Skocz do zawartości
bober6662

Ankieta,o usunięcie lub zablokowanie na dłuższy okres Szeryfa Horneta.

Usunięcie lub zablokowanie uczestnika.  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chce ?eby SzeryfHornet opuscil NR

    • Chc? ?eby opuscil
    • Nie chc? ?eby opuszcza? forum.
  2. 2. Czy chce ?eby SzeryfHornet przez rok by? tylko uczestnikiem bez prawa zak?adania tematów i pisania postów.

    • Dobry pomys?,to mu da do my?lenia,i mo?e czego? nauczy.
    • Z?y pomys?,kazdy ma prawo pisac na NR,nawet brednie.


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro pomysł padł,to trzeba go zrealizowac.Gdyby ten sadysta choć trochę wyjaśniał chęć wyprostowania swojego podejsci do akwarystyki morskiej,oraz zrozumiał że krzywdzenie zwierzaków i opisywanie ich zgonów nie jest niczym przyjemnym.Nie rozuminie podstaw,oraz brak chęci naprawy i poprawy swojego bycia na forum skłania do refleksji czy taki ktoś powinien być tu ,czy powinien zostać wydalony z forum na którym staramy się jak najlepiej zrozumieć sens życia i robimy wszystko żeby zwierzaka żyło się na tyle dobrze na ile jesteśmy w stanie im w tym pomóc.

To pierwszy taki temat z taką ankieta,ale skoro nikt nie jest w stanie zareagować w takim razie demokracja i lud powinna zadecydować nad losem opryszka,ktory wprowadza najwięcej zamieszania od kilku dobrych lat.

Proponuję zamknąć ankietę w Środe o 20 wieczorem,i zobaczymy co ludzie zadecydowali.

Oczywiście to tylko ankieta,a decyzja i tak będzie należała do decydentów .


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clap:

głos oddany :)

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale czytanie jego "wypocin" nie jest obowiązkowe ? - bo omijam z daleka od miesięcy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz ale inni czytają te brednie i potem zaczną powielać i to jest złe dla nowych posolonych


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz ale inni czytają te brednie i potem zaczną powielać i to jest złe dla nowych posolonych

Jak już dawno to pisałem. Daniel ma 100% racji w tym temacie.


1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum maja byc opinie tylko "zgodne z linią partii"??

Każdy może pisać w necie bo taka jest idea Internetu/forów. Jak uważasz, że kolega wyżej pisze pierdoły to poprostu ignoruj - nie odpisuj. Ale znakomita większość ludu tego nie potrafi i coś musi napisać. Proś moderatorów, którzy na prośbę autora usuną konkretne posty - ale te "nie na temat", a nie te nie lubiane. A jeśli uważasz, że kolega męczy zwierzęta - zgłoś na Policję. Wolność wypowiedzi ustalana większością głosów to patologia - cenzura.

Edytowane przez kemaz200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum maja byc opinie tylko "zgodne z linią partii"??

Każdy może pisać w necie bo taka jest idea Internetu/forów. Jak uważasz, że kolega wyżej pisze pierdoły to poprostu ignoruj - nie odpisuj. Ale znakomita większość ludu tego nie potrafi i coś musi napisać. Proś moderatorów, którzy na prośbę autora usuną konkretne posty - ale te "nie na temat", a nie te nie lubiane. A jeśli uważasz, że kolega męczy zwierzęta - zgłoś na Policję. Wolność wypowiedzi ustalana większością głosów to patologia - cenzura.

Widzę że ty to już wogole kolego nic nie rozumiesz.Szkoda..


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Młodzi " posoleni to ludzie inteligentni, potrafią wyciągać właściwie wnioski i nie wolno tego podważać, jak to robią niektórzy .

Głosuje za pozostaniem szeryfa

To ten temat powinien być usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czytanie jego "wypocin" nie jest obowiązkowe ? - bo omijam z daleka od miesięcy ...

Tak właśnie robiłem. Do czasu, aż sam zacząłem szukać pomocy w innej branży na której się nie znam. Znalazłem odpowiedź, która mnie interesowała i poszedłem tym tropem. Jak się później okazało gość, który to pisał nie znał się kompletnie, a czuł się zobowiązany do pisania swoich "mądrości". Bardzo podobna sytuacja może wystąpić tutaj. Niestety kosztem żywych organizmów. Ja tylko straciłem kawałek elektroniki i trochę kasy. Tutaj stawką jest życie zwierząt. Zraził do siebie innych użytkowników i biernym milczeniem akceptujemy jego zachowanie i podejście do tematu. Nikomu nie życzę nadzianie się na taką minę - szczególnie w tym hobby.

