Skocz do zawartości
amok

Sklep w Wałbrzychu Aqua Polis

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rafael31 napisał:

A pamiętasz nazwy sprzętu, który kupiłeś? Bo jak tak sobie kalkuluje to za tą kwotę co podałeś ciężko by było taki litraż na uzywanym sprzęcie złożyć. 

Jutro napiszę co jest w zestawie... leży w garażu i naprawdę nie chce mi się wychodzić na dwór w taką pogodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacz ze strzykawki nie jest za darmo. Trzeba kupić kilka elementów i mieć pistolet do klejenia na gorąco, no i trochę smykałki do robienia DIY. Jak ufasz sprzedawcy Twoja sprawa, nie będę narzucał innych propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maciej01 napisał:

Odpieniacz ze strzykawki nie jest za darmo. Trzeba kupić kilka elementów i mieć pistolet do klejenia na gorąco, no i trochę smykałki do robienia DIY. Jak ufasz sprzedawcy Twoja sprawa, nie będę narzucał innych propozycji.

Podejrzewam że to Twój projekt jak tak to bronisz. Ja bardziej jednak ufam małemu chinczykowi który od dziecka robi te odpieniacz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, maciej01 napisał:

Odpieniacz ze strzykawki nie jest za darmo. Trzeba kupić kilka elementów i mieć pistolet do klejenia na gorąco, no i trochę smykałki do robienia DIY. Jak ufasz sprzedawcy Twoja sprawa, nie będę narzucał innych propozycji.

Tak trochę ten post poza tematem jest, bo wiadomo że do takiego litrazu kolega odpieniacza ze strzykawek nie zastosuje a czy ufa sprzedawcy czy nie jego sprawa. Zawsze można złożyć reklamację jak coś nie będzie mu pasowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gwarancję na klejenie szkla na 24 miesiące na sprzęt 24 miesiące. Przez kolejne 2 lata nie muszę się martwić że coś nie będzie działało a w tym czasie pewnie będę chciał większy zbiornik. Dla mnie układ idealny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, amok napisał:

Podejrzewam że to Twój projekt jak tak to bronisz. Ja bardziej jednak ufam małemu chinczykowi który od dziecka robi te odpieniacz. 

Nie mój 

 

6 minut temu, Rafael31 napisał:

Tak trochę ten post poza tematem jest, bo wiadomo że do takiego litrazu kolega odpieniacza ze strzykawek nie zastosuje a czy ufa sprzedawcy czy nie jego sprawa. Zawsze można złożyć reklamację jak coś nie będzie mu pasowało. 

Nie ja zacząłem temat o odpieniaczu ze strzykawek. Takie tematy psedo reklamy sklepu już były i szybko ucichły bez odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to cały czas reklama tego sklepu. Kolega praktycznie nie zwraca uwagi na to co pozostali piszą tylko zachwala sklep. 

24 miesiące gwarancji to wszędzie dostaniesz. 

Edytowane przez Pawel_Q (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

panowie wyluzujcie - skoro kolega ufa sprzedawcy to pewno przy jakimś problemie zapyta sprzedawcę  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jak ktoś zakłada konto kilka dni wcześniej i pyta o sklep w miejscu zamieszkania to od razu właściciel sklepu.... fajnie macie... nirwe37 też jest pracownikiem że napisał że w sklepie jest ok? Kolejne osoby podały daty otwarcia sklepu pewnie kolejny właściciel albo osoba odpowiedzialna za reklamę a i jeszcze zapomniałem o osobie która napisała że szkoda że nie będą sprzedawali na odległość... pewnie to wujek babci od strony taty zony właściciela.... piękne teorie spiskowe. A chodziło o to że nie ma innego sklepu który tak wygląda i gdzie sprzedawca z Tobą rozmawia a nie patrzy na Ciebie jak zło konieczne. Widać że koleś ma pasję i wie o czym mówi a po zwierzętach widać że u nich wszystko dziala.

 

Apropo jeżeli mam ich reklamować to tak zrobię to nawet za darmo bo w konkurencji nawet akwarium nie potrafią umyć. Istna hodowla glonów.

 

Uwaga Reklama sklepu:

Fachowa i profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 

Tak trzymać Panowie i nie czytajcie tych głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwi mnie Twoje podejście

to czy sklep ma fachową i profesjonalną obsługę to się okaże ... jak przetrwa ze 2 lata i nadal będą dobre opinie (np tu na forum czy "fejsie" ) i dobre ceny

tanio wyszło ? na razie to pewno ma ceny promocyjne - ciekawe jak długo

być może ten zbiornik z fotki jest marnie (brzydko) poklejony (dlatego prosiłem o inne fotki) szkło o ile dobrze widzę nie jest porządnie szlifowane a tylko "przejechane" kamieniem - jeśli tak to sory u mnie w mieście jest kilku szklarzy którzy zrobią tak samo

powiększona fotka tego za co zapłaciłeś - w/g mnie jakość wykonania dość przeciętna żeby nie powiedzieć .. słaba

IMG-20170915-WA0014.jpg.dd28e216430bb38d17213398c9debbf5.jpg.70c0d4c227febe0961b703e13945b51a.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, amok napisał:

Taki zestaw z panelem odebrałem :D

IMG-20170915-WA0014.jpg

 

2 godziny temu, amok napisał:

Domyślam się ale teraz nie podam modeli bo nie mam tego przy sobie. Dostałem info że sklepu że to ma działać. 

 

57 minut temu, amok napisał:

Jutro napiszę co jest w zestawie... leży w garażu i naprawdę nie chce mi się wychodzić na dwór w taką pogodę...

