Skocz do zawartości
DarekB30

Spotkanie przy grilu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @Foto. Ze względu na zaśmiecanie fajnego tematu, Wszystkie Twoje posty zostają usunięte.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się rozchodzi o Mulatkę[emoji14] Darek wie co i jak. Hehrhe

Michał
Za te "sasiadke" obydwaj mamy "pozamiatane" u naszych dziewczyn ;-)

Panie I Panowie
Czas płynie nieubłaganie... pokosilem trawniki i szykuje pole namiotowe jak by ktoś nie czuł się na siłach wrócić do domu tudzież spotkanie wydłuży się do końca weekendu ;-)

Dziś dostałem informacje że na spotkaniu odbędzie się pokaz zdjęć i filmik nakręcony w dniu jutrzejszym w Redzie. Nasz wspolny kolega właśnie wraca z nad morza i chciałby zaprezentować na spotkaniu stan obecny pięknego akwarium z Aquaparku. Będzie okazja "ponarzekać" dlaczego My takiego akwarium nie mamy w domu :-D



Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, DarekB30 napisał:

Dziś dostałem informacje że na spotkaniu odbędzie się pokaz zdjęć i filmik nakręcony w dniu jutrzejszym w Redzie. Nasz wspolny kolega właśnie wraca z nad morza i chciałby zaprezentować na spotkaniu stan obecny pięknego akwarium z Aquaparku. Będzie okazja "ponarzekać" dlaczego My takiego akwarium nie mamy w domu :-D

Jutro będzie chciał kręcić filmik, czy już nakręcił?

Jutro od rana generalne porządki u rekinów przed sezonem. Łącznie z czyszczeniem ścian z glonów, czyli woda nie będzie przez większość dnia najczystsza.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kręci fajnie będzie popatrzeć

Wezmę lapka to może uda się nawet zgrać coś fajnego z Redy

ps.przy okazji mam - Magia Wielkiego Blekitu Siedem kontynentow (całość 11Gb) - jakby ktoś reflektował to weźcie jakieś pendraki do zgrania


9ba19a2cca831f205707d001db288c27u1652a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, snocho napisał:

Jutro będzie chciał kręcić filmik, czy już nakręcił?

Jutro od rana generalne porządki u rekinów przed sezonem. Łącznie z czyszczeniem ścian z glonów, czyli woda nie będzie przez większość dnia najczystsza.

Michał

Robert dzwonił dziś że jutro się wybiera, nie wiem dokładnie o której będzie bo jest w krynicy a ma chęć się jutro wybrać i podziwiać Twoje dzieło.

Wyślę Ci na priv nr do niego, może coś fajnego nagracie, My skoro nie możemy się tam teleportować chociaż poglądamy i poobgryzamy paznokcie z zazdrości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pokazałem, ale że zemnie fotograf marny to koledzy szybko stwierdzili że Darek ma ładniejsze akwarium :)

Chyba pojadą osobiście, nie dziś i na pewno nie jutro bo chcą sprawdzić dokładnie skład każdego płynu u Darka.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9.30 mieli iść do kościoła..... AnT z reklamówka po wodę świeconą  na szczepki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2017 o 19:46, Roman.P napisał:

Kolego @Foto. Ze względu na zaśmiecanie fajnego tematu, Wszystkie Twoje posty zostają usunięte.

Szanowny Panie Romanie..prosze o wyjaśnienie co takiego napisałem że zostały moje posty usunięte aż było ich "dwa" jak czytam pozostałe posty to co niektóre też powinny być usunięte..fakt przepraszam bo temat grila jest bardzo fajny.jak widzę to nie wszyscy są tu traktowani na równo. Może Pan przywróci moje dwa posty i ocenia wszyscy czy nadawały się do usunięcia.

Potraktował mnie Pan uważam nie ferr..ale rozumie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie. Atmosfera była naprawdę extra... Nie będę opisywał szczegółów, podziękuje Wam wszystkim raz jeszcze za przybycie... najwytrwalszy uczestnik spotkania właśnie odjechal. ;-)
Żeby nie było... nawet zrobiliśmy testy wody.

a644620f40dddcb5e8f7ed615d16b692.jpg

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reklamowki zabral?

 

Ps. Wstaliscie do kosciola? :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno na 18 :smile_big:

Następnym razem zostaje na testy

 


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

Melduje dotarłem do domu :D 

@kilu - dzięki za transport i miłe rozmowy  

@twistman:cheers:

@DarekB30 - dzięki za miłą  gościnę  :czapkizgłów:):gathering::cheers:

@helmofon - dzięki z a zdjęcia i filmik :police:  - przypominam o linku - jak pamiętasz 

58 minut temu, dzym napisał:

A reklamowki zabral?