"Młodzi " posoleni to ludzie inteligentni, potrafią wyciągać właściwie wnioski i nie wolno tego podważać, jak to robią niektórzy

Więc być może ja jestem nieinteligentny. Szukając pewnych informacji nie sprawdzasz każdej trzykrotnie. Zakładasz, że jeśli coś jest kłamstwem i jest szkodliwe, to inni użytkownicy podnieśli by swój głos i wyprowadzili z błędu. W tym przypadku już nie ma takich reakcji - właśnie poprzez robienie sobie list "wrogów".

Na przykład tu:

http://nano-reef.pl/topic/85975-quadri-problem/page__st__100

albo tu... http://nano-reef.pl/topic/85975-quadri-problem/page__st__40#entry874380

Edytowane przez FunWorld (wyświetl historię edycji)

500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

(...) Szukając pewnych informacji nie sprawdzasz każdej trzykrotnie. Zakładasz, że jeśli coś jest kłamstwem i jest skodliwe, to inni użytkownicy podnieśli by swój głos i wyprowadzili z błędu. W tym przypadku już nie ma takich reakcji (...)

z tym się zgodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki cel przyświęca Szeryfowi, ale to jego sprawa. Nie muszę się z nim zgadzać, ale dopóki robi w ramach prawa/nie szkodzi innym to niech robi co chce. Natomiast to, że ktoś młody przeczyta jego posty - to mamy teraz oznaczać posty jako - szkodliwe/zalecane? Kto i jak będzie to określał? Forumowicze głosowaniem?

Jeśli polegacie na forach(i to jednym poście) jako jedynym źródle wiedzy to co mam powiedzieć? Internet kłamie?

Edytowane przez kemaz200 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógł by napisać tak (mniej więcej) o co chodzi z tym Szeryfem Hornrtem- ewentualnie coś zalinkować. Z pierwszego postu mam rozumieć że celowo doprowadza zwierzaki do zgonu ?

Edit: Już znalazłem te posty

Edytowane przez centka (wyświetl historię edycji)

fb68ced9b723c904dcbdb3c160e7c3c3u1421a1274.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Młodzi " posoleni to ludzie inteligentni, potrafią wyciągać właściwie wnioski i nie wolno tego podważać, jak to robią niektórzy .

Głosuje za pozostaniem szeryfa

To ten temat powinien być usunięty

Touche panie koleo

Jesem za;)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie celowo, choć przy odrobinie złej woli można tak powiedzieć i dało by się to obronić. Problem polega na agresji, która aż od niego bije.

Każdy post jest nią nacechowany i prowokacyjny.

Czy powinniśmy głosować za usunięciem? Nie wiem, moim zdaniem nie taka jest idea Internetu i wolności słowa.

Choć popieram w 100 procentach kolegów zdanie, myślę że to rozwiązanie nie jest do końca dobre.

To administracja powinna wziąć problem na siebie, np włączyć akceptację jego postów i z góry nie dopuszczać do niepotrzebnych scysji. Wiem ktoś zaraz napisze cenzura itp ale chyba to lepsze od bana, którego powodem jest wola ogółu. I daje jakaś szansę na naukę dla kolegi, jeśli tylko rozsądne i rzeczowe posty będą publikowane.

Wysłane z galaktyki S4

Edytowane przez big daddy (wyświetl historię edycji)

7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ak jeszcze dopisze to.sprawa Moderatorow.

Z tego co widzialem dostal urlop na 30 dni.

Jak bedzie lamal nagminnie to.znow mu przywalic;)

A rzeciej szansy juz nie bedzie - taka moja propozycja.

Publiczne palenie na stosie nie podoba mi sie...

Jeszcze raz zatem jesem za tym by Szeryf zostal na forum.


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy.

Pisać na forum może każdy oczywiście pod warunkiem że będzie się trzymał regulaminu.

Jeżeli dla kogoś niektóre wpisy wydają się być "kontrowersje" używacjcie klawisza "Zgłoś" + odpowiedni komentarz z Waszej strony a my każdy z nich będziemy rozpatrywali z osobna.

Temat zamykam bo jest na pograniczu samosądu i zbiorowego linczu a takich sytuacji na forum nie chcemy.

Przypominam że silnik forum posiada funkcję "igniruj użytkownika" która może poprawić komfort korzystania z forum wielu osobom ;-)

W razie problemów i niejasności zapraszam na PW chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.