Skocz do zawartości
JerzyB

Chcą zabrać TVN

Rekomendowane odpowiedzi

@slider A ja myślałem , że tv info jest najrzetelniejszą tv. Jak mamy żyć to pis dyktuje i trzymaj się tego.

@Beti  Masz rację , większość kupił pis i to jest smutne.

@Słony leszcz Dla ciebie jest to śmieszne , może kiedyś zrozumiesz , jak bardzo się mylisz.

 

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/jaroslaw-jakimowicz-i-magdalena-ogorek-o-tvn-padly-mocne-slowa/y5mhf74,681c1dfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JerzyB napisał:

@Słony leszcz Dla ciebie jest to śmieszne , może kiedyś zrozumiesz , jak bardzo się mylisz.

A czy ja gdzieś pisałem, że sprawa jest śmieszna? Popatrz wcześniej, nawet podaję Ci bardzo poważny aspekt tej awantury. To Twoja retoryka "zabierają TVN" jest śmieszna. Albo chcesz rozmawiać na poważne tematy, albo pozostajesz na poziomie populistycznych haseł i linków z onetu, sam decyduj jak chcesz być odbierany. Bo na rwanie szat za "media niezależne" czy 500+ to myślacy ludzie reagują już tylko śmiechem. Mało kto twierdzi, że jest dobrze, ale ta platformiana retoryka końca demokracji obraca wszystko w farsę. Normalna opozycja już dawno wykożystała by jedną z wielu wpadek pis, żeby ich odsunąć od władzy. Ale opozycja woli właśnie krzyczeć (tak jak Ty) "gwałcą demokrację", ewentualnie lecieć na skargę do UE, zamiast wziąć się do merytorycznej roboty. Problemem Polski nie jest pis i Jarosław, ale właśnie brak sensownej opozycji.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JerzyB

A w mięsnym jak widzisz kaczkę to tez widzisz w niej PiS? :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Słony leszcz napisał:

A czy ja gdzieś pisałem, że sprawa jest śmieszna? Popatrz wcześniej, nawet podaję Ci bardzo poważny aspekt tej awantury. To Twoja retoryka "zabierają TVN" jest śmieszna. Albo chcesz rozmawiać na poważne tematy, albo pozostajesz na poziomie populistycznych haseł i linków z onetu, sam decyduj jak chcesz być odbierany. Bo na rwanie szat za "media niezależne" czy 500+ to myślacy ludzie reagują już tylko śmiechem. Mało kto twierdzi, że jest dobrze, ale ta platformiana retoryka końca demokracji obraca wszystko w farsę. Normalna opozycja już dawno wykożystała by jedną z wielu wpadek pis, żeby ich odsunąć od władzy. Ale opozycja woli właśnie krzyczeć (tak jak Ty) "gwałcą demokrację", ewentualnie lecieć na skargę do UE, zamiast wziąć się do merytorycznej roboty. Problemem Polski nie jest pis i Jarosław, ale właśnie brak sensownej opozycji.

Masz pretensję do opozycji nie bądź śmieszny . Jak mają odsunąć psowców od władzy jak oni mają prawie wszystko. Masz receptę to napisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, JerzyB napisał:

Masz receptę to napisz .

Stworzyć jakiś program, wizję państwa, ekonomii, polityki społecznej, która trafi do ludzi. Bo na razie jest tylko "anty pis" i trochę odsmażanych neoliberalnych haseł, co nikogo poza fanatycznymi wyznawcami Donalda nie chwyta. Toż to jest retoryka Kononowicza, tylko w garniturze zamiast swetra. Nie wygra się żadnych wyborów na samej kreacji negatywnej.

Piszesz, że pis ma prawie wszystko, co jest bzdurą. Wszystkie media nie kontrolowane przez państwo jadą po pis, większość elit jest anty, UE jest anty. Ja bym wręcz powiedział, że pis właśnie zręcznie wykorzystuje na własny użytek kreację oblężonej twierdzy, co tylko betonuje ich elektorat. Ale opozycja nie potrafi, lub nie chce, wyciągnąć wniosków. Wraca Tusk... i przedstawia "program" jeszcze ostrzejszej pyskówy z pis. Ta opozycja zachowuje się tak, jakby była opłacana przez pis.

Z resztą, to żaden mój pomysł. Od długiego już czasu wielu mądrzejszych ludzi o tym trąbi.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I muszą zabrać nie rządowe  media bo poparcie spada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2021 o 22:43, Słony leszcz napisał:

A Ty nie bierzesz?

Nie, nie biorę i nie brałam, najwidoczniej różni nas duża różnica wieku. Jak PiS dawał 500+ to na początku na drugie dziecko, a w tym czasie syn skończył 18lat .

