Skocz do zawartości
Moljzesz

Czy zostanę wyrzucony z forum za wyrażanie własnego zdania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostawałem już info od kilku użytkowników forum że damian groził na pw.

Nie mam tu pretencji do innych właścicieli AF ale damian unosi cię fantazja, od początku właśnie o to chodzi że nie tyle ile publicznie się ośmieszasz to robisz to też na pw. Może nieco więcej merytorycznej wiedzy ?

Zaznaczę że znam użytkowników a raczej pracowników AF kilku osobiście którzy mają tendencję do nieco innych zachowań. Nie będę sypać nikami bo po prostu nie o to chodzi.

Chodzi o to by AF skupiało się na zajeb...tości a nie pisaniu bzdur marketingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz znalazłem to i proszę bardzo, to jest dowód że masz do mnie jakiś problem

e8e0e3b1d80cc5d2.jpg

Edytowane przez Moljzesz (wyświetl historię edycji)

39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze jest cały świat włączenie z chinami :) bo Polska już nie długo . Limanowa np 20 km od aquaforest miasto 20k ludności znam tam kilku akwarystow morskich opinia jedna o af . Kolejna sprawa walker dodajesz fotki surowej soli colombo w innym temacie gdzie wysmiewasz ten produkt jeden z najlepszych akwarystow jak dla mnie Ci napisał co sądzi o Twoich wypowiedziach dla mnie miazga . Dlaczego jest tak ze Wy ludzie ściśle związani af krytykujecie jawnie inne marki a gloryfikujecie swoją i zamiatacie brudy pod dywan z tego wychodzi tylko błazenada . Powiem szczerze ze gdybym ja był właścicielem af takie osoby jak Walker Damian debora Egon itd straciły by premie na długo bo to co zrobiły przez ostatnie pół roku to ogromne straty dla firmy to moje odczucie ,żeby nie było dla każdej z wymienionych osób mam po przykładzie :Walker zapraszam do tematu z testami colombo ,debora która swoje naprawdę piękne zbiorniki prowadzi na nos po prostu czuje taki x-Men ,Egon i jego nieudolne opinie o braku zabezpieczeń w świetnej soli red Sea oj tam też było ciekawie ,a Damian oj już tyle było interesujacych spraw ze nawet niewiem co opisać. mała sugestia jak do szeryfa mniej pisać więcej robić pozdrawiam Wojtek

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę że to troszkę dziecinada lecz masz trochę racji Wojtku, wiem o co CI chodzi ale Marcin czyt.Walker akurat nie jest związany z AF. Więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.

edit:

Tests made by Colombo is the best ;d

Edytowane przez Panoramiks200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tego nie wiedziałem mój błąd sory . Mam wrażenie ze stoją w jednym szeregu widać to w wielu postach ale zostawmy to tak czy inaczej od Walkera czyli naszego nowego admina musimy wymagać trochę więcej profesjonalizmu bo jak będzie wyglądało forum kiedy osoby z których mamy brać przykład są jedno stronkne i dalekie odi fachowego podejścia do sprawy ? Jak narazie dobre 30 procent tematów prędzej czy puzniej kończy się na wojnie af vs reszta świata

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co by nie mówić to na tym forum parcie na AF jest nad wyraz widoczne i wręcz czasami śmieszne.

A dla własnego spokoju tematy z ich produktami ich może lepiej omijać szeroko, naprawdę szkoda nerwów, a kto ma trochę oleju w głowie to wybierze sobie naprawdę dobre produkty

pozdrawiam i idę spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opo chłopie ale ja słowem nie wspomniałem o soli Colombo. Nie znam tego produktu i nie byłem nawet na ich stronie internetowej. I jak byś się dobrze wczytał w wypowiedź Krzyśka to zobaczysz że on tam odnosi się do konkretnych słów które padły w tym temacie ale żadne z nich nie zostały wypowiedziane przezemnie. Także proszę czytaj że zrozumieniem i nie wyciagaj pochopnych wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wyrównania merytoryczności wypowiedzi przedmówców.

Pan opo to klient który na podstawie wody z akwarium twierdzi, że są w soli fosforany, co jest nie prawdą.

Pan Mojzesz miał dojrzewanie na soli Af.

Czyli przcinki w każdym temacie do Af to są poprostu wypowiadania opini na temat produktów.

A to, że ja pisząc na prv gosciowi że właśnie tego nie robię, uważacie że to groźby, tak?

To, że jestem powiązany z Af to wolno mnie obrażać bo to, wolność słowa tak?

Jeżeli, tak to faktycznie to forum z akwarystyką już ma bardzo mało wspólnego.

