Jump to content

Caban

Klubowicz
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Baraniec

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. One nie są głodne . Ja obstawial bym za male światło albo zatrucie czymś. Z autopsji .
 2. Ja zrobilem sobie roztwór coś ala płyn lugola i jak go wleje 2 krople na 600 l. to potem z 3 miesiace walcze z glonami takimi brazowymi ze chej.
 3. Asteriny nie jedzą żywych koralowców ! Asteriny jedzą obumierającego albo obumarłe tkanki koralowca .
 4. No i w te ponure dni zrobiło się milo .
 5. No eleganckie ale tu bardziej chodzi o zdjęcie całego zbiornika te jest super na tapetę . a i może krótki opis podawac np jakie oświetlenie i jaka wielkość zbiornika oraz system prowadzenia . nie za dużo info ., krótko i zwiężle. ok ? E tam właśnie o to chodzi dlaczego żałosne ? To je prawdziwe . Podejrzewam że większość posiada właśnie takie zbiorniki a nie kurde same cukiereczki . To pokazuje rzeczywistość a nie tylko te zbiorniki na które ktoś ma bardzo dużo czasu albo pieniedzy . A glony wapienne to żyletka na kiju ze zwykłego akwarystycznego albo taka szeroka przyczepiona do jakiegoś czyscika magnetyczego zwykłą trytytką . a i podaj może jakie masz wymiary i jakie światło itp.
 6. Dokładnie tak mi się na myśl w tym ciężkim czasie rzuciło aby każdy wstawił po jednym zdjęciu swego całego baniaka. Wybrali byśmy z aktualnych najfajnieszy, najładniejszy i nowość najbrzydszy ( w tej kategorii pewnie zabłysnę) eh nie mam czym.
 7. Zobaczmy co tam ukrywacie w domach .
 8. A czy uchyli nam koleżanka rąbka tajemnicy jakie są koszta utrzymania takiego zbiornika ? Szczególnie interesuje mnie rachunek za prąd . A i inne koszta też dobrze było by poznać .
 9. Caban

  De Jong

  A czy tylko można kupować ryby z De Jong ? Bo cały czas tylko ta jedna hurtownia jest brana do tablicy .Nie piszę tu tylko o tym temacie . Jeśli nie można nic kupić w De jongu to może inne hurtownie są bardziej przystępne . W sumie jest wolność gospodarcza .
 10. Nie nie . Jedno zero nie było dodane tam norma dla glinu jest 0,01 . Osmoza ? Dość nowe filtry są . Żywice też jakoś nie dawno wymieniłem . ale może.
 11. Jako że też posiadam wysokie stężenie tegoż pierwiastka , mianowicie 0,0223 mg/l , też bym chętnie się dowiedział czym go zminimalizować do porządanej wartości. Z testow ico wynika też że mam 0,0119 ZN . I w głowę zachodzę czemu tak się dzieje . do tej pory w akwarium miałem włożony gryf od ołówka i do niego przymiety miedziany kabelek do uziemienia wody . Moze to . A może te laboratorium się myli ? No i oczzywiscie nic z spsów mi nie rośnie a lps i miekkie jaks tm daja rade ale słabo .
 12. Ja nie pisałem o tobie że w salonie, ja to robię w salonie. Dlatego jest to męczące. A podałem przykład jak inni to robią , po to aby Ciebie zapytac jak ty to robisz.
 13. Właśnie te beczki pompki itd noszenie wylewanie itp. nie jestem akurat zwolennikiem takich zabaw . Dlatego pytałem jak . Kiedyś rozmawiałem z jednym facetem ba nawet byłem u niego i on mi mówił że jego zbiornik jest bez obsługowy . Jedno to np. że on tylko sól sypał do zbiornika pomocniczego a reszta już sama sie robiła typu podmianka wody do kanalizacji automatycznie , ro automatycznie itd . Idąc tym tropem i myslami wracajac do tego jak on to robił , za kazdym razem jak mam zlewac wode w beczki to w salonie gdzie jest zbiornik powstaje pi.... . Jakoś mi to nie odpowiada. Szukam jakiś innych rozwiązan które ułatwiły by prowadzenie takich litrażów. Temu pytałem .
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.