Skocz do zawartości
Gość

Górskie wyprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ze względu na zarazę kolejny rok na miejscu. Widoki były niesamowite, pogoda dopisała. Ludzi na Krupówkach multum, także w lokalach i mało kto w maseczce, czyli ogólnie wyje... Na szczęście w "centrum" byliśmy tylko raz. Widziałem że nad morzem taka sama wyjebka jak nie większa :) to co czekamy na 4 falkę? heh 

 

Sorki za jakość zdjęć, robione telefonem. 

CvnGnaQ.jpg

4287Lxa.jpg

EAnsA98.jpg

21Z7GyO.jpg

PpEhHLp.jpg

f1LxOFC.jpg

lsUbheS.jpg

95Z4w1E.jpg

F4Kk4zw.jpg

UZ5cGnM.jpg

Db9zJcy.jpg

oC8gMPW.jpg

tBjZKKZ.jpg

Tp7hrkh.jpg

2hkjNq6.jpg

FmnN6ZZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, =Fresz= napisał:

Sorki za jakość zdjęć, robione telefonem. 

Ech, zazdroszczę. Już nie pamiętam kiedy byłem w Tatrach. Raz że dzieci za małe na konkretniejsze trasy, dwa - żona bardziej "sudetowa". Zrobiłeś te Rysy jak planowałeś?

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Słony leszcz napisał:

Ech, zazdroszczę. Już nie pamiętam kiedy byłem w Tatrach. Raz że dzieci za małe na konkretniejsze trasy, dwa - żona bardziej "sudetowa". Zrobiłeś te Rysy jak planowałeś?

We wrześniu mamy zamiar wrócić i wejść na Rysy. Tym razem kontuzja nogi żony nie pozwoliła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy kiedyś zrobić wypad po prostu bez kobiet i dzieci ;);)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 29.07.2021 o 23:46, boo12 napisał:

Z maja tego roku czarny szlak na 5 stawów

Byłem w zeszłym roku i z 5tki przez Świstówkę Roztocką poszliśmy nad Morskie Oko.

Kolejna porcja fotek.

C5mPQk2.jpg

ts1vspo.jpg

g2Q2LNl.jpg

TuBO8UQ.jpg

Jg5C7DX.jpg

hPIMiKW.jpg

mLlF0Ph.jpg

spB7Asc.jpg

X1z7ym0.jpg

nbcd8xk.jpg

JsRdFIa.jpg

UYyKWKl.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Karpatach co roku standard jak jest czas to i 2 razy mało ;)

Dorzucę kilka swoich z różnych miejsc, bardziej trekking ,bo z dzieciakami jeździmy.

DSC-0418.jpg

DSC-0504.jpgDSC-0072.jpg

 

DSC-0134.jpg

DSC-0164.jpg

 

DSC-0257.jpg

DSC-0296.jpg

DSC-0239.jpg

DSC-0584.jpg

DSC-0779.jpg

DSC-0674.jpg

DSC-0720.jpg

DSC-0310.jpg

DSC03452.jpg

DSC03030.jpg

DSC03286.jpg

DSC03607.jpg

DSC03623.jpg

DSC-0647.jpg

DSC-0560.jpg

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, tu się wykazaliście piękne zdjęcia, nie lepiej to takie tematy jak polityka, uważam że tak. ;)


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, albanos72 napisał:

Widzę Ben_sage że Tre Cime i Lago di Baries zaliczone. Uwielbiam Dolomity prawie tak samo jak pływanie na rafie. :D

DSC_6380.jpg

Lago di Braies taki fajny spacerniak dokoła.

Dolomity robią na żywo wrażenie. Spaliśmy wtedy na kempingu w Cortinie. Fajny tam mają widok w drodze do kibla ;) . Może jeszcze tam wrócimy ,ale nie po drodze ,bo do Włoch głównie do Toskanii. Z Via ferrat nie korzystamy. Tre Cime to obowiązkowa pozycja a lago tez warto zobaczyć. Dokoła Cortiny warto zrobić pełną objazdówkę i zobaczyć m.in Sasso Lungo z trasy i pójśc na Cinque Torri.  Bardzo mi się podoba klimat Triglavskiego parku w Słovenii a ostatnio okolice Valbony w Albanii.

 

12 godzin temu, albanos72 napisał:

DSC_6436-2.jpg

 

DSC-0794.jpg

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Beti napisał:

No Panowie, tu się wykazaliście piękne zdjęcia, nie lepiej to takie tematy jak polityka, uważam że tak. ;)

Fajnie że Ci się podobają  ;) warto te miejsca zobaczyć na żywo. zdjęcie niestety nie odda wszystkiego. Co do polityki to każdy widzi to co chce zobaczyć. Ogólnie dla forum lepiej by było aby był zakaz pisania o polityce ale gdzie wtedy wolność słowa :D.

