Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :cheers:

P.S.Szczególne pozdrowienia dla dwóch kolegów z Bielska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Michał i jestem z Lublina. Przygodę z awkarystyką zacząłem około 6 lat temu. Wszystkie akwa były słodkowodne a w nich od krewetek, poprzez roślinne aż do teraz, mojego pierwszego morskiego. Akwa ma 122l i zostało zalane ponad tydzień temu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Witam kolege z Lublina


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Andrzej z wrocławia. Ostatnio od Trzmiela kupiłem reefMaxa i powoli mam zamiar go wyposażyć w ... i tu moja wiedza się kończy ale Trzmielu obiecał skuteczną pomoc datego dam rade :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Po paru miesiącach czytania forum, i huśtawki co do wyboru mojego pierwszego szkiełka, a to raz był ReefMax , a to Red Sea Max 250, chwilę później kompletowane na wymiar 476L, skończyło się na 45L od Tomko.

To był strzał 10 :thumbsup::-) pięknie utrzymane akwa od kogoś kto ma do tego rękę i wiedzę, lepiej na początek trafić nie mogłem. Rozmiar skromny ale jak to mówią "małe jest piękne", to dopiero mój 2 dzień, więc jeszcze wiele się może wydarzyć, ale wiem jedno nawet jak za rok, dwa postawię "wymarzoną głębie" to ta lampka zostanie :smoke:

Pozdrawiam

Andrzej

(Wieliczka a raczej okolice ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z Wieliczki.Z solą to ty chyba nie będziesz miał kłopotu ,wiaderko i do kopalni :rolleyes: .


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Oj wcale tak łatwo nie będzie, 49 zł. za "Zwiedzanie dla turystów indywidualnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Piotr i jestem ze Świnoujścia.Akwaria roślinne mam od 5 lat ,a teraz przyszedł czas na solniczkę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Irek z Lublina, w akwarystyce od nie wiem jak dawna w morszczyźnie stawiam pierwsze kroki.

Cześć wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pozdrowienia z Warmi i Mazur. Mam 112l słodkowodne i chciał bym przerobic je na morskie. No i trafiłem tu szukajac podpowiedzi szukałem i znalazłem naprawde duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Ciebie welcome.gif. Dużocoffee.gif.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam na imię Piotr, od ośmiu lat mieszkam na Teneryfie /Canary/, forum czytam od ponad roku, mój ReefMax ma około 6 miesięcy i dzięki forum zużyłem już trochę węgla :thumbup: , zwłaszcza tutaj gdzie na wszystko w morszczyźnie trzeba cekać miesiącami /maniana :whistle: /.Jeszcze raz pozdrawiam, szczególnie ludzi z Krakowa


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy petrus1 w gronie zakręconych morszczaków :thumbsup:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus,

Twoje miejsce zamieszkania mnie podnieca  :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus,

Twoje miejsce zamieszkania mnie podnieca  :thumbup:

nie ma co tu niestety zero rafy, za młode wyspy, ale klimacik super i ciepło, teraz jest 18 st. oczywiście w plusie


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiemy gdzie będzie letni zlot :unworthy:

Witaj na forum :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za powitanie, mije akwarium to kropelka w porównaniu z tym co tu mamy,1.200.000 litrów rafy, aż dech zapiera B)


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche Teneryfe znamy. Jak chcesz, to cie po wyspie oprowadzimy. Nie badz taki skromny B)

Z Teneryfy przywiozlem moje pierwsze ukwialy - te zielono rozowe, mocno klejace. Rozmnazaly sie w akwarium jak to poludniowcy :lol:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taki zlocik bylby kozacki na Teneryfie :) przynajmniej pogoda zapewniona i widoki...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-) Posiadam akwarium, ale słodkowodne, nad morskim się zastanawiam. Forum bardzo ciekawe, spora kopalnia wiedzy :thumbsup: Obecnie moja wiedza to 5 % na temat morskich akwarii.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i ostrzegamy od uzależnieniem się od Nano-reef. :)

5% to nie wiele ale idą święta kilka wolnych dni wiec będziesz miał sporo czasu na przeczytanie działu dla nowicjuszy welcome.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.