Skocz do zawartości
dziadziol6

dziadziolowe Rio

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili na allegro jest mocna przecena, sterownik z 300 jest przeceniony na 150 zl.  Ja widziałem tylko w internecie, robi wrażenie. Jedyne czego nie wiem, to czy ta biała wtyczka wifi, to nie jest dodatkowe akcesorium. To akurat jest niejasne/ ja nie zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o to https://reef-poznan.pl/zetlight-lancia-odbiornik-sygnalu-p-876.html to do każdej lampy musi być taki odbiornik, a sterownik obsługuje kilka lamp.

zetlight-lancia-odbiornik-sygnalu.jpg

Edytowane przez maciej01 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
56 minut temu, dziadziol6 napisał:

 Na allegro znalazłem te lampy wszystkie w cenach za 499 zł 74 cm .Ale jeden sprzedawca ma te lampy za 250 zł gdzie tkwi sczegół?podróba? zerknijcie 

zobacz czy nie różnią się np. mocą - bo wtedy różne ceny - zerknij tez na ebaya czy aliexpresa - czasem warto porównać ceny

są też do słodkich zbiorników :)

a tu masz filmik co z czym i jak

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Zetlight LANCIA ZP4000 - 28W Marine (74cm)   250 zł szt i sterownik 150 zł sztuka czyli dwie lampy i kontroler  155 euro .

Na ebay.de  jedna lampa 109 euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu brakuje jeszcze dwóch odbiorników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maciej01 napisał:

Do kompletu brakuje jeszcze dwóch odbiorników.

Nie wszystko od razu jutro dzwonię czy mi zrobią wysyłkę do de?resztę poszukam może jakaś okazja będzie .Ceny które podałem akceptowalne czy jest gdzieś taniej?

Ciekawe jak  z gwarancją czy w całej uni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej, to jedynie można szukać używanych, dobre ceny. Na pewno ta Lancia 28W kosztuje 250zł, możesz dać link do aukcji, sklepu gdzie to znalazłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, maciej01 napisał:

Taniej, to jedynie można szukać używanych, dobre ceny. Na pewno ta Lancia 28W kosztuje 250zł, możesz dać link do aukcji, sklepu gdzie to znalazłeś? 

Poszło

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco niska cena i ta ilość, może sprowadzone z Chin w większej ilości? 23W ma sporo droższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, maciej01 napisał:

Zaskakująco niska cena i ta ilość, może sprowadzone z Chin w większej ilości? 23W ma sporo droższą.

ta cena mi pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość o niczym nie świadczy.  Często wystawcy allegro wpisują większe ilości w czasie wystawia i i zapominają o aukcji.  Tak jest wygodniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, greggoldi napisał:

Ilość o niczym nie świadczy.  Często wystawcy allegro wpisują większe ilości w czasie wystawia i i zapominają o aukcji.  Tak jest wygodniej. 

Tylko tu ilość jest chyba powiązana z ceną, bo nigdzie po za tą aukcją takich cen nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silvia nie będziesz przypadkiem jutro w Katowicach?;)jakieś oględziny co to jest warte?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest dobra i warta tej ceny, a szczególnie ceny z aukcji którą mi podałeś. Za 250zł lepszej lampy do obudowy, pokrywy nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, maciej01 napisał:

Lampa jest dobra i warta tej ceny, a szczególnie ceny z aukcji którą mi podałeś. Za 250zł lepszej lampy do obudowy, pokrywy nie kupisz.

Kupiłem 2 sztuki ,wcześniej zadzwoniłem spytać o wysyłkę do Niemiec pani stwierdziła że nie ma problemu lecz chyba coś z tą ceną  mają pomyłkę musi sprawdzić.Nie czekałem długo szybkie kup teraz 2 sztuki po 250 zeta i po chwili wyskoczył mi komunikat że od czasu mojego zakupu sprzedający zmienił ofertę.

Tak że gdyby ktoś szukał Zetlight LANCIA ZP4000 - 28W Marine (74cm) po 250  za sztukę to podaję link jeszcze widzę cena została

http://allegro.pl/zetlight-lancia-zp4000-28w-marine-74cm-i6913520782.html

 

Czekam na dane do przelewu i czekam ,ciekawe czy wszystko będzie okey czy przyjdzie tylko :Dobudowa

 

 

Edytowane przez dziadziol6 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulujęzakupu. Co najważniejsze, dzięki temu nie straciłeś nic z tego co w juwelu ja zawsze najbardziej ceniłem, czyli zwarta bryła z pasującą i bardzo praktyczną pokrywą. Dzięki niej nie widać przewodów, kabli rurek itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 wat nie za mała moc w stosunku do długości ,?ja mam lampę 160cm dł ale 300 watt,jest idealnie , gdybym chciał zbudować oświetlenie z tych paneli zabrakło by mi powierzchni nad akwarium, lampa budowana przez Tomka -3 lata temu czyżby tak podniosła się wydajność świetlna diód przez te 3 lata?