Ben do Twoich docinek się przyzwyczaiłem, ale Ty chociaż nikogo nie obrażasz, jednak nie pisz o kimś komu wysyłam jakieś groźby bo nie wiesz chyba co to groźba poza tym znam tylko jedną osobę na forum, która dostała od prawnika pismo o skierowaniu sprawy do sądu za swoje obraźliwe i wulgarne słowa skierowane pod adresem innej osoby i firmy.

Proszę najpierw się zapoznać ze znaczeniem wolności słowa i wyrażanie swojej opinii, i czym to się różni od pomówień i powielaniu nie prawdy na temat innej osoby czy firmy.

Dlatego zdrowiej będzie jak każdy zajmie się swoim akwarium, a nie aquaforestem szczególnie, że najwięcej na ten temat mają do powiedzenia osoby, które af nie używają.

Po za tym więcej dobrego zrobicie dzieląc się swoją wiedzą z innymi niż pisząc coś co się kupy nie trzyma,no chyba, że robicie awantury na forum dla sportu.


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Danianie ja już mówiłem ze największy problem nie jest w Waszym produkcie tylko w Tobie (trochę samo krytyki by się przydało )przypominam Ci jak zaprosiles mnie do siebie ja straciłem czas i pieniądze żeby dowiedzieć się ze nie jesteście wstanie sprawdzić wody puzniej mnie oklamales ze moja hanna jest tylko do wody slonej A na koniec publicznie powiedziałeś ze chciałem Cię naciągnąć na wiadro soli . Proszę przytocz mi z naszych rozmów jeden przykład kiedy obrazilem Wasza firmę ?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opo (wyświetl historię edycji)

400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Danianie ja już mówiłem ze największy problem nie jest w Waszym produkcie tylko w Tobie (trochę samo krytyki by się przydało )przypominam Ci jak zaprosiles mnie do siebie ja straciłem czas i pieniądze żeby dowiedzieć się ze nie jesteście wstanie sprawdzić wody puzniej mnie oklamales ze moja hanna jest tylko do wody slonej A na koniec publicznie powiedziałeś ze chciałem Cię naciągnąć na wiadro soli . Proszę przytocz mi z naszych rozmów jeden przykład kiedy obrazilem Wasza firmę ?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Więc odpowiadam nazwanie kogoś (firmą ) oszustami bez jakichkolwiek podstaw to jest co ???

Owszem zaprosiłem i powiedziałem wyraźnie , że nie zrobię testu na PO4 w tym samym dniu bo nie mamy sprzętu ustawionego na słodką wodę w tym dniu . Niestety wiarygodność testów Hanki w takich sytuacjach jest bardzo słaba i tu tyle na temat Hanki co powiedziałem. Powiedziałem też wyraźnie,że na podstawie wody RO i wody z akwarium nikt nie jest w stanie nawet NASA czy kolega Tester podać zawartości PO4 w soli ,jednak Pan jedyne co potrafiłeś zrobić to pluć jadem dookoła i pisząc o oszustach itd.

Nie będę się bawił w kolegę mojzesza i wklejał wysłanych informacji prv(kilku) , że potrzebujemy ,aby odnieść się do reklamacji produkt reklamowany,czyli sól lub chociaż świeżą solankę . Bo widzę ,że lepiej zrobić hallo na forum i nieścisłościami przedstawić się jako osoby pokrzywdzonej . Niestety tak to wygląda. Ja nie zamierzam się bronić ,bo nie mam nic sobie do zarzucenia i nasza firma także po do jakichkolwiek reklamacji podchodzimy zawsze poważnie ,ale jak ktoś z nas idiotów robi to proszę wybaczyć ,ale nie będziemy tego dalej kontynuować ,tym bardziej na forum.Pracownik naszej firmy kontaktował się w tej sprawie z Panem nie raz i jedyne czego się dowiedział to,to że jesteśmy oszustami .

Podkreślanie,że stracił Pan pieniądze i czas za każdym razem to nie wiem co oznacza ? 20km to są pieniądze wielkie ? czy wysyłka próbki listem za 5zł ? Czy odsyłając komuś coś po uznaniu reklamacji pobieraliśmy jakieś opłaty ,aby ktoś stracił wspomniane pieniądze ?

Dlatego na temat wypowiadania się na temat samokrytyki czyjejś polecam najpierw spojrzeć się na siebie.

Kolejna sprawa to polecam do mnie zadzwonić ,przyjechać i przedstawić swój pogląd ,bo wywlekanie takich newsów na forum to płytkie i strasznie słabe jest naprawdę.


stopkaDamiana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa razy dojrzewanie na af i nic się nie działo, używałem produktów af i nie byłem zadowolony takie jest moje zdanie i żadne straszenie ani nic z tych rzeczy tego nie zmieni, nie miałem zamiaru nikogo ośmieszać ani obrażać, jeżeli kogoś się czuję dotknięty to przepraszam.