 

43 minuty temu, Ben_sage napisał:

Lago di Braies taki fajny spacerniak dokoła.

Dolomity robią na żywo wrażenie. Spaliśmy wtedy na kempingu w Cortinie. Fajny tam mają widok w drodze do kibla ;) . Może jeszcze tam wrócimy ,ale nie po drodze ,bo do Włoch głównie do Toskanii. Z Via ferrat nie korzystamy. Tre Cime to obowiązkowa pozycja a lago tez warto zobaczyć. Dokoła Cortiny warto zrobić pełną objazdówkę i zobaczyć m.in Sasso Lungo z trasy i pójśc na Cinque Torri.  Bardzo mi się podoba klimat Triglavskiego parku w Słovenii a ostatnio okolice Valbony w Albanii.

 

 

Lago di Braies też zaliczyliśmy spacer w około to samo Tre Cime. W około Cortiny jest sporo fajnych miejsc tak jak piszesz. W sumie zjeździłem dolomity wzdłuż i wszerz. Jest sporo miejsc z przepięknymi widokami. Fajnie jest wjeżdżać kolejką gdzie się da i schodzić piechotą albo odwrotnie jak kto lubi. Triglav i okolice super do tego spacer w wąwozie Vintgar. Ogólnie Bałkany są fajne. Z Polskich gór uwielbiałem Tatry i krótkie wypady w Góry Stołowe do których miałem 1,5h jazdy. 

DSC_6380.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, albanos72 napisał:

 

 do tego spacer w wąwozie Vintgar.

 

DSC-0243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ben_sage napisał:

 

Nie mam stąd fotek ale mam już z następnego etapu :D Trochę dalej na południe.

DSC_6668.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę trzeba będzie znajomego lekarza odwiedzić chyba , że znów będzie okno pogodowe xD

A nad Bohijką i Bledem byłeś? Bardzo fajna czysta i ciepła woda z widoczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ben_sage napisał:

Na wiosnę trzeba będzie znajomego lekarza odwiedzić chyba , że znów będzie okno pogodowe xD

A nad Bohijką i Bledem byłeś? Bardzo fajna czysta i ciepła woda z widoczkami.

Też zaliczone ale wody nie testowałem. Super miejsca do zobaczenia, odwiedziłem jeszcze jaskinia Postojna. Kilka lat temu zrobiłem dwie wyprawy miesięczne z rodziną po Szwajcarii, Włoszech, Słoweni, Chorwacji i Czrnogórze. Po 8000 km przejechane w miesiąc autem z kierownicą po prawej stronie :D  Miała być taka wycieczka po parkach narodowych  w zachodniej części USA ale korona wszystko pokrzyżowała dwa lata z rzędu. W tym roku będzie zwiedzanie raf w Egipcie. Czekam tylko aż się uspokoi ten zamęt z covidem. Może ktoś był w tym hotelu Wadi Lahmy Azur Resort i się wypowie o okolicy?  Widziałem trochę filmików i rafy wydają się być zacne. Trochę koniec świata ale ładna rafa najważniejsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, albanos72 napisał:

 Czarnogórze.

Nie wiedziałem , że nad Kotorem jest fajny taras widokowy i można było wbić autem. Z kolei pieszo było po prostu za gorąco by tam na mury nad miastem iść.

DSC-0553.jpg

DSC-0530.jpg

DSC-0546.jpg

32 minuty temu, albanos72 napisał:

W tym roku będzie zwiedzanie raf w Egipcie.

Nurkowania się boję , że mi się spodoba a są inne plany i czasu mało.Liczę , że może wrócę kiedyś do rafy w domu , ale na chwilę obecną zbyt często wybywam. Nas ciągnie koło lata do Macedonii i Albanii. Na jesieni może jakaś wyspa Teneryfa albo Gran Canaria dość długo jest tam ciepła woda , więc późną jesienią w PL fajnie było by się popluskać ciepłą wodą.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ben_sage napisał:

Nurkowania się boję , że mi się spodoba a są inne plany i czasu mało.Liczę , że może wrócę kiedyś do rafy w domu , ale na chwilę obecną zbyt często wybywam. Nas ciągnie koło lata do Macedonii i Albanii. Na jesieni może jakaś wyspa Teneryfa albo Gran Canaria dość długo jest tam ciepła woda , więc późną jesienią w PL fajnie było by się popluskać ciepłą wodą.

 

 

 

Od kiedy zobaczyłem rafy wyjazdy nad morze bez niej straciły dla mnie urok.  Wszystko przed oczami masz aż się z wody nie chce wychodzić. Warto nawet z rurka i maską popływać na rafie, coś niesamowitego. Wrzucę kiedyś filmiki tylko muszę je posklejać. Jedyny minus Egiptu to natarczywe naciąganie, strasznie tego nie lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.