Jump to content

slaw

Szlachta Morska
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Sławek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Trójmiasto
 • Akwarium
  620l w obiegu

Recent Profile Visitors

1277 profile views
 1. slaw

  załączniki

 2. Na pewno kilka chętnych osób by się znalazło. Zawsze mądrego warto posłuchać. Tylko u nas słabo z oscypkami. Zamiast tego są śledzie po kaszubsku.
 3. Żona bardzo się przejmuję, chociaż czasami nie mogę doprosić się o zdjęcie Co do szkoleń to sam bym chętnie się podszkolił. Organizujesz może warsztaty?
 4. Chciałbym mieć takie kolorki spędzając ponad połowę roku po za domem.
 5. Witamy w 3-city. Ja również chętnie wezmę udział w spotkaniu.
 6. slaw

  Regeneracja purigenu

  @akwarysta1992 - Dzięki za ten wpis. Bardzo się przyda. Nie jestem jednak pewny tezy o nieszkodliwości chloru. O ile rybom faktycznie może nie zaszkodzić, nie byłbym taki pewny co do flory bakteryjnej. Kiedyś czytałem że 1ppm chloru już zabija wszystkie bakterie w wodzie. Nie chce mi się szukać źródła. Miałem jednak przypadek że po włożeniu do małego akwarium 60ltr, zregenerowanego puriginu, walczyłem przez kolejne pół roku z glonami. Dlatego teraz "dmucham na zimne" i płuczę purigen jeszcze przez jakiś czas, nawet gdy już nie czuć chloru.
 7. No to trzeba się spotkać!
 8. Jak tam Panie i Panowie z 3 city? Chętnych brak?
 9. Jacku, gdybyś miał za dużo chwastów, chętnie poplewie w Twoim ogródku. Pięknie! Jak zawsze.
 10. Miałem raz taką sytuację. Dozownik nie łączył się z komputerem na żadnym COM-ie. Po wyłączeniu od źródła zasilania i ponownym podłączeniu zaczęło działać. W międzyczasie pompa normalnie podawała. Wyglądało jakby bt się zawiesił po roku bezproblemowej pracy.
 11. Czy ma ktoś może firmware 1.6e . Podczas proby wgrania najnowszego wyskoczył błąd i teraz mam tylko... "Bootloader ready" na wyświetlaczu. W aplikacji 1.7 nie mogę ponownie załadować firmware (opcja na szaro). Emergency łączy, ale nie łąduje pliku bin.. Proszę o pomoc. Pilne!
 12. Ale wtedy kolegi MO nie będzie Gdyby było więcej chętnych można organizować spotkania regularnie. Co miesiąc, dwa. Każdy miałby szanse pojawić się w odpowiadającym mu terminie.
 13. Ja kiedyś próbowałem zwołać akwarystów narciarzy na Wierzyce. Też nie było odzewu. Osobiście chętnie bym się spotkał z kolegami. Niestety jeszcze przez dwa tyg nie ma mnie w PL.
 14. slaw

  Pompa RO - "booster"

  Te na okrętach do morskiego nie za bardzo się nadają. Po za tym po co byłaby im osmoza jak cały ocean świeżej solanki
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.