 

Ps. Wstaliscie do kosciola? :)

:rofl:

@dzym (Krzychu) - Tak jest , zabrał - dzięki :thumbsup:

Jeszcze jedną pod drodze zabrałem ale z :cheers: 

p.s

Testy , testy 

Pompy przestawione ? 

 

 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh ominęła mnie fajna imprezka , niestety termin nałożył się z grillem firmowym , mam nadzieję że następnym razem się spotkamy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielowi trzeba powiedzieć żeby następnym razem do zdjęcia ustawiał się przodem a nie myje łapy w słonej wodzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo łapie coś na grilla :D


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przegryzkę były ocelarisy :evil:

 

p.s 

Darek 

.....  KUP .....   :hrhr::ice::respect:

 

 

Edit: 

9 godzin temu, Foto napisał:

Szanowny Panie Romanie..prosze o wyjaśnienie co takiego napisałem że zostały moje posty usunięte aż było ich "dwa" jak czytam pozostałe posty to co niektóre też powinny być usunięte..fakt przepraszam bo temat grila jest bardzo fajny.jak widzę to nie wszyscy są tu traktowani na równo. Może Pan przywróci moje dwa posty i ocenia wszyscy czy nadawały się do usunięcia.

Potraktował mnie Pan uważam nie ferr..ale rozumie. 

Ponieważ :secret::spam: 

Sam wiesz co pisałeś ,wiec nie mniej pretensji  - i tyle w temacie :banned:

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było.. :-)  Szkoda że tak późno dotarłem na miejsce, przez to nie zdążyłem się już zobaczyć z niektórymi osobami.
hihi.. :-) ale za to zostałem najdłużej :-)
Dzięki wszystkim za spotkanie, miło mi było Was poznać. W szczególności dziękuję Darkowi i Uli za świetne przyjęcie i wybaczcie, że się zasiedziałem u Was tak długo.
Jesteście mega pozytywnymi osobami a i okolica w której mieszkacie jest taka, że się wyjeżdżać od Was nie chce.
Dzięki.
PS. Poranek był CIĘŻKI, ale pomimo tego, że ledwo na oczy widziałem udało się wykonać testy i to dwoma zestawami!. Darek rozumiem dlaczego wybrałeś zdjęcia na których nie widać naszych twarzy :-) doceniam to :-) 


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było powiedzieć żebym Wam zrobił zdjęcie - także niewiele by było widać :clowning


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, AnT napisał:

Na przegryzkę były ocelarisy :evil:

 

p.s 

Darek 

.....  KUP .....   :hrhr::ice::respect:

 

 

Edit: 

Ponieważ :secret::spam: 

Sam wiesz co pisałeś ,wiec nie mniej pretensji  - i tyle w temacie :banned:

No właśnie Danielu co pisałem.. zacytuj  czy obraziłem kogoś?czy wyjechałem wam na ambicję?to może ja zacytuję

1.post to był że zbieram ekipę z Bielska i wpadamy ale szkoda że daleko 

2.kolega wcześniej napisał pozdrów fajna sąsiadkę  odpisałem co chcesz od mojej żony oczywiście z żartem.

Zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego no następnym razem nie będę się wtrancal w posty szlachty morskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Foto skończ proszę bicie piany bo niepotrzebnie brniesz w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciagle zastanawia czy Wy do tego kosciola na 9:30 poszliscie i czy Darek "loki" zrobil ;) ?

Edytowane przez dzym (wyświetl historię edycji)

Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2017 o 18:27, AnT napisał:

...

@kilu - dzięki za transport i miłe rozmowy . 

To był a sama przyjemność. 

 

@twistman

22 godziny temu, twistman napisał:

Fajnie było.. :-)  Szkoda że tak późno dotarłem na miejsce, przez to nie zdążyłem się już zobaczyć z niektórymi osobami.
hihi.. :-) ale za to zostałem najdłużej :-)
Dzięki wszystkim za spotkanie, miło mi było Was poznać.

...

Też miło było Cię poznać. 

Jak zostawialem Daniela w sobotę myślałem że rano nie będzie co zbierac po nocujacych a wy całkiem spoko się rano wygladaliscie.

@DarekB30 lampa już dzisiaj zawisnie nd baniakiem. Następnym razem trzeba będzie sie wybrać specjalnie i zostać na imprezie a nie przy okazjii. Mimo wsZystko dzięki za kawkę.

 

Dodam tylko że godzina na kawie ze starą gwardia i prezentacja multimedialna ich zbiornikow całkiem zmieniło mi koncepcję obsady zbiirnika. 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.