Dalej nie będę polemizować z Tobą ( wybacz) ale ty już tak podchodzisz do tematów jak VDR, powinieneś wyjechać z Polski, po co tu siedzisz ? Jak każda partia jest zła, wszystko ogółem jest zle, a na wszystko masz gotową odpowiedź, jak ktoś się z nią nie zgadza to atakujesz i wysmiewasz się. 

Tusk wam przeszkadza bo wrócił,  i co że wrócił...Pani Szydlo, Pan Jaki z PiSu też mogę powiedzieć że uciekli do Brukseli jak mówicie o Tusku.itd itd.. 

Jak tak was czytam to za Pisem nie jesteście,  ale pierwsi na planie atakować innych.

TVN jeśli zniknie to tylko z naziemnych odbiorników,  a temu bo większość starszych ludzi jeszcze ma tego typu odbiorniki, i to jest kolo ratunkowe dla Pisu, bo mało kto z młodych pójdzie głosować już na PiS. 

Nie wspomnę który przedsiębiorca będzie za PiS:)

Robią co mogą bo już pali im się pupa, a Tusk im trochę namiesza, a tu trochę rządowej propagandy "nowy ład "

https://vm.tiktok.com/ZMdc5gsN5/

Tylko pogratulować...

Ps. a tu jeszcze jeden absurd, gratki 

Służba zdrowia beee,  ale oni tak, hipokryci, cynizm totalny!

https://vm.tiktok.com/ZMdc3ww1f/

 

Dobrej zabawy..:thumbup:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale wy jesteście k...  naiwni.

Zobaczcie kto trzyma pod kontrolą wszystkie te media.

A w Polsce nie ma mediów narodowych Narodu Polskiego ... żeby było jasne.

Sprawdźcie sobie pochodzenie większości  rządzących a zobaczycie jakiego narodu interesy oni prezentują.

PK

Edytowane przez R.I.P (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ważna z jakiego kraju , ważne  by rządowi patrzyli  na ręce , bo narodowa tv , to prywatna tv kaczora i rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako młody obywatel który niedługo idzie na swoje ma prostsze rozwiązanie klima zamiast pudła i swięty spokój :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2021 o 22:21, Beti napisał:

@JerzyB

Jakich odpowiedźi się spodziewałeś, masz co masz...na tym forum Cię zniszczą wyznawcy PiSu, szkoda nerwów i pisania, każdy Ci powie że nie jest za PiS ale 500+ 300+ bony turystyczne wszystko biorą, więc jak może być PiS zły, TVN chcą zamknąć bo za dużo jest wiadomości negatywnych o tej partii. Jak coś jest nie na rączkę władzy, tak to sie kończy!

Lepiej nakarmić rybki..

 

 

Beti, problem w tym że z tych "pińcetplusów" cieszą się dwie grupy społeczne:

- patole-nieroby "którym się należy" - skrzywdzeni przez system, niedoceniani i przewartościowani (nota bene, ciekawa sprawa - ponad 800 tys. cudzoziemców legalnie pracuje w Polsce - jak widać Im się opłaci, naszym - już nie - wolą na bezrobociu siedzieć i łykać socjal, albo robić na lewo)

- ludzie zbyt głupi by zrozumieć że to co im rząd daje, najpierw im zabrał. Tyle żeby dać "pińcet", musi zabrać"tysiaka" - wiadomo - koszty operacyjne.

Ale spoko, widzą że już im się dobra passa kończy, że sobie nie porządzą długo bo podwyżki szykują dla siebie. 

Poza tym, mamy Rydzyka który prawdę powie - wszak bogobojny katolik, ba zakonnik, taki to na pewno wartości zachowuje... Jemu dać TVN.

 

Inna sprawa, że PO z Tuskiem też tyle samo wart, tylko kradli w białych rękawiczkach. A reszta oszołomów oderwanych od rzeczywistości uważa że ma przepis na sukces. Potem, jak by co przeproszą i będzie im przykro. Prawdopodobnie. Tyle że znowu my zapłacimy za to.

ps. jeśli kogoś pominąłem i nie czuje się urażony moją wypowiedzią, serdecznie przepraszam, następnym razem postaram się lepiej :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clapping zmiażdżył TVP INFO - upsss...


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak a w tym samym czasie Dworczyk mówi że wydali na akcję szczepień i promocję miliard złotych i wydadzą jeszcze pół miliarda, partia PIS daje sobie podwyżki, partia PIS wymyśla "nowy ład" itd.itp. :P   https://zus.pox.pl/zus/skladka-zdrowotna-na-nowych-zasadach-wzrosnie-nawet-20-krotnie.htm

Ten teges :P https://www.money.pl/gospodarka/problem-z-nawierzchnia-pow-poprawki-na-moscie-za-758-mln-zl-6668958157322752a.html

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2021 o 12:43, Beti napisał:

Nie, nie biorę i nie brałam, najwidoczniej różni nas duża różnica wieku. Jak PiS dawał 500+ to na początku na drugie dziecko, a w tym czasie syn skończył 18lat .

