Skocz do zawartości
amok

Sklep w Wałbrzychu Aqua Polis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
58 minut temu, amok napisał:

A dlaczego chemi pur? 

piękny screen :) a wiesz co jest w woreczku i dlaczego musi być wilgotne ? węgiel (w ogromnej większości i cały screen jest o węglu) i żywica (z nazwy produktu można się domyślić jaka :P więc .. po co dodatkowy purigen chcesz tam pakować ?)

i żeby Ci się nie wydawało (jak mnie .. wiele lat temu) że wrzucę woreczek i wszystko będzie cacy

poza tym na etapie dojrzewania wspomaganie sytemu w ten sposób jest bez sensu - sam węgiel wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez od początku mam matrix (wcale się nie zasyfia od stycznia go nie płukałem) mam tez Purigen ale w znacznie mniejszej ilości niż zalecana oraz Chemi Pure a dlatego ze jest lepszy (ponoć ) od węgla ,na FB jest strona Seachema i jakoś tak się złożyło ze popisałem sobie z kimś z tamtej strony :) zaproponował mi taka chemie .Nie wiem na ile to jest super chemia i czy dziala extra ale w kazdym bedz razie nic sie zlego nie dzieje w zbiorniku :) a skoro sie nie dzieje to po co zmieniac :) 

 

Edytowane przez niwre37 (wyświetl historię edycji)

837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupiłem to przecież nie wrzucę madia filtrujacego dlatego że jest drogie... A jak u niwre37 dziala to u mnie i u innych pewnie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie będę pisał, że jestem nowy w akwarystyce bo nie jestem. W morszczyźnie siedzę z 10 lat czyli grubo wcześniej niż wielu na tym forum i jak czytam te teksty jak napadacie na ludzi to się zastanawiam po co jest to forum siedzą wszyscy którzy swoje wpadki wynikające z lenistwa i ubóstwa przypisują do każdego akwa, że tak musi być u każdego. Ja zawsze stawiałem akwa na żywej wodzie w 100% na żywej skale w 100% na żywym pisaku w 100% i nigdy nie miałem takich problemów jak 80% na tym forum, ale do rzeczy. Ponieważ ostatnio było dość głośno o tym sklepie postanowiłem ich odwiedzić i powiem tak: nie maja się czego wstydzić posiadają wiele cenionych przeze mnie  marek. czysto ładnie dużo korali ryb bezkregów, czyste akwaria co ostatnio jest rzadkością w tego typu sklepach i nie koniecznie z akwarystyką tylko morską, fakt mało słodkiej, ale ponoć dopiero startują z asortymentem ma być więcej, ceny niektóre poniżej internetowych i to się chwali kupiłem kilka rzeczy, nie narzekam. jak dla nie jest ok.oby tak dalej i więcej takich sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak który tam pracuje przez 9 lat pracował w innym zoologicznym i chyba już się wku***** i otworzył własny. Wiec doswiadczenie chyba mają.

Brawo dla Niego.

Życzę powodzenia i nie zwalniania tempa. W końcu co się dzieje dobrego w temacie akwarystyki na dolnym Śląsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Diacant napisał:

Witam, nie będę pisał, że jestem nowy w akwarystyce bo nie jestem. W morszczyźnie siedzę z 10 lat czyli grubo wcześniej niż wielu na tym forum i jak czytam te teksty jak napadacie na ludzi to się zastanawiam po co jest to forum siedzą wszyscy którzy swoje wpadki wynikające z lenistwa i ubóstwa przypisują do każdego akwa, że tak musi być u każdego. Ja zawsze stawiałem akwa na żywej wodzie w 100% na żywej skale w 100% na żywym pisaku w 100% i nigdy nie miałem takich problemów jak 80% na tym forum, ale do rzeczy. Ponieważ ostatnio było dość głośno o tym sklepie postanowiłem ich odwiedzić i powiem tak: nie maja się czego wstydzić posiadają wiele cenionych przeze mnie  marek. czysto ładnie dużo korali ryb bezkregów, czyste akwaria co ostatnio jest rzadkością w tego typu sklepach i nie koniecznie z akwarystyką tylko morską, fakt mało słodkiej, ale ponoć dopiero startują z asortymentem ma być więcej, ceny niektóre poniżej internetowych i to się chwali kupiłem kilka rzeczy, nie narzekam. jak dla nie jest ok.oby tak dalej i więcej takich sklepów.

Nie gniewaj się, ale to Twój pierwszy post na tym forum i od razu wygląda jak kryptoreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gniewam się, ale widzę, że wszystkie pozytywne opinie to od razu kryptoreklama, ;) nikogo nie zmuszam do kupowania gdziekolwiek po prostu moja opinia i tyle pozdrawiam:), a i nie jest to mój pierwszy post kiedyś pisałem trochę pod innym nickiem ale już nie pamiętam dawno było, nieważne 

Edytowane przez Diacant (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zgodnie z regulaminem forum zamykam temat. 

Swoją drogą widzę, ze to już drugie podejcie z tego sklepu , jesli chodzi o partyzancką reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.