Skocz do zawartości
Gość nanokaczor

Miękasy też są piękne.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki


400L w obiegu, Schuran 150 , 5 L siporax, lampa T5/led DIY . Zeovit

Start 01.07.2014

0305c8113b0ae8718c033163a3be9263u293a275.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musza byc wylacznie "miekkie"

IeguoHa.jpg

KVNyWWa.jpg

nH86vGA.jpg

UHrdY0K.jpg

Piękne są takie mix-sy, według mojej skromnej opinii kwintesencja akwarystyki morskiej, różnorodność życia wszystko pięknie współgra w jeden piękny obraz rafy. Może minimalistyczny ale piękny.

Niedoścignionym mistrzem (według mojej skromnej osoby) :) jest właściciel tego zbiornika (zdjęcie z 2009) może to wielkość zbiornika, ogromne zaplecze a może ręka... różnorodność gatunków, życia powalająca. (gdyby miałbym wybierać Chingchai czy David - wybrał bym David) :)

less%20blue.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie korale są piękne jak się o nie dba i mają dobre warunki.Nano fajne te sarco i zoa.... u Ciebie stani discosomy super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Nawet Aiptasie moga być piekne. Mój las aiptasi wyglada tak:

12189293_499468550235932_1916998730145246405_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna atmosfera w tym temacie.

Piękne są takie mix-sy, według mojej skromnej opinii kwintesencja akwarystyki morskiej, różnorodność życia wszystko pięknie współgra w jeden piękny obraz rafy. Może minimalistyczny ale piękny.

Święte słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet Aiptasie moga być piekne. Mój las aiptasi wyglada tak:

12189293_499468550235932_1916998730145246405_o.jpg

A ja tez mam takie tylko nazywam je parazoa żółte :mellow:

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się przyjrzysz swoim parazoa to zobaczysz że nie są przeźroczyste a te ze zdjęcia aiptasie półprzeźroczyste są


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się przyjrzysz swoim parazoa to zobaczysz że nie są przeźroczyste a te ze zdjęcia aiptasie półprzeźroczyste są

Tak wiem, to byl żart. Napisamem to specjalnie, bo to wlasnie od nanokaczora dostalem moje parazoa gratis.

mobilnie

Edytowane przez karollo_c (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartolomeo więc podziel się swoim odkryciem młodym się to może przydać, a nie trzymaj w tajemnicy.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkryłem u siebie powód tego że Sarco nie rosło;)

W przeciągu tygodnia urosła więcej niż w ciągu prawie roku;)

Też proszę o podzielenie się tymi informacjami:)


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zagrałem wam na nosie:D

Wstyd się przyznać, ale myślałem, że spławik mam wyskalowany w SG, a się okazało, że na gęstość....

Dopiero ostatnio skalibrowałem swoje odczyty we Wrocławiu w sklepie i wyszło mi, że przez rok utrzymywałem zasolenie 1,030 o zgrozo...

Powoli zbijam i jestem już na 1,025, ale g/cm3. Jak tylko zacząłem zjeżdżać z zasoleniem wszystko zaczyna się lepiej pompować i rosnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam swój spławik przy podminach, wsypujac soli dokładnie tyle na 5l ro, ile zaznaczone na kubku i spławik zawsze w połowie zielonej skali przy temp. 25-26 stopni. Jutro go biorę do sklepu dla pewności. .. kosztował kilkanaście zł. Jeśli w sklepie pokaże dobry pomiar, to będę mu wierzyć, jeśli kłamie, to kupię refraktometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Las sinularii zielonych:

12466248_519562694893184_740261586301390914_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jesli chcesz hodować korale to musisz mieć wiekszą ilość korali. Korale nie rosną zbyt szybko. To zresztą nie jest wcale duża ilość sinularii. Raptem kilka szczepek.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.