Te wypowiedzi kupy się nie trzymają. To jest reklama sklepu, tak jak ktoś kiedyś zachwalał zestaw ze sklepu "argus". Jak dla mnie jest to podobne, może nawet ten sam sklep ale pod inną nazwą. Wiem, że coś mam, kupiłem ale nie wiem co. Zestaw idealny za atrakcyjną cenę, tylko brać, kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ale się rozkręciło ..nie rozumiem o co Wam chodzi ? jakie szkło ?jaki szlif? jakie tamto ? jakie sramto?ze podejrzane,ze tanio  ?itd....przecież to kolega sam sobie kupił za jego własne pieniądze :) i to jego sprawa .A co do tego czy zachwala sklep i jak o nim pisze to rozumiem bo jak już pisałem wcześniej jak na razie dobry sklep i dobrze zaopatrzony w którym towar tez jest za dobre pieniądze :) Wlasciciel zajmuje się akwarystyka od kilku lat wiec co nieco o niej wie ,nie jest Omnibusem -bo któż z nas nim jest ?:) 

 

 

PS 4 dni temu kopiłem pompę dozującą Jebao  DP4 w bardzo znanym sklepie internetowym ,po rozpakowaniu okazało się ze jest zepsuta i o zgrozo używana -nie moglem w to uwierzyć!!!.oczywiście odpowiednio zareagowałem i dostałem druga już dobra i nowa ...ale pozostał niesmak który już pewnie zostanie .Sklep jest już na rynku kilka lat i to nie ma znaczenia czy istnieje 1 miesiac czy kilka lat ,liczy sie traktowanie klienta ,zobaczymy jak bedzie z tym sklepem w Walbrzychu :)


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem powyższych postów. Każdy działa wg własnego uznania. Kolega chce mieć fish only, Jakiś super niskich nutrientów nie trzeba, tak samo nie trzeba potężnej lampy.

Nie chciał dużo wydawać, zobaczyć z czym to się je itd. Inna sprawa, parafrazując popularne powiedzenie, "więcej wiesz, lepiej śpisz, dłużej życie pożyje".

Akwarium rzeczywiście wygląda na paskudnie poklejone, ale jeśli kolega myśli o zmianie w ciągu dwóch lat, to da radę.

Każdy ma inną strategię. Jeden przez zakupem telewizora studiuje przez 3 miesiące, jak się robi telewizory, inny idzie do sklepu i kupuje ten, który "na oko" ma dobry obraz.

Amok życzę, żeby ci się hobby spodobało. Jak się wkręcisz, to pewnie prędzej czy później pojawią się korale. krewetki itd.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiemy się co jest w zestawie, jaki sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie nie bo by była wtopa:P na innym forum też zaczęło się parcie na rozreklamowanie tego sklepu...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacz redstar fish. Pompa hydora. Grzałką 150w jk, lampa 2x 36w aquario. Falownik sicce nano

Wkłady Purigen  Matrix Chemi Pure  

Ale i tak to będzie nadal reklama sklepu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpieniacz redstar fish. Pompa hydora. Grzałką 150w jk, lampa 2x 36w aquario. Falownik sicce nano
Wkłady Purigen  Matrix Chemi Pure  
Ale i tak to będzie nadal reklama sklepu... 
Ciekawe zestawienie, ciekaw jestem jak się będzie sprawdzalo w codziennym użytkowaniu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o tym sprzęcie, konkretne modele, lub daj linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, maciej01 napisał:

Napisz coś więcej o tym sprzęcie, konkretne modele, lub daj linki.

Linków nie będę wstawial bo znów będzie że to reklama...

Redstar fish sq70

Hydor seltz l30

Sicce Voyager Nano 1000

Aquael leddy slim marine 36W

Edytowane przez amok (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, amok napisał:

Wkłady Purigen  Matrix Chemi Pure 

tak od razu zakładasz że bez tego zbiornik sobie nie poradzi ?

matrix owszem (i siporax) , ale reszta to w razie potrzeby a nie na stałe , i jak na start to brakuje węgla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, silvia napisał:

tak od razu zakładasz że bez tego zbiornik sobie nie poradzi ?

matrix owszem (i siporax) , ale reszta to w razie potrzeby a nie na stałe , i jak na start to brakuje węgla

Po co siporax jak Matrix jest milion razy wydajniejszy?  I pełni ta samo rolę?

A dlaczego chemi pur?  Screen w załączniku.

Screenshot_20170917-171954.png

Edytowane przez amok (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

litr matrixa kosztuje 160zł a Sera Siporax 15mm .. z 60zł  (w promocji jakieś 30zł)

6 minut temu, amok napisał:

Matrix jest milion razy wydajniejszy?

wydaje Ci się - zwłaszcza jak będziesz go płukał co tydzień

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jak się plucze Matrix to nie zabija się bakterie filtrujacych? Przeciez wdlug producenta to miejsce gdzie one mają się zmieścić w dużej ilości i ma im tam być dobrze... a jeżeli chodzi o cenę trudno ma być dobrze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, amok napisał:

Ale czy jak się plucze Matrix (...)

 jak się nie płucze to "zarasta" detrytusem i robi się ładna "kula syfu"

a płucze się w wodzie z podmianki , siporax jak poukładasz w słupki i jest dobry przepływ to można wogóle nie ruszać

poszukaj na forach czy YT ile ludzi używa przede wszystkim siporaxu a matrix to .. mały dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odpieniacz to przy małej obsadzie ryb, umiarkowanym karmieniu powinien dać radę. Cyrkulatory powinny być wystarczające pod mniej wymagające korale. Oświetlenie masz tylko białe bez actyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.