Skocz do zawartości
stf

Wdzydze 2016 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadnij, to razem odkręcimy


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech moc bedzie z Wami :):):) .

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie ze was nie ma :)

f7f50b5d1900e76fd5e53597526a2ba9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie ze was nie ma :)

f7f50b5d1900e76fd5e53597526a2ba9.jpg

Tak,zalujemy...Lepiej Ci? ;) . Podlosc ludzka nie zna granic :p .

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dojedziemy to pobudzimy towarzystwo :-P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu. Bardzo dziękuję za wszystko i wszystkim, cudownie było móc zobaczyć Was znów, wspaniale było poznać nowe twarze. Było cóż... Jak zawsze!

Do następnego!

Seb

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aruś nie dojechał.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zlot zakończony i znów traumę będę długo leczył ;)

Było super rozrywkowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałeś moją bluzę? :ninja:

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, jakieś straty być muszą :D


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było blisko to sam chętnie po pracy bym do was podjechał w sobotę ale niestety tak dobrze nie jest, a o urlopie to mogę jedynie pomarzyć bo przeniosłem się teraz do Della, a że teraz większość stałych pracowników jest na urlopach to pracy jest od groma, ale to dobrze bo wyciągnę trochę kasy na nowy akwariowy projekt. który może wystartuje po wakacjach :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym wszystkim bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas.

Było mi bardzo miło Was poznać. Żałuje tylko, że nie mogłem zostać dłużej. Mam nadzieję, że odbiję to sobie za rok!


150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wdzydze to nie miejsce, to stan ducha..."

Wszystko się zgadza! Jest poniedziałek, czas wracać do pracy, choć ciężko, bardzo ciężko... Mimo że byłem tylko od sobotniego popołudnia, to dzięki Wdzydzkim Bożkom, dane mi było zasmakować pełnego pakietu który to miejsce oferuje na naszych zlotach. Począwszy od pogody, była lampa niemiłosierna, ogień lał się z nieba, by za chwilę gruchnąć takim deszczem i wichurą, że WOPR miał pełne ręce roboty z nieroztropnymi żeglarzami, a my ze Sławkiem leżeliśmy w namiocie i trzymaliśmy go od środka żeby nie odfrunął. Były Tomkowe szanty, zaczęły się w Niedźwiadku, a skończyły przy naszym ognisku. Były salwy śmiechu takie, że do dziś mnie żuchwa boli. Było jedzenie w tawernie (czas oczekiwania zaskoczyłby starych bywalców). Tradycyjnie udało mi się przywitać świt... Poznałem wspaniałych nowych zlotowiczów, niektórzy nawet są akwarystami :) Ale nie wszyscy, niektórzy przyjechali na ten zlot dowiedzieć się czegoś o akwarystyce, niestety nikt ich nie uprzedził że to nie taki zlot :) Było cóż... Magicznie! Budujące jest to, że te nasze zloty nie straciły swojego ducha, jak się tak głębiej zastanowię, to chyba ja go straciłem, na szczęście tylko na jakiś czas, teraz powrócił i ma się dobrze. Do pełni szczęścia brak było tylko reszty starej gwardii, może też na chwilę stracili ducha, na szczęście wiem po sobie, że to przejściowe, chwilowa przerwa w meczu, myślę że za rok drużyna olbojów w komplecie wyjdzie na wdzydzką murawę i pokaże młodzikom o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi! Tego sobie i Wam życzę, tym bardziej że drużyna młodzików zbudowała dość mocny trzon drużyny i obrasta w siłę! :)

Dziękuję również szczególnie Danthemu, za to że ogarnął rezerwację w tym roku, zadbał o drewno do ogniska i resztę całego zamieszania, dzięki temu mogliśmy się wszyscy świetnie bawić.

Pozdrawiam

Seb

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabrałeś moją bluzę? :ninja:

Jest pod dobra opieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, wyczuję na niej mopsa a kilometr, więc uważaj! :)

Ode mnie tylko kilka fotek, mam cztery, a jak wiadomo - zajebistość zlotów jest odwrotnie proporcjonalna do ilości zrobionych zdjęć :)

Po drodze

27463576684_e0bbe9b2b5_b.jpg

Tutaj widać jak bestia nadciąga znad jeziora, za chwilę było grubo!

28077124265_9a6ce743b1_b.jpg

Skrzynka piwa całkiem dobrze nadaję się jako podstawka pod nogi

27462859593_af63da0bed_b.jpg

Za płotem odbywał się spory koncert, związany z obchodami dnia kaszuba czy jakoś tak

27974710792_622516d6f6_b.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się cieszę, że mogłem was poznać i spędzić świetne chwile w tak znamienitym gronie.

Jeżeli tylko termin pozwoli to się zameldujemy z rodzinką za rok. Miejsce super nie tylko na zlot ale i na cały urlop

pozdrawiam


6845_6998.png9b8e9544b23bd69a4747097611303d3du594a620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biuro rzeczy znalezionych:

Turkusowy ręcznik

Różowy nóż

Granatowa bluza nike

cda9789b1209811f69f7b005bbf4de5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biuro rzeczy znalezionych:

Turkusowy ręcznik

Różowy nóż

Granatowa bluza nike

cda9789b1209811f69f7b005bbf4de5e.jpg

Mateusz nie możliwe że się tam wciągnąłeś. Mam nadzieje że nie przechodziłeś stanu załamania. :wine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz nie możliwe że się tam wciągnąłeś. Mam nadzieje że nie przechodziłeś stanu załamania. :wine:

Nie chciałem kusić losu :D wlazłem odrazu po przyjeździe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem kusić losu :D wlazłem odrazu po przyjeździe :D

No tak jak co roku,pewnie pomost twój. A mopsy na kanapie w domu z kobietami :blushing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomost zaliczył tylko w tym roku nie o 7 tylko o 9, więc pobił swój rekord :D Ogień był niemiłosierny na tym zlocie. Ja właściwie dopiero dochodzę do siebie ale jest mega ciężko wrócić do rzeczywistości :thumbsup: .

Dzięki wszystkim przybyłym za dobrą zabawę. W przyszłym roku dalej lecimy z tematem, nie damy temu zlotowi się zakończyć na dobre.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nam dopomóż Bóg! :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku planuje hejnał do 12 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.