Skocz do zawartości
seb

Tutaj się witamy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Czytam forum i uczę się. Pozdrawiam z Płocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zwłaszcza ziomka :welcome:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez,tez sie ciesze,ze w Plocku przybyl nowy posolony:D

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Witam wszystkich.

Ponownie wystartowalem z solniczka 112l. :)

Podziekowania dla VDR i Grzeska za wode z podmianki i cenne podpowiedzi.

Pozdrawiam

Olek

Radom

Edytowane przez aleks13 (wyświetl historię edycji)

Szkło 80x35x40,cyrkulacja 2x koralia 1600,odpieniacz Hydor SlimSkim 250.65, oświetlenie 4 * T5 24W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Fajnie że jest to forum i jest z kąd czerpać wiedze!

Pozdrawiam wszystki urzytkowników!

Grześ Gdynia


c9066a9bda00964aeee6ca209106e0f3u1282a1125.png?upd=20160508113251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :)

Mam na imię Michał, mieszkam w Bielsku-Białej. Jak zdecydowana większość obecnych i przyszłych morszczaków planuje przejść ze słodkiego w słone :) Obecnie 320l malawi. Od dłuższego czasu przeglądam forum, zbieram podstawową wiedzę, zaglądam do Skrzydlicy / pozdrawiam chłopaków ;) / i z każdym dniem się nakręcam. Decyzja już podjęta, jednak może to potrwać jeszcze kilka tygodni. Chętnie porozmawiam, a może jest ktoś z okolicy Bielska kto pomoże świeżakowi w początkowym etapie tego pięknego hobby? Jeśli by była możliwość zobaczenia gotowego zbiornika będę wdzięczny

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Witajcie :)

Cieszymy się bardzo że posolona brać rośnie w siłę - (to chyba jakiś wirus?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam na imię Kamil MIeszkam w okolicach Wadowic. Obecnie mam malawi 450l oraz kupiłem morskie 200l i pomału gromadze doświadczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tu Sylwia z Chrzanowa,żona PITER81, :) Tak naprawde akwarystyką zarażeni jesteśmy dzięki naszej 11 letniej córce ,która marzyła początkowo o malutkim nano, zdecydowaliśmy się na ReefMax, czego nieco żałujemy. Już myślimy o zmianie .Dlatego też... wyprawy po nowe życie odbywają sie w trzyosobowy teamie !:) pozdrawiam :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem Łukasz z okoloc Stalowej Woli

Miesiąc temu przesidka ze słodkiego ma słone upragnione od dzieciństwa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem Maciej od 3 miesięcy nie pije bo cała kasa poszła w solniczkę...

Pozdrawiam serdecznie z Poznania.


6376_6515.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Irek i jestem z Zabrza.

Parę dni temu zlikwidowałem moją 112l słodką a to z tego powodu że dosłownie 300m od domu mam sklep erybka do którego już od pewnego czasu zaglądam żeby nacieszyć oko pięknem jakie żyje za szybami akwarium. Jestem w fazie kupowania sprzętu i czytania forum dla początkujących. Jaki będzie sprzęcik napiszę w nowym wątku w dziale do tego przeznaczonym. Cieszę się że mogę tu być i uczyć się od profesjonalistów. Pozdrawiam wszystkich.


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam na imię Nikola i mam 11 lat . Jestem córką SYLWI84 i PITER81 . Teraz mamy REEF MAX . W akwarium mamy kilka "miękasów"

Nie dawno kupiliśmy garbika którego nazwałam słodziak .Jest prześliczny i wstydliwy kupiliśmy go w poniedziałek a do tej pory nie wychodzi za często.Pozdrawiam wszystkich z nano .I życze szczęścia początkującym :clover:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nikola. Miło tu widzieć całą rodzinę (no chyba, że masz np. rodzeństwo jeszcze tutaj nie zarejestrowane), ale wydaje mi się, że Reef Max na trzy osoby to zdecydowanie za mało. Wychodzi jakieś 30 litrów na głowę... Jak chcesz. to przekonamy Sylwię i Pitera do większego zbiornika :)

To taki niewinny żarcik - każde akwarium może być fajne.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pozdrawiam serdecznie z okolic Bergen w Norwegii. Zaczynam przygodę z morszczyzną :)

Po długiej lekturze forum "idę" w Reef Maxa... Zobaczymy jak się losy potoczą.

Szukam kontaktu do "zarażonych" z okolic Bergen.

Akwarium przyjedzie 22 kwietnia więc wciąż jestem teoretykiem - wcześniej n-lat z akwa słodkim w stylu holenderskim.

Pozdrawiam,

Danek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na imię mam Maciej, mieszkam w małej miejscowości na pomorzu. Akwarystyką interesuje się od wielu lat. Po czasowej przerwie w prowadzeniu akwarium zamierzam na nowo oddać się swojej pasji. Intensywnie przymierzam się do założenia akwarium morskiego pogłębiając swoją wiedzę na ten temat oraz snując plany o przyszłym zbiorniku. Daleka droga przede mną ale mam nadzieję, że z pomocą fachowej wiedzy zacnych użytkowników tego forum spełnię swoje marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Imie : Kamil

Wiek: blisko nieskończoności :p

Miejscowość : Puławy (Lubelskie) witają.

Na wstepie informuję iż pierwszy raz startuję z solniczką (takie określenie załważyłem na forum).

Mam nadzieje że się powiedzie, w innym dizale zadam kilka pytań, fajnie jest znaleść miejce godne polecenia takim jakie jest to forum.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Celi77_PL (wyświetl historię edycji)

Zapraszam : www.celarski.pl Fotografia Plenerowa.

70257187.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się powiedzie trochę nie - takie to nasze morskie hobby ;)

Witamy na pokładzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem się przywitać ze wszystkimi kolegami i koleżankami z forum. Nadszedł czas i na mnie aby uruchomić pierwszą małą solniczkę. Pochodzę ze Starachowic w woj. Świętokrzyskim. Na razie jestem na etapie dokształcania się, ale mam nadzieję że już niebawem przeję ze słów do czynów. Może znajdzie się ktoś z moich okolic. Tak więc wszystkie rady, uwagi i propozycje mile widziane. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

na imię mam Daniel jestem z Goczałkowic akwarystyką morską zacząłem interesować się jakieś 6 miesięcy temu od tamtej pory rozważałem już kilka pomysłów ale teraz już jestem pewien. Myślę że w przeciągu 2 miesięcy i u mnie w domku zagości piękna solniczka :thumbup: i liczę oczywiście na pomoc w paru nierozstrzygniętych kwestiach doświadczonych kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Lechu

Jestem z Wrocławia (pozdrawiam morszczaki z naszego pięknego miasta)

Wcześniej zajmowałem się kilka lat słodkowodną ale X przeprowadzek i mieszkanie od 18 m2 do 120 m2 spowodowało, że musiałem zrezygnować z hobby.

Szczęśliwie osiedliłem się na stałe, założyłem rodzinkę, córka ma już 2 lata a sam jakoś sobie radzę finansowo także przyszedł czas na powrót w wielkim stylu :D

Dużo czasu spędziłem na rozmowach, artykułach i tym forum dzięki czemu wiem czego chce ale rzeczywistość jak zwykle to zweryfikuje :D

pozdrawiam

Lechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Lechu nawet mnie poznał na dzień dobry :p

Zdrówka Lechu i witaj :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.