Jump to content
stf

Wdzydze 2016 ?

Recommended Posts

??

Odlicza kolega ;)

Ale tak na marginesie nie wiem co was w tym Ośrodku Stannica Wdzydze pociąga.

Pojechałem tam na majówkę -wyprawa rodzinna na kilka aut -ujęty waszymi opowieściami .

Ale ośrodek -"wczesny Gierek" nie wiem kiedy kolwiek odnawiany i modernizowany domki słabe.

Może nie zawsze ale w 15 i 18 śmierdziało myszami :(

Zero organizacji samochody wszechobecne -przy każdy domku, zamiast na ogólnym parkingu żeby nie psuć atmosfery wypoczynku.

Całą linię brzegową zasłaniają Holendry także widok z domku mizerny -na plastik a nie jezioro.

Trzeba wspiąć się na 36m. Żeby podziwiać widoki.

Atuty to pewnie wasze towarzystwo i muzyka na żywo w Tawernie. No i cena :)

Edited by rafik73 (see edit history)

Na odwertke, niech te minusy nie przysłaniają Ci plusów ;)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Odlicza kolega ;)

Ale tak na marginesie nie wiem co was w tym Ośrodku Stannica Wdzydze pociąga.

Pojechałem tam na majówkę -wyprawa rodzinna na kilka aut -ujęty waszymi opowieściami .

Ale ośrodek -"wczesny Gierek" nie wiem kiedy kolwiek odnawiany i modernizowany domki słabe.

Może nie zawsze ale w 15 i 18 śmierdziało myszami :(

Zero organizacji samochody wszechobecne -przy każdy domku, zamiast na ogólnym parkingu żeby nie psuć atmosfery wypoczynku.

Całą linię brzegową zasłaniają Holendry także widok z domku mizerny -na plastik a nie jezioro.

Trzeba wspiąć się na 36m. Żeby podziwiać widoki.

Atuty to pewnie wasze towarzystwo i muzyka na żywo w Tawernie. No i cena :)

Zlot sam w sobie ma to coś w sobie, a to miejsce go dopełnia. Wszystkim teraz luksusów trzeba, świecidełek i lansu :) Wszyscy biegają nie wiedzieć za czym, a gdzie życie i dobra zabawa ?:) Trzeba było do hiltona nad motławę jechać :)

Nie neguje tego absolutnie, że się spotykacie -napewno atmosfera jest super .

Chodzi mi bardziej o to, że czas się tam zatrzymał w 89 roku .

Sam też nie próżnowałem widać to po mojej opuchniętej i skacowanej gębie :)

a9238eaea9.jpg

Edited by rafik73 (see edit history)

Zdaje sie, ze bezprawnie zajales domek Jacka 56 :rtfm:

Rafal, no wlasnie o to chodzi, ze nie miejsce jest wazne tylko stan ducha, jak powiedzial forumowy klasyk. Nie przyjedziesz. to to miejsce pozostanie dla Ciebie tajemnica - tez fajnie. :thumbup:

3 lata temu bylo nas tam 85 osob. Za bardzo nie zwracalismy uwagi na stan zakwaterowania, ale moze masz racje ? ;)

A mogloby sie wydawac, ze jak sie siedzi do 5-tej rano przy ognisku, to nocleg w gierkowskich domkach jest jak pobyt w sanatorium pod warunkiem, ze koledzy o 7-mej nie wlacza szantow w aucie zaparkowanym pod Twoja weranda. :rant:

Ale ich pozniejsze poczestunki wyrownuja szybko i te kolejna niedogodnosc.

Jakos przezyjemy za te 35 zl za dobe/morszczak.

Przyjezdzaj w terminie a nie "na majowke". :scooter::yes:animier::guitar:

Edited by Stani (see edit history)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Tako rzecze Stani ;) .

baszurek nadaje mobilnie...

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Mi na ostatnim zlocie wystarczył pomost do spania :D

Jak dla Ciebie to i tak za dużo.

No no :D żal za d*pę ściska ze w zeszłym roku Ciebie nie było ;)

Wdzydze to po prostu... Wdzydze! I to nie określenie miejsca na mapie, to właśnie stan ducha. Stan ducha i wspomnienia. To śmiech do rozpuku, to kalambury przy ognisku, to budzenie rano przez tych którzy dopiero się kładą. To "ruchanka" za zeta. To zdarte gardło przez koncert Tomka i późniejsze afterparty. To dmuchanie z nadzieją w alkomat w niedzielę. To coroczne plany kupienia "naszego" cypla na który pływamy zawsze kajakami. To "hiszpanki". To budzenie Staniego szantami ze Skoczkowego mietka...

Tylko tyle...

...i aż tyle!

;)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

dobry opis Seb

mam nadzieje, ze pociągnie za sobą kolejne wpisy

a moze jakims trafem i ja sie pojawie na miejscu :)

pozdro!

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Mi sie znowu kiełbasi z terminem w tym roku, ale zobaczymy, rozerwać się nie rozerwę, postaram się wpaść chociaż na jeden dzień i noc, na moto, z namiotem, rano się zwinę i pojadę dalej :)

Seb

Cześć,

Proszę dopisać mnie do listy z soboty na niedzielę - niestety inaczej nie dam rady :)

Jeśli to skomplikuje, sprawę domków to proszę o informacje, sam ogarnę coś w pobliżu, namiot albo coś :)

Arek

Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Z soboty na niedzielę mówisz Aruś... Hmmm :) To już chybw wiem którą nockę wybrać :D

Ale umowa - nikogo nie wkładamy pod koszulkę i nie pływamy rowerem wodnym! :D

Seb

Wkładamy, wkładamy :)

Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

ehhh nie dacie rady ustalić na tydzień wcześniej ? Wiele osób ma zakończenie roku u dzieciaków, a Nam wypada wtedy wesele w rodzinie ;/

Edited by Mr_Garden (see edit history)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Dla mnie nie było różnicy na kiedy rezerwacje zrobić, ale ludzie tak decydowali. Trzeba było poruszyć temat raz jeszcze i zrobić ankietę.tylko szkoda, że teraz się to porusza jak za 2 dni kończy się rezerwacja. Szkoda żeby taki zlot się rozsypał.

O czym tu mowicie ? Rok szkolny konczy sie 24-go czerwca. Od dawna narzekano, ze niektore dzieci juz od kilku lat nie braly w tym udzialu, bo byly z rodzicami na Wdzydzach. Rozumiejac ich problem, na wniosek wielu, ktorzy chcieli przyjechac z dziecmi, przesunieto termin spotkania o tydzien (w stosunku do poprzednich lat).

Dzieci maja jeszcze jakiekolwiek zajecia w szkole w lipcu ? :wallbash:

Dla chcacego nic trudnego. W kazdym razie szkola nie ma przynajmniej w tym roku z terminem zjazdu nic wspolnego.

Co innego wesela ! :animier:

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Tak czy inaczej jutro ostatni dzień na rezerwację :) Osoby wpisane na listę niech pamiętają, że trzeba wpłacić zaliczkę samodzielnie :)

edit: 31 :D

Edited by Dantee (see edit history)

Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.