Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, polećcie kogoś kto wykona baniak na wymiar, chcę nietypowy zbiornik a tak naprawdę nie wiem do kogo uderzyć.


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-rybka np.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie dzieki, ale mam nadzieję że więcej kontaktów się posypie.


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z kolegów forumowiczów ładnie klei wpisz w google: "Akwarium Szczecin" to znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam drobne obawy co do kolegi Przemka :( , ponad miesiac prosiłem o ofertę teraz juz drugi tydzień czekam na szczegółowy rysunek, aż sie boje pomysleć ile bedzie trwała realizacja zamówienia ;(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość firm które są sponsorami tego forum ma zbiorniki na wymiar w ofercie , polecam również Akwarium Szczecin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na to nic nie poradzę, to już indywidualne podejście człowieka do własnego interesu i potencjalnych klientów, osobiście widziałem u znajomego zbiornik jego prod. i ładnie wyszedł tak jak kolega sobie wymarzył tak dostał, jeśli chodzi o czas wykonania i szczegóły przebiegu transakcji to ich nie znam i nie oceniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zleciłem pracę u kolegi LLS'a (Akwarium Szczecin).

Co prawda jeszcze czekam ale podobno nasz kolega został sam z całą pracą

więc nie skreślam i czekam z niecierpliwością na akwarium:)

Mam nadzieję że będę mógł już niedługo śmiało polecać :)


180L akwa OptiWhite 100x40x45cm, Lampa LED 180W DIY , 68L sump + 30L dolewka i podmiana wody, odpieniacz CoralBox D300 ze sterowalną pompą, obieg Jebao DC3000, grzałka Aquael Gold 200W, cyrkulacja: Jebao RW8, dolewka automatyczna z wydzielonej przegrody.

rapidox.pl_350x26.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory zamawiałem dwa szkiełka od Trzmiela i jest cacy :)

ale właśnie dobre są również szkła od kolegi z szczecina jak i z Erybki :p

Edytowane przez Pirotechnic (wyświetl historię edycji)

Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest trzmiel :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Juz wiem kto to trzmiel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obejrzałem ceny standardowych baniaków wyglada ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z E-Rybką na pewno Ci coś podpowiedzą.

Pytałem jakiś czas temu u nich o zabudowę stelaża pod akwarium - odpowiedź dostałem w 24 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinować,erybka da radę i mają dobre ceny,ale przy zamawianiu podstawa to wszystko na piśmie i rysunek techniczny.To właściwie się tyczy wszystkich szklarzy bo widziałem nie zrobione jak klient chciał.Mi zrobił Aqua Medic,były precyzyjne rysunki oraz sporo konsultacji i wszystko mam zrobione idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż , wytrwałem przy koledze LLS mam nadzieje ze sie nie zawiodę cenę sal bardzo dobrą, a i opinie ma bardzo dobre.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kolegi Przemka i jestem zadowolony. Myślę że nie będziesz żałował.


90x50x50 225l | 108l sump + 20l dolewka | RO+Di | PS Diuna 8x39w | Eco Runner 2700 | Tunze 7095 + 2 x 6055 |

Vertex Omega 150 | jager 200 W | Fp 400-100 + DC Runner 1200 | PS Kore + Baling | Aqua Trend Evo Shark |

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 akwaria od Przemka. Jestem zadowolony z wykonania plus zrobil dokladnie to co chcialem pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam akwarium od Przemka Wieczorka z "Akwarium Szczecin" Zrobił pokazowo i cena przystępna oraz tania wysyłka cały kraj


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na podobnym etapie ze szkłem to może dodam że AM ma obecnie fajna promocje na szkła i stelaze.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na podobnym etapie ze szkłem to może dodam że AM ma obecnie fajna promocje na szkła i stelaze.

ja też mam akwa od Przemka i jestem mega zadowolony :) dostałem je co prawda 5 dni późne niż chciałem ale jakość wykonania jest super!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźnianie się ze zrobieniem szkła to norma, jeszcze tak nie było żebym dostał na czas ale jestem w stanie to zrozumieć bo akwarium musi po prostu wyschnąć a nie, że klient dostanie akwarium które nie odstało nawet 24 godzin i od razu je zaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od Przemka, super robota, a terminy, no cóż , zakladajac morskie, musisz do tego przywyknąć, to nie słodkie, gdzie idziesz do sklepu i kupujesz wszystko na miejscu, gdy dojdziesz do odpieniacza, sam zobaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam od Przemka, super robota, a terminy, no cóż , zakladajac morskie, musisz do tego przywyknąć, to nie słodkie, gdzie idziesz do sklepu i kupujesz wszystko na miejscu, gdy dojdziesz do odpieniacza, sam zobaczysz...

Brawo !!! osiągąłeś 50 postów :) Targowisko jest dla Ciebie otwarte .... nie mogłem się powtrzymać ,bo od paru minut widze tylko posty kolegi @yanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :)

Nie ma za co dziękować. Będziesz miał dłuższą chwilę aby dokładniej zapoznać się z regulaminem

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.