Skocz do zawartości
bad_79

Łodzkie Spotkania Akwarystów Morskich

Rekomendowane odpowiedzi

Na obecną chwilę mamy zarezerwowane 16 miejsc w zakątku sali nieco oddalonym od sceny na której odbędzie się koncert zespołu zapewne związanego tematycznie z lokalem. Jeśli ktoś z zapisanych oprócz Mikołaja chciałby przyjść w poszerzonym gronie to prosimy o taką wzmiankę w temacie rezerwację możemy zwiększyć aby nie było niemiłej niespodzianki że dla kogoś zabrakło miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni do spotkania... Ktoś jeszcze chętny na spotkanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę w kraju w tym czasie to będę.

Moja nieobecność będzie świadczyć że jestem na wyjeździe.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Bad

2.Chwialek

3.Alfik1980

4.Bartol

5.Maqp

6.Mikołaj + 1

7.Tomol

8.Michałzgierz1989

9.Prospero

10.Bodzio71

11.mariuszZ

12.Botia

13.lorco12co@wp.pl

14.Majki1975

15.BAU

W tym momencie mamy 16 osób i na tyle jest obecna rezerwacja miejsca w lokalu. Mam nadzieję że wszystkim lub większości zapisanych uda się dotrzeć.

Miło będzie się z Wami spotkać przy piance lub soku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie dokładny adres lokalu, i czy jakiś parking dla fury w okolicy się znajdzie :-):-):-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.stereokrogs.com/ a z parkingiem jak to w centrum ale naprzeciwko zawsze jest kilka wolnych miejscówki a na skrzyżowaniu zielona z kosciuszki masz w razie co strzeżony

Miło że jest coraz więcej osób na spotkanie

Chętnych prosimy o dopisywania die do listy żeby można było i dla nich zrobić rezerwacje miejscowki

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem był tam ktoś już, ja przechodziłem obok tego miejsca to wejście przypomina mordownie niż Klub muzyczny, mam nadzieje że nie będziemy się musieli przekrzykiwać, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc byłem uznałem ze godne dlatego zaprosiłem

Powiem jeszcze nie mam zwyczaju oceniania książki po okładce Ale cóż

Co kraj to obyczaj co miasto to inne zwyczaje

Odnośnie spotkania powiem dla mnie to że będzie zacne grono posolonych juz jest zaje.....e

A klimat klubu oceńcie sami i napiszcie po spotkaniu czy było tylko spoko czy było max milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale ja tam lubię mordownie. Nie przejmuj się ludzie słuchający cięższej muzyki są wbrew pozorom bardzo tolerancyjni. W klubie mamy zarezerwowane stoliki na drugim końcu sali patrząc od sceny. Nawet była sugestia iż mogą nam podłączyć muzykę jeśli będziemy mieli za cicho niestety znając lokal stylem muzyki nie wszystkim się dogodzi. Ale ja nie idę tam dla muzyki a dla ludzi z którymi łączy mnie piękne hobby. Którzy zechcieli się spotkać. Dla mnie takie spotkania to nieskończona skarbnica wiedzy i bardzo ciekawych znajomych, a po tym co mnie osobiście spotkało to znajomych nigdy za wielu.

Mordownia czy też klub - filharmonia to napewno nie jest.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi takie klimaty pasują także nie będzie mi to przeszkadzać ale jak to koledzy pisali nie ważne gdzie byleby towarzystwo było odpowiednie a takie na pewno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również nie przeszkadza :) tym bardziej jeśli stolik będzie dalej od sceny.

Czy ktoś z Was planuje być wcześniej niż 18.30? Np. o 18 lub 18.10?

Ps. zajrzyjcie do mojego wątku nt. zmiany dostawcy prądu w naszych domach jak macie jakieś doświadczenia z tym to piszcie śmiało a jak coś to w piątek o tym jeszcze pogadamy w lokalu :) link do wątku: http://nano-reef.pl/topic/80118-zmiana-dostawcy-energii-elektrycznej/


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy od 18 będziemy złapać się na happy houer po pierwsze tańszy browar po drugie spokojniej a po 3 jak to w spelunie lodzcy menele dają pokaz

Edytowane przez bad_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Lindy nie będzie? Łee to nie wiem czy jechać :D


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogłoszenie, Cuba41 prosił o zapisanie na Kartce adresu szklarza na Retkini który klei Akwaria panelowe, i ta osoba niech zachowa w miarę trzeźwość aż do przekazania, Obecność potwierdzona w 50 % po Godzinie 20:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybka akcja nie sprzedażowa mam nadzieję że administracja mnie za to nie powiesi że tutaj ale to dotyczy typowo spotkania.

Zamienię za szczepki lub każdą za 50zł... oferta ważna przez najbliższe 2 godziny bo wtedy ruszam do Łodzi.

WP_20151210_11_17_15_Pro.jpg

WP_20151210_11_20_05_Pro.jpg

wielkość każdej około 2cm x2cm wszelkie propozycje chwialek@gmail.com/ Do 13.30 powinienem dać radę spakować. Każdy koral macierzysty można zobaczyć w moim wątku. Jeden to turbinaria żółta, drugi też lps fioletowo zielona.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro chcecie pożąglowac szczepkami targ spotkania zaczynamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są zdjęcia... okazy macierzyste tak jak pisałem widoczne w trumnie na katafalku. Turbinaria żółta i Mecidium fioletowo zielone. Pod takimi nazwami kupowałem zaznaczam korale dostały młotkiem 15 minut temu są to szczepki głównie z przeznaczeniem na wymianę. Bartol i Tomek już się zapisali wcześniej więc dla nich szczepki odłożone.

Linki do macierzystych korali aby oddać kolor i wygląd

DSCF2473.JPG

DSCF2463.JPG

Tylko żeby ktoś nie miał wątpliwości na wymianę idą fragmenty widoczne w poprzedniej wiadomości macierzyste tylko dla ukazania co to wyrośnie.

Aby uniknąć ewentualnych pretensji zainteresowanych że ogłoszenie dodane w godzinach pracy gdzie nie każdy jest online... Szczepki pojadą ze mną do Łodzi będą stacjonowały w jednym z baniaków dużo wody nie wypiją więc kto chętny to pisać śmiało. Niektórzy mają nr telefonu publicznie go nie udostępniam kto chce ten ma email równie prywatny jak telefon chwialek@gmail.com ofert matrymonialnych oraz spamu proszę nie przysyłać.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze szepoki pojechały do nowych domków Zgierz i Ozorkow czekamy opinie o szczepkach co myslicie jak wam się podobają z góry dzięki za opinie pozostałych chetnych prosim na prw szczepkami na razie jest sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pecha. BEDĘ.

Piotrek. Poproszę o szczepki

Edytowane przez BAU (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepki super jak zawsze godne polecenia.

Piotrek i Radek dzięki za wizytę i jak zwykle pogaduchy. Jutro zobaczymy to wypijemy po browarku za baniaki.

Termobox wezmę na spotkanie pewnie z Rysiem się zdzwonię co do dojazdu do Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super szczepki. Piotrek dzięki bardzo, polecam....

Tomek czekam na tel.

Do jutra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał jutro brać szczepki dla mnie to jednak dziękuję, bo nie będę miał jak zabrać :)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepki w kieszeń albo coś i ew. podgrzewacz :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.