Skocz do zawartości
Gość

[180 LPS] Debora

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paragon napisał:

ogólnie akwarystyka polega (tak przynajmniej mi się wydaje) na cierpliwości na testowaniu oddziaływaniu my zbiornik, tzn to co robię ma wpyw natychmiastowy lub długofalowy możemy obserwować efekty naszych decyzji i to czasami są wpadki i czasami sukcesy ale ogólnie wszystko to się składa na to że to jest takie fajne hobby ale dla cierpliwych i systematycznych,

słuchaj nie znasz nie wiesz na pewno a krytykujesz skąd wiesz życie to życie różnie bywa ludzie zwijają akwaria z różnych powodów, czasami z braku sukcesów, czasami z powodu pieniędzy czasami sytuacja nas zmusza sam niedawno prawie zlikwidowałem baniak ale jakoś się udało tego nie robić ( żona mi nie pozwoliła :) )  w tej kwesti zgadzam się w 100% z tym co napisał  Raffy14

images?q=tbn:ANd9GcQ_KBVBwdW0mG9IvqULXR1

a skąd Ty wiesz czy ja znam czy nie znam,pewnie jasnowidz jesteś


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, Sygen napisał:

a skąd Ty wiesz czy ja znam czy nie znam,pewnie jasnowidz jesteś

nom to napisz konkretnie jakieś fakty podaj coś więcej niż domysły i wymysły które będą krążyły po forum jak smród po GB :) , Sylwek wyluzuj wstałeś złą nogą pora skorzystać z propozycji Beaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paragon napisał:

nom to napisz konkretnie jakieś fakty podaj coś więcej niż domysły i wymysły które będą krążyły po forum jak smród po GB :) , Sylwek wyluzuj wstałeś złą nogą pora skorzystać z propozycji Beaty 

Ale jakie konkrety na jaki temat reklamy produktów na zasadzie przedstawianego zbiornika sps i lps?czy że baniaki zlikwidowane?Ktoś kto śledzi dobrze forum od lat czytając mnóstwo postów sam sobie odpowie,tyle po co ta dyskusja to nie wiem


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero info że akwa zlikwidowane 

Tak samo z sps 

Dla mnie nic nie warte oba watki 

Wpakowana reklama i tyle 

Takie moje zdanie 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy użytkownik, który śledził forum w latach 2014 wie jak agresywna byla reklama tej firmy przez w/w kolezanke. Każdy kto śmiał podważyć opinie o produktach lub nie zgodzić się z Jej zdaniem był na bieżąco "prostowany" a negatywnie opinie usuwane. Sam używałem i pewnie będę używał produktów af ale wtedy trochę przesadziła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem tu kilka miesięcy, a tu się nic nie zmieniło. Daniel i Sylwek nawet Elvis nie ma takich wytrwałych fanów. Szacunek.


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc :rofl:

Nie widzę wypowiedzi w wątku ponieważ jest dodane do ignorujących  

Wiec widzę tylko na Portalu wypowiedz

Ale sami sobie to zawdzięczacie :czapkizgłów:) 

Pozdrawiam  


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.