Skocz do zawartości
stf

Wdzydze 2016 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, jesli taka pogoda bedzie na Wdzydzach... :thumbup::animier::beer:

Jeszcze 3,5 tygodnia :scooter:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jeżeli jeszcze można to za namową Darka Barcikowskiego chętnie bym się do was przyłączył i poznał ludzi których znam z postów od kilku lat. Potrzebuję 5 miejsc dla całej rodziny

Pozdrawiam Rafał


6845_6998.png9b8e9544b23bd69a4747097611303d3du594a620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal,

napewno mozna... i trzeba. Proponuje, zebys zadzwonil do Stanicy Wodnej na Wdzydzach Kiszewskich, powiedzial ze chodzi o Zjazd Akwarystow i zrobil rezerwacje (lub pogadaj z Dantee).

Prognoza pogody: ok. 30°C... :animier:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stani

Już rozmawiałem z Panem ze Stannicy wodnej i napisałem do Dantee czekam na odpowiedź w sprawie rezerwacji.


6845_6998.png9b8e9544b23bd69a4747097611303d3du594a620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z informacją od właściciela stanicy że tylko kilka osób wpłaciło zaliczki i prośbę o potwierdzenie ilości osób. Osoby chętne niech dopiszą się do listy i wpłaca zaliczkę na konto. Jutro ostatecznie potwierdzam listę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaliczka wpłacona

pozdrawiam wszystkich


6845_6998.png9b8e9544b23bd69a4747097611303d3du594a620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak będę, raczej bank, sobota, noc z soboty na niedzielę i niedziela, spać nie zamierzam

Dla wtajemniczonych, Tomek w ten weekend gra w hotelu Niedźwiadek, więc szykuje się pielgrzymka dla chetnych


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja pozwoli też przyjadę odwiedzić i pożeglować. Może jakieś regaty urządzimy?


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety nie bedzie :unsure: . Wypijcie moze szklaneczke za nieobecnych. Milej zabawy :).

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się zameldujemy w sobotę około południa :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mniej więcej tak jak ja :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Wdzydze,halo Wdzydze...jak mnie słychać? :detective:. Strasznie żałuję,że nie mogłem w tym roku przyjechać :vava: :vava: :vava: ,ale życzę Wam wspaniałej,jak zawsze,zabawy :animier::guitar::rambo::gathering::smoke::cheers::strutin:playing:clowning:band::sorcerer::thumbsup: . Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów :welcome: . P.S. I prośba do Staniego - ucałuj ode mnie dziewczyny,ma się rozumieć - osobiście :yes :yes :yes .


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My startujemy z Warszawy. Do zobaczenia za parę godzin. :-D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My startujemy z Warszawy. Do zobaczenia za parę godzin. :-D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

A czy zlot nie rozpoczyna się za tydzień?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zlot nie rozpoczyna się za tydzień?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masz racje. ..pomyliłem weekend ..:-P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie najspokojniejszy zlot,słaba frekwencja widzę.Z Milówką było podobnie,aż padła potem Ustroń i to samo.Tego Wam oczywiście nie życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie najspokojniejszy zlot,słaba frekwencja widzę.Z Milówką było podobnie,aż padła potem Ustroń i to samo.Tego Wam oczywiście nie życzę.

temat z Ustroniem Marku to może ożyje dopiero jesienią, :) a Chłopakom miłej zabawy życzę, ja nosa z domu nie wychylam trochę za gorąco dla mnie:) ale jest szansa że ten ukrop się skończy i się trochę ochłodzi do tych 25 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja nie świadczy o jakości dobrej zabawy, a spokojnie z pewnością nie będzie :)

Jestem właśnie w hotelu niedzwiadek i Tomek gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sytuacja pozwoli też przyjadę odwiedzić i pożeglować. Może jakieś regaty urządzimy?

Jacek, ale jak to regaty beze mnie?:( Przecież ze mną to nawet jak flauta jest to się płynie:)

Nie dam rady przyjechać. Ten pierwszy weekend lipca mnie rozwala i kompletnie nie leży....

Chyba na przyszły weekend ściągnę sobie przepis na ruchanki i będę słuchał szant w domu:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek,

dziekujemy za zyczenia, ale jestesmy w domu. Zjazd jest za tydzien, czyli pewnie termin Ci pasuje ? :thumbup:

Marek, mysle ze jak "starzy wyjadacze" nie przyjezdzaja to i nie ma co sie dziwic, ze Zlot w przyszlosci padnie. Widocznie wiekszosc nie czuje takiej potrzeby, ale w koncu kiedys trzeba cos zrobic dla tych 500+

Bedziemy od czwartku. :animier:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem,pomerdaly mi sie daty :D. Niestety,jak w ostatni weekend czerwcowy od czasu do czasu mam szanse na wolne,tak w miesiacach wakacyjnych nie mam szans na taki luksus >_> .

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, spakowani??? Kosmetyków nie trzeba brać, bo jak wiadomo na zlotach się nie myjemy! :) Jestem po rozmowie z jednym takim łobuzem z Olsztyna, czeka mnie jeszcze druga rozmowa, bo jakoś się towarzystwo rozłazi, ale nic to, będzie fajnie! Mam propozycję na sobotę wieczór, "nasz" Tomek gra w Niedźwiadku od 19, rozmawiałem z nim, nie wierzy że przyjdziemy, więc może mu zrobimy niespodziankę? Ja na pewno, Stani z dziewczynami z tego co pamiętam też lubi pielgrzymki, reszta myślę że też da się skusić, no bo co będą robić w stanicy jak nas nie będzie? :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwędacz się włączy i możemy podejść do Niedzwiadka.

Informacja dla sobotnich przybyszy jest taka, że odbywa się zlot Kaszubów i drogi będą zamknie od 9 do 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam drogi w sumie jakoś specjalnie nie dotyczą ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat z Ustroniem Marku to może ożyje dopiero jesienią, :) a Chłopakom miłej zabawy życzę, ja nosa z domu nie wychylam trochę za gorąco dla mnie:) ale jest szansa że ten ukrop się skończy i się trochę ochłodzi do tych 25 C

a ja namówiłem Tomka, żeby zagrał kilka numerów specjalnie dla Ciebie, Seb miał śpiewać, a Stasiu na tamburynie rytm wybijać... no ale cóż, będę musiał wszystko odkręcać....


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.