Edytowane przez bibik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, bibik napisał:

28 wat nie za mała moc w stosunku do długości ,?ja mam lampę 160cm dł ale 300 watt,jest idealnie , gdybym chciał zbudować oświetlenie z tych paneli zabrakło by mi powierzchni nad akwarium, lampa budowana przez Tomka -3 lata temu czyżby tak podniosła się wydajność świetlna diód przez te 3 lata?

Problem w tym że Waty - to informacja ile lampa pobiera mocy a nie jak mocno świeci

żarówka o mocy 60W = strumień świetlny ok 710 lumenów (lm), a żarówka o mocy 100W to około 1300 lumenów (lm).

świetlówka T5 24W w zależności od modelu ok. 1300 do 1500 lumenów

teoretycznie ta lampa pobiera 28W a "daje" 2100 lumenów (oczywiście w/g producenta)  a patrząc wyżej można policzyć mniej więcej że jest to "zamiennik" 2 rur T5: białej i niebieskiej bo lampa ma też niebieskie diody - co licząc w zaokrągleniu ...w sumie powinno zastąpić 4 świetlówki 24W - czyli okolice 90 - 100W - więc 2 sztuki powinny dać radę w 125l z niezbyt wymagającymi koralami - a w tym konkretnym przypadku jest to chyba najlepszy wybór żeby nie "demolować" pokrywy

14 godzin temu, dziadziol6 napisał:

silvia nie będziesz przypadkiem jutro w Katowicach?;)jakieś oględziny co to jest warte?

 

niestety - nawet w najbliższym czasie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greggoldi własnie że straciłem ,w mojej belce są ledy 590mm, 

Powinienem kupić tą

 

Dane techniczne:

  • Moc: 23W (1700 lumenów)
  • Wymiary: 53x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
  • Maksymalna długość: 60cm
  • Lecz cena 449 za sztukę u tego samego sprzedawcy

Ja kupiłem tą

Dane techniczne:
Moc: 28W (2100 lumenów)
Wymiary: 68x7x1,3cm (długość x szerokość x wysokość)
Maksymalna długość: 74cm
 więc trochę za długa ale 250 zł sztuka .Przyjdą pokombinujemy Jeśli obecna belka się nie sprzeda przestawię trochę te uchwyty montażowe z gwintem na nakrętkę i będzie oryginalna obudowa .Jeśli obecna belka się sprzeda kupię arkusz pleksi czarny i wytnę dwa równe kawałki i pod każdy podkleję? podwieszę? po jednej lampie i też wizualnie będzie jak oryginał:P.

Kol bibik jestem nowy na tym forum nie wiem jak podniosła się wydajność świetlna diód przez te 3 lata? Polecono mi tutaj takie lampy i takie zakupiłem jeśli wtopiłem trudno hmm?znajdę tych co mi te lampy polecili hahahahahhahahah Żarcik oczywiście:P

Edytowane przez dziadziol6 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się nacieszyłem dostałem dziś meila

Witam serdecznie,
 
W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej jeszcze raz przepraszamy, że przez
pomyłkę wystawiliśmy większą ilość lamp Lancia  - faktycznie mamy
ostatnią sztukę a kolega który wystawiał tą promocje najzwyczajniej się
pomylił. W związku z tym prosimy o nieopłacanie zamówienia bowiem mimo
najszczerszych chęci nie będziemy w stanie zrealizować całości. Jeszcze
raz przepraszamy za kłopot i prosimy o wyrozumiałość.
 
Z pozdrowieniami
Sklep-Akwarystyczny
 
WTF????;)
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to niestety działa na allegro. Sprzedawca wystawia x sztuk, na stanie mając tylko kilka albo nie mając wcale. Magazyn uzupełnia na bierząco pod zamówienia klienta. Tu niestety zaniżyli cenę, dostawca zapewne to zauważył i stwierdził że im nie sprzeda.

Edit:

Oczywiście to tylko jedna z możliwości. Może być też tak jak piszą, po prostu pomyłka.

Edytowane przez greggoldi (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to faktycznie była pomyłka wystawiającego ogłoszenie. Taka nowa lampa jest dużo droższa


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UMowa zawarta na allegro jest umową kupiłem i powinienem dostać jeśli nie ma niech kupi gdzieś indziej strata sprzedawcy takie przepisy allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nawet jak jeszcze nie zapłaciłeś (jest odp. czas na dokonanie wpłaty)  to została zawarta umowa kupna sprzedaży i jak sprzedawca nie ma towaru - to ma problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.