Skocz do zawartości
elektryk2e

Kostka 45cm 110L w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, orthoptera napisał:

a duzo Cie to kosztowało i duzy ten kawałek?

Niestety malutka szczepka 3x3cm, ale kosztowała całe 10zł ;) rozumiem, ze chodzi Ci o talerzową? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kurde pytałem ostatnio bo po prawej jak wejdziesz maja taką ładną czerwona i zielona i pytam czy mi troche wyłamie to dowiedziałem sie że tam nie ruszają nic ja tez zawsze jakies szczepeczki za dyche biorę;;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w kobiernie, ale z twardych nic nie było... 

kilka dni temu przyczailem w nocy wundermanni. Już ja spisałem na straty jak pewnego razu znalazłem rozkładającą się.. wylinkę ;)

szkoda tylko, ze nie bierze się do roboty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z krewetkami dałem sobie spokój bo p.Basia powiedziała ze miekasy wpierdzielały w akwa w którym były, da mi na wypożyczenie brzydala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już całkiem sporo korali. Akwarium wygląda coraz lepiej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis po 14 dniach. Ukwiał się podzielił, lecz niestety zaczal spacerować. Ustawiłem go na docelowym miejscu, innym niż poprzednio bo w tamtym parzył inne korale i zajmował miejsce docelowe dla twardych. Wyłączyłem rw4 i zostawiłem koralie 900 z nadzieja, ze się nie wkręci. 

Doszla dość duża Stylophora pistillata zielona, ale w kolorze rajstopy, widocznie u poprzedniego właściciela miala nieodpowiednie warunki. Mam nadzieje, ze się wybarwi do docelowego koloru. 

Poza tym oprócz niestabilnego Ca wszystko gra. W tym tygodniu chciałbym wystartować z ballingiem, chociaż obawiam się skoków KH, które praktycznie stoi w miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc, w akwarium nic się nie dzieje złego. Od 3 tygodni podaje 10ml ballinga oraz zmniejszyłem częstotliwość podmian.

Edytowane przez elektryk2e (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to przegląda, ale wstawię aktualne zdjecie

3BA2C0B4-FE26-4C29-B2D5-0CF5DF59B8E3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam identyczny wymiar, twoje robi wrażenie a w porównaniu do mojego to ful wypas:)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zbiorniczek,  szczególnie ta kolonia zoa.  U mnie rosną bardzo powoli, inne korale wręcz w oczach się powiększają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zipke napisał:

Mam identyczny wymiar, twoje robi wrażenie a w porównaniu do mojego to ful wypas:)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

1 godzinę temu, natan2012 napisał:

Super zbiorniczek,  szczególnie ta kolonia zoa.  U mnie rosną bardzo powoli, inne korale wręcz w oczach się powiększają 

Dzięki ! Aczkolwiek cały czas coś zmieniam i ciagle czegoś brakuje, aktualnie to miejsca na korale ;) muszę dorobić półkę skalną. 

Gdyby ktoś był ciekawy jak wyglada sumpownia:

8745206D-902B-4BBC-9394-DA737BACFB48.thumb.jpeg.4b9bbdf7e34fcf1f47cc532af75e827b.jpeg

Edytowane przez elektryk2e (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś przegląda :).Ja na przykład śledzę Twój temat regularnie, ale nie zawsze coś napiszę. Co tu dużo pisać, akwarium wygląda coraz lepiej, byle tak dalej :czapkizgłów:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium cieszy oczka:).  Szafecza wąska a bardzo fajnie ją zagospodarowałeś. Nie widzę wentylacji. Woda paruje w szafce elektryka:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się 8 miesiąc. Udało mi się znaleźć motywacje do zmiany oswietlenia, do obecnych ledow doszły 2 świetlówki kompaktowe blau 24w. Świecą on/Off od 10 do 19. 

W przeciągu 5 dni KH spadło o 1.3 a Ca o 50. Dopiero teraz widać, ze korale rosną. Żałuje, ze nie zrobiłem tego kroku od początku. 

Niestety posłuchałem człowieka, którego doświadczenie wydawało mi się spore, przez nieudaną walkę z cyjano straciłem krewetkę i trochę kolorów kilku koralowców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, elektryk2e napisał:

CDBA1FF2-AC6F-4AA8-A60E-E277BC52C0CA.jpeg

O matko :o To stara fotka czy ktoś tu demolkę zrobił??  Będzie restart czy przesiadka na większe ??


b92d252d1cb9323c7717535c6689f494u1709a15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już stoi 90x45x60. Pozbieram się w sobie i skrobnę pare słów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.