Skocz do zawartości

Dareklisc

Klubowicz
  • Liczba zawartości

    322
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dareklisc

  1. Cześć Chce dołożyć do swojego akwarium T5 wybór ubogi bo akwarium ma 50cm długości a tylko Juwel produkuje T5 45cm. Głównie losy i zoa Która z nich będzie lepsza pod wzrost koralowców ? https://aqua-light.pl/swietlowki/765-swietlowka-juwel-t5-24w438-high-lite-marine-15000k.html https://aqua-light.pl/swietlowki/771-swietlowka-juwel-t5-24w438-high-lite-blue-20000k.html
  2. Popatrz na te swoje euphylie bardzo dokładnie, wcześniej wpisz sobie w Googlach "Black Bugs euphyllia". Działo mi się podobnie , kilka euphylli traciło tkankę od dołu po same polipy i na tym się kończyło, euphylie nie padały, były napompowane ale tkanka stopniowo się traciła. Gdy przyjrzałem się bliżej znalazłem jakieś małe czarne k**estwo ,coś Ala maleńkie czarne pajączki..
  3. Dareklisc

    Jaja na euphyli

    Wyciągnąć , zadrapać jajca i do dipu . EEFW zostawiają raczej żółte jajeczka ale warto wydipowac i zobaczyć co tam odpadnie
  4. Tak ale te opakowania strontu 10ml są mieszane z dodatkiem bromu. A seachem ?
  5. Możecie polecić jakiś stront, potas w małych opakowaniach ? te z aquaforestu są litrowe, na mój litraż starczy mi to na kilka lat
  6. Dzięki Panowie, będziemy próbować
  7. Szczęście w nieszczęściu że tkanka cofa się do pewnego momentu i recesja kończy się zaraz przy szczycie głowy.. euphylie nie lecą ale tkanka się kruczy ile tylko może, pozatym nie widać żeby było coś nie tak. Z daleka można powiedzieć że sa bez zarzutu. No3 nie pamiętam kiedy mierzyłem, zawsze było +-2. Ale 1-2 razy w tygodniu wpada goniopower to i euphylie dostaną + to co z karmienia ryb im wpadnie co 2 dni Sól tropical Marine reef plus. Fito mam z instytutu morskiego hodowane w warunkach laboratoryjnych, więc jest git. Leje raz na jakiś czas A-,K+ elements z tropić marine Zac
  8. Cześć, Od paru tygodni mam problem z euphylliami, tkanka od spodu się podwija do samej góry i jest jej coraz to mniej. Jakiś czas temu miałem euphyllia flat worm ale zauważyłem że problem jest również z euphyliami Na których ich nie było i z ancora która kupiłem 3 tyg temu.warto dodać że w trakcie dnia polipy wyglądaj ok ładnie się pompują. Akwarium 50x30x30 Światło ai prime hd 25cm na tafla (od roku) Filtracja biosphere + siporax (fzn2) Codziennie fitoplankton +-15-20ml Poniżej wrzucam zdjęcia euphyli i wyniki icp. Może wam uda się wpaść na to co jest grane . ( Nie wszystkie euphylie się podwijają)
  9. Za parę dni zlecą 2lata, choroba postępuje..
  10. Papaya ok 25-30 Zoa date&night , to co na zdjeciu 180 w pakiecie Odbiór osobisty, 16.01.2021 mogę podrzucić do Katowic .
  11. Na spokojnie , zanim harlequina kupię to parę miesięcy asterinu będę zbierać
  12. Pakuj te asterinu do zamrażarki jak żona pozwoli wziąłbym je za jakiś czas jak będę przejeżdżał obok
  13. Dareklisc

    Wybarwienie zooasów

    Wrzuć zdjęcia tych zoasow
  14. Seriatopora w całości jak na zdjęciu, odbiór osobisty Jastrzębie-zdrój. 150 zł
  15. Dareklisc

    Wybarwienie zooasów

    Z zoasami jest różnie , umnie jedne rosną obok acropor a dla innych jest tam za dużo światła i znacznie lepiej czują się z boku zbiornika. Czy istnieje jakaś recepta na sukces z zoasami raczej wątpię wykrywalne No3 , Po4, ja ze względu na resztę obsady kapie jod z afu , codziennie 20-30ml fitoplanktonu, raz na ruski rok wleje refroids i czasami dam ten mały granulat z tropical marine. Zoasy mają się całkiem dobrze ale z nimi to loteria
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.