Skocz do zawartości
lukas79

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Kibic, ze mnie niedzielny, ale rozgrywki typu Euro, czy MŚ lubię obejrzeć 

Ktoś potrafi wytłumaczyć, co oni odwalają ? Zastanawiam się czy oglądać drugą połowę .... 

 

--- edit 

 

chyba jednak przemęczę :)))

Edytowane przez lukas79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na drugiej połowie byłem już na treningu spacerowym przed wyjazdem na urlop w góry. Widzę że dużo nie straciłem a na pewno oszczędziłem nerwy [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Szwecją to będzie teksańska masakra piłą łańcuchową, a z Hiszpanią Rambo - pierwsza krew.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na dobrej drodze !! Jackowski to przewidział :clowning

https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/Jasnowidz-Krzysztof-Jackowski-przewiduje-losy-Polakow-na-EURO-2021-Odniosa-sukces

Także będzie na pewno dobrze :clowning


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szczery wywiad :D

https://vm.tiktok.com/ZMdjRrvrD/

Nie oglądam tego sportu za często, ale akurat ten mecz widziałam. 

Lewy wyciągnął już wnioski :rofl:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najmądrzejszy wywiad po wczorajszym meczu :))

ja potem z ciekawości obejrzałem mecz Hiszpania-Szwecja to jak bym się przełączył z jakiejś podrzędnej okręgówki na przynajmniej bundesligę 

jak napisał @katani- wyniki następnych meczy mogą być jak w piłce ręcznej (dwucyfrowe :)) )579887271_WhatsAppImage2021-06-14at21_11_29.thumb.jpeg.e45a3589c558ea97359c71e858b6d73d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tego meczu, to nasz chymn.
A naszym gwiazdą najlepiej wychodzi odpoczywanie przy basenie

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nam Słowacy nie przeszkadzali, to mieli szansę wygrać :)

co tam Radomiak, Mieszko Gniezno zajęło w 3 lidze w grupie drugiej 22 miejsce (ostatnie) - nie mam pojęcia czy jest jeszcze 4 liga 

ale przy tych wynikach to by już mogli pretendować do kadry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może drużyna się zrzuci i mu kupią nowy

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukas79 napisał:

żeby nam Słowacy nie przeszkadzali, to mieli szansę wygrać :)

co tam Radomiak, Mieszko Gniezno zajęło w 3 lidze w grupie drugiej 22 miejsce (ostatnie) - nie mam pojęcia czy jest jeszcze 4 liga 

ale przy tych wynikach to by już mogli pretendować do kadry :)

no pewnie, że jest 4 liga - jesli to jest to gniezno w wielkopolskim to są w tej lidze takie zespoły jak Kotwica Kórnik czy Wilki Wilczyn :D;) 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz za gówniarza nawet byłem na meczu :))) u nas żużel na fali był dawniej, potem to się zaczęło sypać 

ale raz na strzała lubię jeszcze na żużel się wybrać - piłki nigdy nie było, niektórzy jeździli do Poznania, mnie jakoś nie ciągnęło 

dzisiaj w guglu szukałem czy Mieszko jeszcze żyje 

jak się okazuje to agonia, jak nasza kadra :)))) - by nie było oni to chyba nigdy nie błyszczeli 

hokeja za to mieliśmy cholernie mocnego, ale jakoś też nigdy nie uczęszczałem - ale to ponoć liga światowa te chłopaszki były (nie wiem, jak teraz) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Reprezentacja źle gra , a może to wina Tuska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nawet na Tuska nie da się zgonić 

Oni są strasznie konsekwentni w działaniu, jak za Gierka przestali grać to do dzisiaj trzymają stały poziom 

chyba, że Tusk już w liceum zawinił :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek to równy gość :)))

Typujemy wyniki na mecz z Hiszpanią ? przeglądałem jakie są stawki w STS chyba (nigdy nie grałem), z ciekawości zerknąłem i chyba wczoraj 1,5 do coś koło 10 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zagranicznych klubach zarabiają Ojro to grają ,a u nas złotówki.:)

Jaka płaca taka praca.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj, czekaj 

sądzisz, że za frajer są w tej reprezentacji ? chyba się mylisz - na bank się mylisz  (ale fakt to drobne w porównaniu, jedna zarabia krocie kilku, dla przeciętnego zjadacza chleba i tak są te kwoty z reprezentacji niewyobrażalne)

a jaki wpływ gry w reprezentacji ma na kontrakty reklamowe ? jak te żelowane główki są we wszystkich TV i portalach w sieci ? (bardziej już ich eksponować się nie da ... ) - wartość marketingowa wzrasta 

pytanie tylko czemu im się nie chce grać .... wychodząc z grupy by zarobili kilka x więcej 

może po prostu  to są memeje ....

 

---- edit 

za sam awans do /euro dostali po kilkaset tys PLN na głowę + za zgrupowania, zwrot wszelakich kosztów itd.... 

płacimy za tych za tych parówkowych skrytożerców, jak za królową Brytyjską :)))

Edytowane przez lukas79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgrzy z Portugalią 3:0, ale pokazali jaja, napędzili mistrzom Europy strachu, przyjemnie się oglądało.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JerzyB napisał:

Witam

Reprezentacja źle gra , a może to wina Tuska.

Oj Jerzy! Czy znów musimy kolejny temat upolityczniać?

Luz...:smile_cool:

Możemy pożartować, temat ciekawy spróbujmy go nie roz...ć


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,czy wiecie, ale jak ktoś ogląda transmisję w playerze TVP (komp, komórka, smart TV (chyba trzeba numer abonenta podać), ale można obejść chromcastem, albo przesyłem z mobile, kompa)

da się wyłączyć komentarze 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu taka cisza! Jak tam po meczyku :D myśmy grillowali i się zapatrywali :coffee:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.