Skocz do zawartości
rybak195

Spectra 2 Lampa LED

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem lampę led aqua trend spectra 2 na próbę świecę nią nad akwarium 60 cm wysokości i muszę stwierdzić ze bardzo fajnie to wygląda mimo wielkich moich obaw i niedowierzania .Pytanie jak myślicie czy to dobre lampy i czy sześć takich lamp wystarczyło by mi na akwarium 2400l czyli 300x100x80 powieszonych na wzdłuż zainteresowałem sie nimi ze wzgledu na cene 1600zł za sztukę a przy szeciu sztukach to ładna kwota sie robi pozdrawiam i czekam na szybkie odpowiedzi bo woda już sie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup "u chińczyków" ...

http://twilightgroup...16w_series.html

499 USD po kursie 3,70 to chyba więcej jak 1600 PLN ?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak - max cena - za mocniejszy model

wystarczy poszukać - na bayu np wersja 108w kosztuje koło 900zł (nowa)

dokładnie GBP 155,00 (Około 832 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku do poprzedniej lampy 108 W to 399 USD

Jak piszesz na ebayu 832 zł

W Aqua Trend model 108 W kosztuje 1100 zł. Ale serwis i gwarancja na miejscu w Polsce.

Warto tam czy tu? Oto jest pytanie. :sweat:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przecież nie podam linka do trwających aukcji ...

ale link do skończonej owszem :)

http://pl.aliexpress.com/store/product/2015-Newest-Dolphin-Design-216W-Led-Aquarium-Light-for-Marine-Coral-Reef/709204_32355562627.html?storeId=709204

po dzisiejszym kursie to 1473zł

a teraz policz x6 ? - bo tyle chce kolega :) - ponad 7 stówek (na korale ?) zostaje w kieszeni

ps. a to nie jedyny portal który sprzedaje dokładnie te lampy (pod różnymi nazwami) - jak się poszuka to się znajdzie jeszcze taniej - jakiś czas temu wychodziło koło 1200 za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek.

A jak wygląda sprawa gwarancji i serwisu na artykuły zakupione na takich aukcjach?

Pytam z ciekawości bo nigdy nie kupowałem na zagranicznych portalach aukcyjnych.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie super ja kupuje na firme to wole unas ale co sądzicie o jakosci swiatła z niej wypływającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprawdziłem porównałem z innymi i muszę powiedzieć że mieszanka tych ledow i dobrana temperatura barwowa powoduję że akwarium wygląda wspaniale załączam filmik z mojego nowego akwarium ale w starym sprawdzałem i było super co jakiś czas będą nowe filmiki zapraszam też domnie na kawę sami ocenicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma ten model lampy od kilku miesięcy, kupił z chin przez jakiś portal aukcyjny i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te lampy według producenta trzeba powiesić dość wysoko nad zbiornikiem. A Maxspect i Zetlight można zamontować nisko nad akwarium na dołączonych podstawkach bo mają szeroki kąt świecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu bo wali po oczach pewnie z takiej wysokosci.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu bo wali po oczach pewnie z takiej wysokosci.

Ale co bez sensu? spectra czy Macspect i Zetlight. Bo dlamnie lampa nisko nad akwarium plus korona to po oczach nie daje, a Spectre trzeba dać wysoko i jak bym patrzył w akwarium to by mi dawała po oczach mimo soczewek 90° które deklaruje producent i korony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o spectre bo bedzie walic po oczach z takiej wysokosci.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wysoko i nie razi w oczy bo ledy są na dłużej powierzchni rozmieszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam parę tygodni swiecę lampami aqua trend spectra 2 i wszystko zmierza ku dobremu akwarium pomału dojrzewa oto krótki filmik.https://www.youtube.com/watch?v=S83EvywNCVo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie super ja kupuje na firme to wole unas ale co sądzicie o jakosci swiatła z niej wypływającego.

Jak Ci zależy na jakości światła, to ja bym obstawiał jedynie hybrydę. Jak masz wydać 4x1600 zł, daj ogłoszenie, może ktoś Ci zrobi z fakturą taką lampę... Będziesz miał jakość.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.