Jump to content

wojciechH

Klubowicz
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Głogów/Berlin

Recent Profile Visitors

1550 profile views
 1. No to biorę. Na żywo nie widziałem jak świecą ,ale to co na necie widziałem myślę że będzie mi odpowiadało.pozdrawiam
 2. Mam możliwość kupić Kessil LED A360WE Tuna Blue nowe dwie w cenie jednej. Jaka jest żywotność tych lamp ? Po jakim czasie trzeba by wymienić?
 3. Dzięki za odpowiedź. Całkiem nie pomyślałem , lepiej mieć zapas mocy. Oglądałem te z serii A360. Chyba że ktoś poleca jakieś inne lampy. Jestem otwarty na propozycje.
 4. Witam wszystkich mam pytanie czy lampy jak w temacie dwie sztuki będzie dobrze do akwarium 90 cm na 45 cm głębokość 40 cm? W akwa teraz świeci Aqua Medic Aquarius 90 . Obsada Lps i miękkie ,jest też Milka i monti talerzowa.Z góry dziękuję za odpowiedź.
 5. Dzięki za odpowiedź kupię też arkę bo jest dobra cena w tym samym sklepie , i można wybrać wielkości od 9 cm do 40 cm .Oglądałem w polskim sklepie i cena prawie podwójna:-(
 6. Czy ktoś miał do czynienia z tą skałą? Będę się przeprowadzał i chciałbym przy okazji trochę zmienić w akwarium. Z góry dziękuję za odpowiedź. :-) https://aquamares.de/gestein-und-dekoration/2780-d-d-aquascape-rock-mixed-20-kg.html
 7. Ok poczekam .Od wczoraj w akwa także dam jej trochę czasu. Narazie stoi na samym dole,czy przenieść ją później wyżej?
 8. Tak jak w tytule proszę o identyfikację. Czy to jest paraancora?
 9. Muszę mieć pewność że nie jest to szkodnik to trafi do baniaka przeglądaniem trochę fotek myślę że to będzie Columbella . Dzięki za odpowiedź
 10. proszę o identyfikację przybył z koralem na podstawce.
 11. Udało mi się go złapać i na razie siedzi w kominie.Jak miałem valonie to się wcale za nią nie brał .Mam zamiar go oddać bo szkoda zwierza.
 12. A ja właśnie byłem świadkiem jak mój przy karmieniu ryb rzucił się na przepływającą obok samicę Pterapogona (dorosłą) i ją ściągnął na piach ! Musiałem interweniować bo nie mogła się uwolnić.Takze ma eksmisję. Dlatego szukałem tematu jak dziada złapać.
 13. Dzięki za radę .SPS-òw nie planuje także ta lampa powinna być do moich potrzeb dobra. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.