da się to zrobić używając wiertarki. Natomiast mogę polecić coś podobnego - kliknij.

To da się kupić jako pojedyncze sztuki w sklepach z narzędziami. To już powinno przeciąć PCV jeżeli zamontujemy to do wiertarki.

Ostatnio w Kauflandzie były dremelki po 42zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie baw sie w to wszystko te narzedzia wielofunkcyjne itp .tylko wez noz jak mowi bau i nad ogien,jakos go zrób i ciach ,po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał że nie ma na czym rozgrzać noża :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa zapalniczki przecież.Co za problem zdjąć metalową oslonke z zapalniczki i podkrecic na niezly płomien :)Są też zarowe zapalniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Wywiercenie dziury nic nie da. Ja miałem podobny problem, wywierciłem 8 i woda nie leciała. Przygotowałem sobię drut , który obejmie idealnie rewizję, zamocowałem do lutownicy i jazda ;) W moim przypadku sprawdził się 0,8 nie grzał się do czerwoności i można było nim precyzyjnie ciachać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zamontuj sobie łącznik w połowie wysokości komina. Do łącznika wsuwasz bez kleju kawałek rury z wykończeniem i długością, jak ci pasuje. Ja tak mam zrobione z rewizją i odpływem do sumpa.

Edytowane przez Nikel (wyświetl historię edycji)

Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie,co prawda nie mam wklejonej rewizji,ale tym łącznikiem mogę dodatkowo regulować precyzyjnie wysokość co do mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.