Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przygoda z morszczyzną u mnie trwa dopiero dwa miesiące, ale coraz bardziej mnie wciąga. Mieszkam w okolicy Warszawy (pn-wsch).

Przygodę rozpoczęłam od zakupienia białego ReefMaxa :)

Pozdrawiam

Dagmara

Edytowane przez Cik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Akwarystyka zjmoje sie od chya zawsze ,ale przyszedl czas na zmiane ,jaka jest morskie .

posiadam 90gal akwarium caaalkiem swieze dwa tygodnie i mam zamiar jak na razie miec tylko ryby ,gdyz na korale nieposiadam takiej wiedzy ale napewno za kilka miesiec to sie zmieni

Pozdrawiam Ireneusz

ps przepraszam za bledy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kłania się Mariusz.25 lat walki z paletkami .Od kilku miesięcy namiętnie wertuję forum i powoli kompletuję sprzęt.Nastał czas na zmiany i spełnienie marzeń żonci i oczywiście moich.Mała obawa ,czy dam radę za pierwszym razem zmienić mój słodziak na morskie --900 l plus sump 340 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałam do Was dołączyć :)

Mam na imię Asia mieszkam i pracuję w Łodzi.

Moja przygoda z akwarium morskim zaczęła się od tego, że mój mąż- Piostu zapragnął mieć takie w domu :)

Moje początkowo bardzo sceptyczne podejście do pomysłu zaczęło się zmieniać, opór z dnia na dzień topniał, a potem nawet nie wiedzieć kiedy wciągnęło mnie :) więc jestem tu z Wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze na tym forum od lutego a okazalo sie ze sie nie przywitalem nazywam sie Tomek jestem z Rybnika, akwarystyka morska interesuje sie dluzszy czas a od praktycznie roku pochlaniam wiedze zgromadzona tu na forum, w miedzy czasie zebralem juz wiekszosc sprzetu koniecznego do odpalenia pierwszej solanki niedlugo bedzie start ;)

To do Szerokiej daleko nie masz,jak co zapraszam na oględziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako kierowca bo ja jeszcze przez kilka ładnych miesięcy się nie napiję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie chętnie się "na piwko" wybiorę jeśli tylko będę się do życia nadawać bo "Nanomorszczak " daje się czasem we znaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nazywam się Łukasz Nierle, jestem z Tarnowskich Gór. mam wiele zainteresowań, a między innymi, biologia, chemia, pszczelarstwo, dendrobatesy ;-),hodowlą zajmuję się od dzieciństwa zaraził mnie tym ojciec, wiem ile trzeba w to włożyć pracy i poświecenia. Ostatnio dopadła mnie morska sprawa ;-). Dużo czytam na forum i nie tylko, w planie mam akwarium 250 l oraz sump 150 l. Mam nadzieję iż z waszą pomocą będzie piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych akwarystów ,jestem z Jaworzna z akwarystyką morską bawie się od dwóch lat zaczynałem z malutkim zbiornikiem 50l a od niedawna jestem posiadaczem zbiornika 500l ,życie w nim narazie przyznam bida ale mam nadzieję że to jakoś rozkręcę .Narazie żyje w nim moje maleństwo 20cm skrzydlica .

Pozdrawiam wszystkich, niebawem wstawię pare fotek.

Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się Bartek jestem z Konstancina, okolice wawy. Mam zbiorniczek 160L niefoto. Właśnie go wypełniam myślę o tubkach i gorgoniach. Interesuje się biologiom i fizyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc witam :) Mam na imię Damian i bardzo chciałbym założyć swoją pierwszą solniczkę. Mieszkam w Będzinie (okolice Katowic-Sosnowca). :) Ruszył już temat z fazą planowania (mam nadzieje że niebawem dojdzie do realizacji). Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do wstąpienia:

http://nano-reef.pl/...solniczki-72-l/

Edytowane przez Damian D. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak coś ja jestem z Dąbrowy Górniczej mieszkałem w Będzinie 25 lat :). Daj znać na prv to w miarę możliwości pomogę.


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem w trakcie likwidacji akwarium holenderskiego i zamieniam się w wilka morskiego. Poczatkowo będzie 100 l a jak nabiorę wprawy to mam przygotowane 1000 l .

pozdrawiam wszystkich.

Jestem z północnych okolic Krakowa.

Marcin

Edytowane przez kaczorek36 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nazywam się Magda i właśnie wystartowałam z moją pierwszą solniczką. Podziwiam Wasze zbiorniki i pilnie się uczę.

Wszystko co morskie jest dobre, no może oprócz morskiej choroby :smiling:

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!


The cure for anything is salt water - sweat, tears, or the sea.

Isak Dinesen (Baroness Karen Blixen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dołączyłem do Was niedawno ale coraz trudniej wygonić mnie z forum:) Mam na imię Robert, 29 lat, jestem z Warszawy. Z akwarystyką jestem związany od początku podstawówki. Zaraził mnie kolega z klasy ze szkolnej ławy. Zawsze jak go odwiedzałem to siedzieliśmy przylepieni do szyby :) i opowiadał mi o zachowaniach ryb itp itd. Tak się zaczęła moja fascynacja, pierwsze ksiązki których wtedy było bardzo mało, nie było internetu i wszystko smakowało tajemniczo:) Po ponad roku marzenia o własnym akwarium w końcu wywierciłem rodzicom dziure w brzuchu:) i postawiłem swój pierwszy 50 litrowy baniak. Zaczęło się od popularnych wówczas gupików, molinezji,mieczyków. Potem nauczyłem się sensownie dobierać obsadę i starałem się odtwarzać biotopy. Najpierw Azja, potem Ameryka Południowa w międzyczasie przyszło oczarowanie holendrami. Podczas studiów pojechałem "zmywać gary" do Irlandii po powrocie mogłem sobie pozwolić na 240l. Było tam malawi. Obecnie wprowadzam się niedługo do nowego mieszkania i powstał pomysł na założenie rafy o której zawsze marzyłem a która wydawała mi się poza moim zasięgiem. Pewnie sporo wody skapnie z Waszych RO zanim w końcu postawie baniak bo na razie czytam czytam czytam :) Licze na Waszą pomoc bo widzę że to forum to olbrzymia kopalnia wiedzy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam się artur i pochodzę z rybnika Akwarystyka interesuje się od dziecka wiecie gupik w słoiku itd.. Z zawodu górnik i złotnik pozdrawiam . Szukam ludzi z okolic rybnika w wiadomym celu woda czy żywa skala proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, a z zamiłowania pewnie fan Canona? ;)

Witamy nowo posolonych :welcome:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.