Dalej nie będę polemizować z Tobą ( wybacz) ale ty już tak podchodzisz do tematów jak VDR, powinieneś wyjechać z Polski, po co tu siedzisz ? Jak każda partia jest zła, wszystko ogółem jest zle, a na wszystko masz gotową odpowiedź, jak ktoś się z nią nie zgadza to atakujesz i wysmiewasz się. 

Tusk wam przeszkadza bo wrócił,  i co że wrócił...Pani Szydlo, Pan Jaki z PiSu też mogę powiedzieć że uciekli do Brukseli jak mówicie o Tusku.itd itd.. 

Jak tak was czytam to za Pisem nie jesteście,  ale pierwsi na planie atakować innych.

TVN jeśli zniknie to tylko z naziemnych odbiorników,  a temu bo większość starszych ludzi jeszcze ma tego typu odbiorniki, i to jest kolo ratunkowe dla Pisu, bo mało kto z młodych pójdzie głosować już na PiS. 

Nie wspomnę który przedsiębiorca będzie za PiS:)

Robią co mogą bo już pali im się pupa, a Tusk im trochę namiesza, a tu trochę rządowej propagandy "nowy ład "

https://vm.tiktok.com/ZMdc5gsN5/

Tylko pogratulować...

Ps. a tu jeszcze jeden absurd, gratki 

Służba zdrowia beee,  ale oni tak, hipokryci, cynizm totalny!

https://vm.tiktok.com/ZMdc3ww1f/

 

Dobrej zabawy..:thumbup:

Zaimponowałas mi:clapping


Zbiornik 150x50x60 450l sump 211l.obieg maxspect 10000 l/h, cyrkulacja 2x sow8 8000l/h, maxspect mjk4 15000l/h. Lampa 300w led 2x t5 54w 2x orphek blue sky. Filtracja: 40kg mixu suchych skał, 10kg żywej w sumpie, 4kg Kulek maxspect i 3l life bio fil w reaktorze, buble King 250. Balling ati pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jako Polak mam się utożsamiać z każdym łachmytą który na skutek decyzji osobników o upośledzonej świadomości społęczno-politycznej został wybrany jako mój reprezentant?

Demokracja ma to do siebie, że niestety głosować może każdy, nawet niepiśmienny...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dale napisał:

Demokracja ma to do siebie, że niestety głosować może każdy, nawet niepiśmienny...

Proponuję przenieść się na Białoruś, tam mądrzy za wczasu ustalają jak należy głosować i żaden osobnik o "upośledzonej świadomości (tutaj powinno paść słowo "klasowej", ale widać już wymieniłeś słownictwo) społeczno-politycznej" nie psuje zabawy elitom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, albanos72 napisał:

162819397302f7ef69934af6e9773d4258f26546e7f50e5f8c272e24f83464e4bbadfa8d30.jpg

Się wysiliłeś. TVN nie jest polską tv. Pooglądaj to zobaczysz w jakim języku mówią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Słony leszcz napisał:

Proponuję przenieść się na Białoruś, tam mądrzy za wczasu ustalają jak należy głosować i żaden osobnik o "upośledzonej świadomości (tutaj powinno paść słowo "klasowej", ale widać już wymieniłeś słownictwo) społeczno-politycznej" nie psuje zabawy elitom.

No właśnie o tym piszę. ustalają nie "jak należy głosować" ale "kto ma wygrać". No i jednakowoż upieram się dalej że "świadomość klasowa" nie równa się "świadomości społeczno-politycznej".

Elity? Tutaj muszę przyznać rację, inteligencja zwykle bywa zaliczana do elit, nie ma jednak większego znaczenia w demokracji, a dlaczego? To przypomnij sobie fraszkę Kochanowskiego "Dzwon".


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie,  jeszcze 2 lata rządów PiS

...po tym czasie nie będzie co zbierać, czas pokaże ;)..TV, służba zdrowia, niezależnie sądy..etc inflacja i jednocześnie podatki..rolnicy już się szykują, służba zdrowia również..Polski Ład :unworthy:

Jest dobrobyt, będzie jeszcze lepiej!!! Tylko głupiec uwierzyć może w ten ich świetny ład, a już napewno przeciebiorcy!

Upsss..https://vm.tiktok.com/ZMdwggNvA/


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.