Skocz do zawartości
Grzegorz T

Życzenia Noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest jeszcze za wcześnie na życzenia noworoczne, ale mam tylu znajomych, biednych, brzydkich, alkoholików i innych idiotów, do których muszę jeszcze napisać więc ......... zaczynam od inteligentnych, bogatych i pięknych. I od razu pomyślałem o was forumowicze. Trochę z przekąsem ale szczerze. Szczęśliwego Nowego Roku 2016 !!!!!! Zdrowia, radości, miłości, pieniędzy na nowe korale i pomyślności. By uśmiech co dzień gościł na waszych twarzach. Byście mieli wszystko na co was nie stać i na co nie zasłużyliście a bardzo chcecie.. Aby każdy dzień przynosił wiele miłych chwil, a Wasze drugie połowy dodawały wam sił w walce z dino i cyjano. Wielu przyjaciół na każdym kroku. Jednym słowem SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU życzy Grzegorz z rodziną.


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosiego roku 2016.

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim morszczakom większych baniaków i kasy by je bez problemu utrzymać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się załape do punktu 2, choć na czasie jest pkt.4

Najlepszego dla was Panowie i Panie, zdrówka przede wszystkim bo będzie potrzebne.

Spełnienia planów i mnóstwa uśmiechu :wine::fun: :fun: :fun:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę przede wszystkim zdrowia, bo jak tylko zdrowie dopisze, to na resztę starczy sił:)

Pozdrawiam


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moi drodzy koledzy życzę Wam przed wszystkim szczęścia, bo na Titaniku w tej morskiej wodzie wszyscy zdrowi byli !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby byl lepszy! Szczesliwego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia i samych sukcesów. :wine:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co najlepsze nowym 2016 roku :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.