Ja też byłem wielokrotnie obrażany i ośmieszany, nie ważne nie będę kierował sprawy do sądu, też nie jestem bez winy bo język mam ostry i czasem mnie ponosi jak ktoś mnie z prowokuje. Nikt nie jest święty, każdy ma swoje za kolnierzem

Więc proponuje pokojowego rozwiązanie konfliktu, zanim sprawy zajdą za daleko, myślę że każda z udzielajacych się tu osób ma nie tylko komuś ale i sobie coś do zarzucenia

Ja ze swojej strony obiecuje że będę bardziej ważył słowa a wy Walker i Damian nie prowokujcie mnie poprostu i tyle

W ramach pokuty kupię nawet kropelki af ;) (żartowałem :)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Moljzesz'u obawiam się że w swojej bezczelności trochę się zagalopowałeś i pomału zaczynasz bić kolejne rekordy. Warunki to możesz sobie stawiać w swoim akwarium ale nie tu na forum. Przypominam że przychodząc tutaj zaakceptowałeś regulamin który notorycznie łamiesz. Za chwilkę dostaniesz jeszcze raz do potwierdzenia ten regulamin, przeczytaj go uważnie i potraktuj to proszę jako ostatnie ostrzeżenie bo dość mam już tych Twoich intryg i kłamstw na forum. Szczególnie że duża część z nich dotycz mnie osobiście i bardzo rozmija się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to czytam to mi nasuwa sie tylko jedno .... Przepraszam, ale strasznie nie lubię takich akcji . Nie podoba sie komuś forum ? Czy ktoś kogoś tu na siłe trzyma ? albo akceptujemy zasady właściciela albo sobie zmińiamy forum tyle na ten temat.


Pozdrawiam

Manti

Uwaga: To co pisze na forum, jest moim prywatnym zdaniem, wynikającym z własnego doświadczenia. Czasem się mylę lub po prostu się z wami nie zgadzam. Przepraszam jak kogoś uraziłem.

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ze właśnie moja racja jest racja najmojsza"

www.invoi.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się tu porobiło :D

Widzę że co nie którzy tu jadą po @Walker

EDIT: co za ludzie

Najbardziej forumowicze - @Moljzesz , @opo

@Moljzesz,@opo - @Walker - nie m nic wspólnego z firmą którą wymieniacie tak uporczywie ! :) ( chyba mnie się wydaje że ty dostajesz jakieś gratisy za pozycjonowanie na forum ) - trochę dajcie sobie na wstrzymanie - piszczcie takie bzdury że czytać się nie chce i człowieka krew zalewa

Jeszcze 3-4 lata temu to byście dostali na dzień dobry urlopy od klawiatury na miesiąc co najmniej lub od razu bann !

Tutaj byście ładnie wyglądali :Dhttp://nano-reef.pl/...gierz-nanoreef/

@Moljzesz, @opo - proszę, zastanówcie się co piszecie - znam każdą osobę którą wymieniliście osobiście

Szkoda że tu Przemek nie zaglądnął do tego tematu - pewnie sam by nominował :)

Takie moje zdanie

Pozdrawiam

p.s

Zresztą Marcin może to zrobić, tyle przepisów złamane z regulaminu - że Bann-anik na dzień dobry :D

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ant wie co pisze, sam jest banowym weteranem :)

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ant wie co pisze, sam jest banowym weteranem :)

Siema Maciek :)

Poprawka :)

Nie banowym ,ale urlopowym :)


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja bym nikogo nie banował:p jestem zdania że nie ważne jak o "Tobie" mówią, ważne żeby mówili i wtedy istniejesz heh ja np gdyby nie te spinki nie wiedział bym o AF a tak oto dzięki Wam doczytałem i wiem ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nikogo nie banował:p jestem zdania że nie ważne jak o "Tobie" mówią, ważne żeby mówili i wtedy istniejesz heh ja np gdyby nie te spinki nie wiedział bym o AF a tak oto dzięki Wam doczytałem i wiem ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dobre :) dać mu wódki ;)


Pozdrawiam

Manti

Uwaga: To co pisze na forum, jest moim prywatnym zdaniem, wynikającym z własnego doświadczenia. Czasem się mylę lub po prostu się z wami nie zgadzam. Przepraszam jak kogoś uraziłem.

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ze właśnie moja racja jest racja najmojsza"

www.invoi.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to każdy z nas tu mało czym się różni bo będzie bronił swojego i każdy z nas chce jakoś zarabiać aby życ.

Moja propozycja... Podajcie sobie łapke i wypijcie po browarku na wyluz. Wszyscy jesteście akwarystami,którzy powinni się wspierać i sobie pomagać niczym rodzina, co najważniejsze traktować na równi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.