Jump to content

SheerG

Klubowicz
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Cezary
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

965 profile views
 1. Witam. Został mi jeden filtr przepływowy po porządkach i zastanawiam się czy mogę do niego wsadzić pellety? Co o tym myślicie ma to rację bytu,,jeśli tak to jakich użyć?? Przepływka to średni Pacific Sun..
 2. Kupiłem i jestem zadowolony;) Szerze mogę polecić...sprzęt pierwsza klasa.Mój zbiornik ogarnia na ustawieniach 50% -60% ;)
 3. U mnie raczej nie będzie działała na więcej niż 50%
 4. Dzięki za info ;) A jak z kulturą pracy???Bardzo słychać??
 5. Witam. Noszę się z kupnem tej cyrkulacji...możecie coś podpowiedzieć na jej temat ew całej serii?? Akwarium mam 60x50x50h i zastanawiam się czy nie model 350 mi wszystkiego nie zdmuchnie ;) Planuję większy model żeby mieć zapas mocy ;) Pozdrawiam
 6. Chciałem trochę pokombinować ale nie wiem czy ma to jakiś sens ;)
 7. Patrzyłem też ale świetlówek raczej już nie zmieszczę przy tej lampie....
 8. Witam... Chciałbym sobie trochę pokombinować ze oświetleniem do mojej kostki nad którą wisi obecnie samoróbka 6x24w. Chodzi mi po głowie kupno jakiejś lampy led którą wspomogę 4x24w T5 i zastanawiam się czy ma to jakikolwiek sens... Obecnie i tak mam same miękasy i dosłownie dwa lpsy ale załóżmy że powoli zacznę wprowadzać bardziej wymagające koralowce... Myślę nad: -HYDRA 26 HD -RADION XR15 G4 PRO 95W -Kessil A360X TUNA BLUE Ma to jakiś sens czy samo t5 wystarczy??
 9. SheerG

  Wysokie PO4...

  Dzięki za odpowiedzi Dam się pociągnąć za język...więc tak.Suchym pokarmem nie karmię,w sumpie moczy się phosphate minus 150ml od AF zawsze zmieniany co 3 tygodnie (i tu się bije w pierś od ok 4 tygodni go nie ma,zapomniałem kupić przed wyjazdem) Ceramiki mam z 7-8l siporaxu. Jeśli chodzi o samo akwa...mam je od 1,5 roku ...samie miękasy i quadri 7 rybek;) Plan był taki żeby się nie śpieszyć więc przez ponad rok miało być miękko, testy robione poza P04 (też robiłem ale salifertem więc wpuszczone między bajki) P04- No3- 5 Mg- 1600 tu mam kosmos od zawsze (AF RS) Ca -420 Kh-7 Ph-7,7 Na tym poziomie są prawie cały czas Podmianki co tydzień ok 15l Co do skały wydaje mi się że nie jest tragiczna...startowałem na suchej z e-rybki...dobierałem porowate kawałki Jak wszyscy wiemy po ponad roku patrzenie na same miękkie robi się nudne i chciałoby się wpuścić coś twardego Więc kupiłem sobie małą szczepkę milki...która poleciała w 3-4 dni...;/ Więc pierwsze co zrobiłem zakupy czyli Hankę i refraktometr....pierwsze pokazało 1.01 drugie coś pomiędzy 34-35 ppt Tak to mniej więcej wyglądało/wygląda...;) aaa i jeszcze co leję do akwa??? Poza bakteriami AF ,phyto mix i amino mix kompletnie nic Jaki plan działania podjąć...poza kupnem absorbera???
 10. SheerG

  Wysokie PO4...

  Cześć;) Mam problem z wysokim PO4 które mam na poziomie 1.01 na mierzone na małej Hance... Technicznie jak mogę zejść do mniejszej wartości nie robiąc rewolucji w akwarium??? Podmianki cały czas co tydzień są...Od tego tygodnia tylko na innej soli... Jak walczyliście chemia,VSV??
 11. SheerG

  Kwiatki ?

  Wygląda jak hydroidy ;)
 12. Witam - będę w Warszawie 1 czerwca , mogę przywieść korale , mam capnelle , zoa czerwone , euphyllie , zatrzymam się na Bielanach , pozdr...

 13. U mnie załatwił sprawę mitrax...A było jej sporo
 14. Mój też po wprowadzeniu do baniaka próbował rządzić...ale salarias fasciatus szybko ustawił agresora w "kąt" Do tego stopnia że nawet z chromisami się nie gania
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.