Skocz do zawartości
Walker

Warszawa do raportu! "PROJEKT OGNISKO"

Rekomendowane odpowiedzi

zagląda a bo co? :baby:


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis zlocik?


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :)

Wymyśliliśmy datę 21 marca - tytuł zmieniamy :)

Jeśli chodzi o miejsce to własnie przed chwilą Leszek potwierdził imprezownię w jednostce Straży Pożarnej (tam gdzie poprzednio)

Również tak jak poprzednio jest możliwość organizacji noclegu na miejscu dla tych z daleka i dla tych bardziej "zmęczonych" biesiadowaniem :wine: , o szczegóły związane z noclegiem proszę pytania bezpośrednio kierować do Leszka (firefighter1) odpowiednio wcześniej.

I żeby formalności stało się zadość startujemy z listą :)

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

4. Jacek_1970


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że tym razem frekwencja będzie większa :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie . Dziękuję :( wolałbym gdzieś w miasto.......

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę z wężami ;) strażackimi.

Zapewniam Cię, że w straży było fajniej niż w knajpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że w straży było fajniej niż w knajpie.

Ja wiem , że to towarzystwo jest najważniejsze nie miejsce ale ja mam dość wszelakich jednostek. Nawet Strażackich. 20 lat w mundurze i w jednostce. Blllleeeeeee.

Chciałbym się z wami poznać w końcu ale poczekam jak wam się znudzi Remiza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka rafik ale to serio najdziwniejszy powód jaki mogłeś wymyślić. Oczywiście szanuje twój wybór ale będę opowiadał o nim wnukom jako niewyjaśnione historie z archiwum X ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka rafik ale to serio najdziwniejszy powód jaki mogłeś wymyślić. Oczywiście szanuje twój wybór ale będę opowiadał o nim wnukom jako niewyjaśnione historie z archiwum X ;-)

Kurczę co w tym dziwnego ?? Wolałbym się spotkać z wami np.w Hulakula niż w jednostce straży pożarnej . I tyle . Co w tym dziwnego?? Nie mam nic do Straży Pożarnej żeby nie wyszło takie skojażenie -ale nie jest to w moim mniemaniu idealne miejsce spotkań jakich kolwiek.

Jak nie będziesz miał co opowaidać swoim wnukom to spoko dawaj historię o Rafiku albo daj im numer do wujka .Ja będe miał im więcej do przekazania niż takie bzdety.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może to nic dziwnego - każde miejsce ma swoje plusy i minusy.

My spotykamy się już nie pierwszy raz - 4 razy byliśmy w knajpach (różnych) zawsze było fajnie ale zawsze był problem że nie dało się ze wszystkimi pogadać bo "długie" stoły, bo za głośno itd. W sali organizowanej przez Leszka taki problem nie istniej a na dodatek mamy do dyspozycji fajne zaplecze techniczne (np projektor) więc czego chcieć więcej? A jeśli chodzi o uraz do munduru ta ja mam tylko 22 miesiące służby i dziś żadnych złych wspomnień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę co w tym dziwnego ?? Wolałbym się spotkać z wami np.w Hulakula ...

Jak chcesz się z nami spotkać to myślę, że miejsce nie ma znaczenia. My też chcemy się ze sobą spotkać dlatego wybraliśmy miejsce, które nam na to swobodnie pozwoli zamiast rozsypać się po sali i pozbijać w grupki. Zwykle było dużo osób ale więcej jak z czterema nie dało się pogadać. Refleksją tego był właśnie pomysł miejsca gdzie sami się zorganizujemy, a że akurat nie pracuję w kręgielni tylko w straży to tak wyszło. Miejsce jest dodatkiem, a nie samym celem spotkania.

Będzie piwko, pizza, dużo miejsca, jest projektor, głośniki, komputer i do tego miłe towarzystwo.

Nie namawiam, proponuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

4. Jacek_1970

5. Drozdi

No.. wreszcie jakis ruch w temacie ; P

Obowiązkowo się pojawię na pizze, piwko, i spotkanie ze (nie)znajomymi nie trzeba mnie długo namawiać ;D

Tapnięte mobilnie ;)

Edytowane przez Drozdi (wyświetl historię edycji)

e716e490d1ca1edf2bc9b4ece7dc4fbcu672a600.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza pizza i piwem zwiedzanie wozow strazackich przewidziane jest? No i gdzie ta jednostka o ktorej jakas skladka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednostka jest tu

godz: 17:00

Składki nie ma - organizujemy się na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza pizza i piwem zwiedzanie wozow strazackich przewidziane jest....

Dla chętnych owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

4. Jacek_1970

5. Drozdi

6. Aleksander

Jak mamy projektor to może by jakieś warsztaty zrobić?

Nie zakładam że uda mi się wygospodarować wystarczająco czasu żeby przygotować jakąś niezłą prezentację ale mam fajny filmik o rozmnażaniu błaznów, który moglibyśmy puścić (anglojęzyczny -mogę tłumaczyć) omówić i wymienić się swoimi doświadczeniami (mam trochę fotek z ustawienia swojego akwaria hodowlanego hodowli fito i maluszków jak dorastały). Będzie to fajny zaczyn do wymiany doświadczeń.

Sam z chęcią bym poznał doświadczenia innych w rozmnażaniu Pterapogonów bo się do tego przymierzam (jak tylko samcowi odpowiednią samiczkę znajdę :wallbash: ) może ktoś by się chciał podjąć poprowadzenia rozmowy w tym temacie, na YT krąży wykład (PL) o gatunku jako takim ale o rozmnażaniu niewiele.

Jak uważacie może to wypalić?


731450e5ecb50e0ff9c2e1941b208841u392a365.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie może to wypalić?

Olek - jestem przekonany że wypali jeżeli masz jakieś fajne materiały które mogli byśmy zapodać na "dużym ekranie" - zabieraj wszystko, jak ogarniesz do tego jeszcze jakiś speech też będzie mega super! :)

Tak naprawdę to apel do wszystkich - jeżeli macie jakieś materiały to śmiało zabierajcie ze sobą. Jeżeli ktoś chciał by przygotować jakąś prezentację np foto relację z zakładania swojego zbiornika - nie krępować się!

:cheers: My sami swoi :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Płaskowickiej to świetnie, na piechotę sobie wrócę. Dopisz mnie Walker proszę.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]. Dopisz mnie Walker proszę.

Z największa przyjemnością :)

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

4. Jacek_1970

5. Drozdi

6. Aleksander

7. cromags

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisuję

1. firefighter1

2. Lurthel

3. Walker

4. Jacek_1970

5. Drozdi

6. Aleksander

7. cromags

8. ikris


opti 100/40/50, odpieniacz Deltec SC 1455, obiegowa NJ 4500, oświetlenie Blau Lumina 639 T5 6x39W (5 włączone), cyrkulacja Jebao RW-8, sól Preis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o o materiały to możecie tez wrzucać na swoje Google drive czy dropbox. Na miejscu jest szybka sieć internetowa, symetryczna w razie wymiany materiałów.

Oczywiście mogą być tez peny czy archaiczne DVD :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.