MARCONI
-
Content Count
0 -
Joined
-
Last visited
-
Witam.Mam solniczkę 450l i tydzień temu też wyjąłem odpieniacz z akwarium.
Zamierzam zakupić więcej korali twardych i usunąć korale miękkie.
W kominie mam skałę, watę i ceramikę.
Absorbery na fosforany.Pełny baling-bez podmian.
Czy masz korale na wymianę lub na sprzedaż.
A może wymienimy się doświadczeniami?
tel.608-68-68-64
