Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką prośbę, aby moderator przeniósł nasz temat do odpowiedniego działu :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy posoleni w związku z tym że od ostatniego spotkania minęło troszkę czasu pora pomyśleć o kolejnym

Proponowany Orientacyjny termin spotkania koniec maja początek czerwca miejsce stałe

Czekamy na propozycje i pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za 3 czerwca godzina 18:00 jak zawsze. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zawsze spoko bo ostatnia maturka 16 maj :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję termin 10 czerwca 2016r - nie koliduje z Wdzydzami daje możliwość dogadania się na wspólny wyjazd na zlot zamiejscowy. I do sezonu wakacyjnego będzie już tylko moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to 10 czerwca spotkanie :):wine::dj::clap::ninja: ;

1.Alfik1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to 10 czerwca spotkanie :):wine::dj::clap::ninja: ;

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście będę

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca 2016r godzina 18

Lista:

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

9. M2Marko - wg danych z fb

Oczywiście zapraszamy wszystkich zainteresowanych z rejonu Łódzkiego ale nie tylko bo wszyscy są mile widziani...

Jak widać po poprzednich spotkaniach warto uczestniczyć w tego typu inicjatywie ponieważ za każdym razem człowiek dowiaduje się czegoś nowego, interesującego. Ma okazje poznać inne spojrzenie na problem np jakości wody, możliwych problemów, pomyłek oraz naszych małych/wielkich sukcesów. Lepiej unikać błędów niż uczyć się na własnych. Jeśli ktoś będzie miał pomysł przewodni do wspólnej dyskusji to śmiało proponować.

Organizacyjnie zachęcam do wpisywania na listę.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pojawię ale nic więcej w tym lokalu nigdy już nie kupię ostatnio za piwo zapłaciłem 10 bo nie mieli drobnych, za taką Kasę to w Biedronce jest cztero pak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał już ci to piwo postawie. Robisz z igły widły, taki problem to nie jest problem. Więcej wydajesz na inne rzeczy kasy tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy.Zresztą jesteś ekonomiczny to te trzy piwa to nie problem ;)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Alfik1980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie jest z nalewaka i nie ma takich foteli :thumbsup:


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się pojawię ale nic więcej w tym lokalu nigdy już nie kupię ostatnio za piwo zapłaciłem 10 bo nie mieli drobnych, za taką Kasę to w Biedronce jest cztero pak :)

Też Ci piwo postawie tylko przestań narzekać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie narzekam :) jestem po prostu oszczędny :) do Kina jak idę ze znajomymi też zaopatrzenie zawsze robimy gdzie indziej bo i tak nie sprawdzą co masz pod kurtką :) i tutaj można tak samo, po co przepłacać, mieli zrobić lepsze oświetlenie dla nas i nie zrobili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał jak nie narzekasz chłopie. Przecież sam piszesz. Dał byś już spokój z tymi wywodami, to tak jakbyś do drogiej restauracji robił sobie kanapki, bo tak wychodzi taniej :ninja: . No daj na luz. Raz na jakiś czas można wydać te 50 zeta na piwo :wine: i pogadać z ludźmi o swoim hobby. Mieszkasz blisko dużego miasta i korzystaj z takich okazji. Gdybyś mieszkał jak ja kiedyś na za...upiu :cat: i do miasta miał większego po 100 km to wtedy zrozumiałbyś sens takich spotkań i nie wnikał czy piwo jest po 4 czy po 12 zł za kufel , bo nie o to tu przecież chodzi, więc przestań już narzekać , bierz d*pę w troki i przyjeżdżaj na spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkanie spotkaniem

Nie bijmy piany o niczym

Nikt nie musi robić konsumpcji nie jest wymagana

Jak ktoś nie ma potrzeby i ochoty zakupów W Barze NIE MUSI ROBIC i może siedzięć i nie komentować

Atmosfera zawsze uważam zE jest OK

Odnośnie oświetlenia jako organizatorzy przyjęliśmy do wjadomosci

Termin przyjmujemy za ustalony zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych z Łodzi okolic i nie tylko

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 czerwca 2016r godzina 18

Lista:

1. Alfik1980

2. Chwialek

3. Bad_79

4. Adam_S

5. Nuclear1991

6. TheDiize

7. Co-2

8. maqp

9. M2Marko - wg danych z fb

10 Michalzgierz1989

Organizacyjnie zachęcam do wpisywania na listę i pojawienie się na spotkaniu...

EOT - lokal jest taki jaki wybrał organizator. Co do wnoszenia alkoholu, jedzenia jest to kwestia indywidualnego podejścia i własnego ryzyka. Ja tam kupuję w barze z racji tego iż za lokal nas nie kasują i jakoś nie mam w zwyczaju przychodzić na imprezę z własnym prowiantem. Z oświetlenia nie da się więcej wykrzesać gdyż jak to bywa niektóre lampy stanowią jedynie element wystroju wnętrza. Adam pokazał iż da się w takich warunkach wykonać dobre zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomuś to już tak odbiegając od tematu, mi osobiście Łódź się nie podoba jako miasto, nie chciał bym w niej mieszkać, właściwie to omijam ją szerokim łukiem nie jeżdżę w ogóle ostatnio do Łodzi bo nie mam takiej potrzeby, praktycznie miasto zakorkowane jak chce się coś na szybko załatwić to bokiem trzeba jechać żeby ją ominąć, zdecydowanie podobają mi się małe miasta typu Aleksandrów Łódzki czy Stryków, albo Głowno mają ładne akweny wodne i okolice zielone, Zgierz również ma blisko do Grotnik gdzie często jeździmy ze znajomymi rekreacyjnie rowerami nawet u ciebie w Ozorkowie często wyjeżdżamy nad Zalewem, małe miasta mają swój urok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał.

Nie prowokuj "meneli" :whistle:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także wszem i wobec termin znany prosimy uzupełniać listę chętnych pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako że Piotruś i Radek zasugerowali datę 10 Czerwca to ja tylko dopiszę że na drugi dzień tzn w Sobotę są imprezy pod tytułem dni Miast i tak w Strykowie zagrają Pectus,Wanda i Banda oraz Mister Dex oraz w tym samym dniu w Ozorkowie Ewelina Lisowska i Boys,Łódź niestety na tą Sobotę nic nie planuje , nie muszę pisać że stoiska gastronomiczne również będą czy też atrakcje dla dzieciaków :) więc można by zrobić spotkanie w plenerze oczywiście decyduje głos większości to jest tylko luźna propozycja, ale jak na ciepłą porę to była by dobra alternatywa. Dojazd do Ozorkowa nie jest problematyczny bo 46 co chwila jeździ, do Strykowa sprawa inaczej wygląda bo MPK rzadko jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.