Jump to content

WłodekP

Klubowicz
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łańcut

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Witam, Noszę się z planem wymiany swojego Sirusa. Proszę o opinię nt. AI 16HD. Z góry dziękuję.
 2. WłodekP

  Sirius nano

  Witam, mam podobny problem i stąd pytanie o rozbiórkę lampy. Gdzie są punkty lutownicze tzn. z której strony rozkleić poszycie lampy (od strony radiatora czy w środku)? Pozdrawiam
 3. Witam, Czy po ponad roku jest konieczność wymiany wkładu w kaskadzie (matrix)? Jeżeli tak, to czy wymiana na nowy nie zachwieje ustabilizowanymi parametrami? Pozdrawiam
 4. Pojęcia nie mam, ale sprawdzę. Dzięki za sugestie.
 5. Witajcie, Proszę o info co może być przyczyną padających euphilli. Mam już czwartą gdzie po okresie fajnego pompowania po jakiś 2-3 tygodniach pojawia się szkielet i powolna agonia. Parametry: Zasolenie 34 NH3-0, NO3-2, PO4-0, KH-10, PH-7.8, MG-1495, CA-450. (testy colombo)
 6. Witajcie, od jakiegoś czasu po zastąpieniu Phosguardu i Purigenu, preparatem Red Sea No3-Po4-X utrzymuje się lekkie zmętnienie wody. Czy dokarmianie Seachem ZooPlankton i lanie bakterii Stability (raz w tygodniu) może mieć wpływ na taki stan rzeczy? Odstawić Red Sea i wrócić do absorberów Seachema? Parametry: Zasolenie 35PPT NH3-0,1 NO3-0,2 PO4-0.01 KH-7,4 PH-7,8 MG-1500 CA-500 Obsada: Krewetka, 2xPustelniki, Garbik Korale: miękkie i LPS.
 7. Podpowiedźcie proszę czy temu jegomosciowi należy zapewnić nowy, większy domek? Po zrzucie wylinki stał się ospały i mniej aktywny. Większość czasu spędza w zacienionej dziurze.
 8. Witajcie, Przy okazji ostatnich zakupów korali taki oto gość niedzielny zawitał...podpowiedźcie proszę, eksmitować czy nadać prawa obywatelskie?
 9. Tak jak pisze Silvia...Sirius Nano Slim 40.
 10. Po 64 dniach od zalania pojawiło się pierwsze życie (2 korale, krab i kreweta). Kreweta niestety nieśmiała i do fotek pozować nie chce:(
 11. Myślałem o 1 ślimaku, 1 krewetce i 1 Babce (chociaż nie wiem czy Babka mi za dużego spustoszenia nie zrobi przy tak małej ilości piasku) Miękkie na początek Sarcophyton sp., na oddzielnej skałce Xenia spp. i Zoantus. Oczywiście nie wszystko na raz. Nie za dużo?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.