Skocz do zawartości
Gość

[420] Debora i Polski Hydraulik

Rekomendowane odpowiedzi

oj przyznaj się że boisz się pokazać całość a nie będziesz się makro zasłaniać :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

oj przyznaj się że boisz się pokazać całość a nie będziesz się makro zasłaniać :)

a czego mam się bać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego to ja Ci nie powiem - może tych oklasków :) ... a zresztą kto zrozumie kobiety :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co męczyć Deby o zdjecie całości, jak będzie miała chęć to pokaze nam całe akwarium a te zdjęcia macro na prawdę są świetne i widać dobrze urok i kondycję korali.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba Debora, te zdjecia macro sa boskie :thumbup: . I to wlasnie w nich mozna dojrzec ten cud, jak zbudowane sa te korale :queen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co męczyć Deby o zdjecie całości, jak będzie miała chęć to pokaze nam całe akwarium a te zdjęcia macro na prawdę są świetne i widać dobrze urok i kondycję korali.

100% racji - chciałem się z nią podroczyć tylko :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie :) Pewnie Cie znów odwiedzę niedługo na małe zakupy to się napatrzę na całość. Reszcie tez polecam bo zdjęcia nie odzwierciedlają tego piękna ;)


425b50f54c189bfa14c0e1e2990d0013u621a149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co męczyć Deby o zdjecie całości, jak będzie miała chęć to pokaze nam całe akwarium a te zdjęcia macro na prawdę są świetne i widać dobrze urok i kondycję korali.

Ja się zgadzam z Robertem, zdjęcia są genialne. Czy mogłabyś zdradzić przepis na takie fajne zdjęcia?


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

świetnie :) Pewnie Cie znów odwiedzę niedługo na małe zakupy to się napatrzę na całość. Reszcie tez polecam bo zdjęcia nie odzwierciedlają tego piękna ;)

Dziękuję

I oczywiście zapraszam serdecznie:)

Ja się zgadzam z Robertem, zdjęcia są genialne. Czy mogłabyś zdradzić przepis na takie fajne zdjęcia?

Niestety nie zdradzę przepisu bo go po prostu nie znam:)

I to mnie najbardziej cieszy - siadam przed akwarium albo wdrapuje się na taboret i po prostu cykam:)

Szczerze i bez ściemy.

Może to kwestia dobrych modeli:)

Dzisiaj udało mi się policzyć acropory: 78 różnych - jak na 420l to całkiem dobry wynik:)

Teraz pozostaje czekać aż to porośnie - nie ruszam już nic;)

gallery_14004_2363_328325.jpg

gallery_14004_2363_81975.jpg

gallery_14004_2363_76341.jpg

gallery_14004_2363_321944.jpg

Pozdrawiam,

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mix, ręka do acropor i ręka do aparatu :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje czekać aż to porośnie - nie ruszam już nic;)

Ponoć podwójne potwierdzenie to nie zaprzeczenie ale powiem tak :

Dobra, dobra :)

Wychodzi na to że z końcem lipca znowu będę w okolicy to przyjadę sprawdzić czy nic nie przybyło nowego :)

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to się nazywa profesjonalna robota.

A ja widziałem na żywo i szczęka opada na podłoge, ale nie miałem odwagi na acropore bo żal zmarnować tak wybarwione sztuki. Pozdrawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne na żywo czy na zdjęciu korale wyglądają pięknie i są w doskonałej kondycji gratulacje :thumbup: ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deboro, a ja bym bardzo Cię prosił o jakieś zdjęcia z odpowiednim balansem bieli (wrzuć gdzieś na foto nawet w tle kratkę rastrową- białą), Twoje cukiereczki się ogląda niesamowicie, ale chciałbym dać odpowiednią szansę dla każdego żeby widział te cudeńka, tak samo zrobili Ru i chłopcy z Cherry Corals i na tej stronie dają korale na tle kratki rastowej http://www.reef2reef.com/threads/its-time-for-cherry-corals-summer-spectacular.202161/

skoro już masz takie lolly-pop'sy to chylę czoła i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję za miłe słowa i oczywiście zapraszam do siebie.

Deboro, a ja bym bardzo Cię prosił o jakieś zdjęcia z odpowiednim balansem bieli (wrzuć gdzieś na foto nawet w tle kratkę rastrową- białą), Twoje cukiereczki się ogląda niesamowicie, ale chciałbym dać odpowiednią szansę dla każdego żeby widział te cudeńka, tak samo zrobili Ru i chłopcy z Cherry Corals i na tej stronie dają korale na tle kratki rastowej http://www.reef2reef...tacular.202161/

skoro już masz takie lolly-pop'sy to chylę czoła i pozdrawiam

Panie Michale,

W bardzo ładne słowa ubrał Pan swoje niedowiarstwo co do stanu faktycznego koralowców:)

Długo się zastanawiałam czy odpowiedzieć na tę zaczepkę ale skoro nie mam nic do ukrycia to postanowiłam wrzucić zdjęcia z odnośnikiem w postaci kratki rastrowej.

W zdjęciach makro niestety nie da się tego zrobić już.

Oczywiście nie robiłam dla Pana wyjątku i nie odrywałam koralowców od skały, żeby w pełnym świetle robić im zdjęcia z góry.

Jak wiadomo światło pada inaczej na taką kratkę, która sama sobie robi cień (ale to pewnie Pan wie:) )

Więc prosto z kamery wrzucam zdjęcia na forum:

gallery_14004_2363_264173.jpg

gallery_14004_2363_35215.jpg

gallery_14004_2363_220816.jpg

Pozdrawiam,

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie zdjęcia jak powyżej przynajmniej oddaje prawdziwe kolory i pokazuję tą ogromną różnorodność w odmianach koralowców.

Mnie się osobiście takie zdjęcia bardzo podobają.

Zrób z takim samym balansem bieli zdjęcie całości a będziemy mieć tęczowe National Geographic na ekranach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz a po co ta arogancja Panie!!! Rozumiem że ponad 90% użytkowników forum jest dla Ciebie nikim ponieważ nie mają pięknych zbiorników.

Twoja wypowiedź to żenada!!!!!!!!!!!

Edytowane przez jafik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.