Skocz do zawartości
andrniew

rafka 1200 aktualne fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze a ja nie moge tej Cyphastrei zobaczyc 8-( Nie wiem dlaczego w tym watku widze strony od 1 do 10 a potem 15 i 19 strone tylko. Czuje ze nie widze kilku niezlych fotek... 8-) Czy ktos wie dlaczego tak jest?

pzdr

Zbyszek


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegeye: kliknij na link "poprzednia strona" to zobaczysz brakujace strony :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz.........:) dzieki. To takie proste bylo.....


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):)

coś PIĘKNEGO!!!

brawo Andrzeju, korale prezentują się świetnie !

a miałam to szczęście, że mogłam zbiornik na własne oczy!

wysoko dla innych ustawiłeś poprzeczkę :)

:kapelusz


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) proszę o fotkę całego zbiornika pozd.

500l +250 sump Odpieniacz BK 200 supermarine pompa Deltec 5250 cyrkulacja tunze 2x6105 + mulitcontroler oświetlenie Giseman Spectra 2x250W E40 HQI+4x54W T5 reaktor KZ S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaniemówiłem ale one śliczne ... bajeczne... piękne.. mam nadzieję że kiedyś będę tak dobrym opiekunem dla swoich


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie pcham nosa więc nie mogę się oprzeć pokusie by i tu napisać O RZESZ W MORDĘ!!! czad normalnie :)

Przyłączę się też do próśb o fotkę poglądową całego baniaczka, bo widok korali zapiera dech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki ładne , korale ładne ale kiedys były ładniejsze :)


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i widziałem zbiorniczek na zywo i nic nie napisze bo słów brak!!!!!!!!!!!! :kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz:kapelusz


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego... Bajeczka:clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam,ogladam i choc nie chcialem powielac wypowiedzi kolegow to musze,zaaajeeebiiiiste.Nie wiem czy ty sie nie draznisz z nami dodajac nowe fotki:kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale zdrowizna, Andrzej napisz, duzo lejesz aminokwasow i jakie?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

Korale zdrowizna, Andrzej napisz, duzo lejesz aminokwasow i jakie?

Aminokwasy dodaję KZ w ilosci 8 kropli 2x tyg. Wcześniej dawałem codziennie po 5 kropli , ale korale ciemniały więc z aminokwasami trzeba delikatnie aby nie przedawkowac. Poprostu najlepszym testem jest oko i dawki poszczególnych preparatów dobierac do obsady i wyglądu korali a nie tak jak sugeruje etykieta.

Aby uzyskać ładne kolory SPS ów trzeba trzymac PO4 najblizej zera , co nie jest łatwe. Przy reduktorach bakteryjnych NO3 i PO4 nie sa równo zbijane i to jest jedyny problem aby te równowagę wspomagać. Gdy NO3 zbijemy szybciej Po4 bedzie ciężko zredukowac , wtedy tzreba podbic NO3 za pomocą NaNO3 lub CaNO3 aby obie wartości były redukowane jednocześnie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoim PO4 0,04 mierzone miernikiem Hanny na dzień dzisiejszy nie jestem narazie w stanie zejsc do wartości 0,01-0,02 co byłoby najlepszym wynikiem , mozliwe że jak piszesz Andrzej mam też problem z równowaga pomiedzy PO4 i NO3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andriew można wiedzieć co dozujesz do akwa poza ZEO??

pozdro Grzegorz

ps. piękniusie akwa, jeszcze tylko fotka z "przodu " całości i oki :D

aha, widzę , że pozbyłeś się alg wapiennych z tylnej szyby, czy zmiana jakaś poważniejsza była poza ułożeniem skały:)


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrniew powtórzę pytanie bo na prawdę jestem bardzo ciekawy jak długo zajmujesz się morskim bo baniak jest na prawdę masakryczny :D


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.