Skocz do zawartości
brdow20009

29.10.2014r na 30.10.2014r

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa. Pogrzeb będzie w Poniedziałek o której godzinie to napisze jutro gdyż sam jeszcze za bardzo nie wiem gdyż jest ustalane. Jeszcze mnie trzyma syn na tym świecie.


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia.

Trzymaj się chłopie i dbaj o syna - wsparcie będzie teraz mu bardzo potrzebne.

Tobie zresztą też.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kondolencje (*)

Galaxy S5


375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, to może nie na miejscu...bardzo młodą pożegnasz żonę, czy na coś chorowała, dlaczego tak szybko odeszła z tego świata.

Śmierć młodych osób jest szczególnie bolesna, sam szwagra pożegnałem ponad rok temu a miał 34 lata....


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję. Życzę siły

Wysłane z mojego LG-D620 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, to może nie na miejscu...bardzo młodą pożegnasz żonę, czy na coś chorowała, dlaczego tak szybko odeszła z tego świata.

Śmierć młodych osób jest szczególnie bolesna, sam szwagra pożegnałem ponad rok temu a miał 34 lata....

Powiem tak żona miała dwa raki jeden rak to anemia aplastyczna fanconiego tego raka miała od urodzenia ale przyszedł taki dzień że z żoną dowiedzieliśmy się w Marcu 2014r że ma guza na trzustce miała mieć chemię ale było tak że żona bała się iść na tą chemię aż w końcu dostała silnych buli to było pamiętam to gdyż w mojej urodziny trafiła do szpitala z tymi bólami a moje urodziny wypadały 22.06 wtedy trafiła do szpitala w Lipcu miała operacje wycięto jej trzustkę , dwunastnicę i pół żołądka po operacji dostaliśmy wiadomość że rak jest złośliwy miała przeżuty na wątrobę , jelito grube owszem żona wyszła ze szpitala i się stan jej po woli pogarszał już nie mogła chodzić sama o własnych siłach musiałem ją wozić na wózki inwalidzkim najpierw nie chciała żebym ją woził na wózku inwalidzkim gdyż się wstydziła to jej tłumaczyłem że to nie jest żaden wstyd to tylko choroba a sami wiemy że chorobę się nie wybiera. Teraz 22.09.2014r trafiła do szpitala powiem jak to miało być , pojechałem z żoną do szpitala bo miała mieć robione badania bo miała iść na chemię pojechałem z żoną do szpitala żeby poprali krew jej bo były te wyniki potrzebne do chemii czy może ją dostać czy nie , pobrali żonie krew i przyjechaliśmy do domu zadzwonił telefon żebym jak najszybciej dojechał do szpitala bo żona ma bardzo wyniki niskie ale to bardzo miała już usypiała jak ją wiozłem do szpitala kazałem jej nie zasypiać no i wtedy dostała kroplówki i trochę wyniki podskoczyły do góry ale to trochę , leżała w szpitalu tydzień no i zostawiła mnie i syna.

Pogrzeb będzie 03.11.2014r msza będzie o 12:00 na cmentarzu Rocha. ;(;(


http://nano-reef.pl/...-30l-solniczka/

Zamiast uczyć się na własnych błędach , warto spytać o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszczersze wyrazy współczucia


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam stracilem siostre, umarla na raka ... lacze sie z wami w bolu ... podziwiam Cie za to, ze spelnilej marzenie zony - akwarium. Wierze, ze dacie rade, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się chłopie bo syn Cie potrzebuje


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij nasze kondolencje


500l w obiegu

Start 9.08.2014, wsparcie Męża - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia


Zbiornik 250l+50l (narożne,trapez),refugium, biopellets, odpieniacz diy (AQ1200).

Obieg NewJet2300. Miękkie + SPS. Oświetlenie LED 200W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia.


7104_7267.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere kondolencje.


Miałem 120lpotem było 450 l słonego teraz stawiam 160 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy szczerego żalu i współczucia

z powodu śmierci żony


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://nano-reef.pl/...-tam-trojkacik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama choroba zabrała Ci żonę co Anne Przybylską,dwie młode kobiety odeszły z tego świata, zostawiając dzieci i męża :crybaby:


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety są organy, przy których BARDZO wczesna wykrywalność jest wręcz wskazana szczególnie jak coś się dzieje.

Współczuję, jakiś czas temu zmarła znajoma mająca 34 lata i rzadką chorobę samo wyniszczającą cały organizm.

Moje kondolencje i dbaj o syna.

PS: Co za świat...

[*]

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.