Skocz do zawartości
JerzyB

Chcą zabrać TVN

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, sith114 napisał:

To jest ten sam poziom głupoty co Ci co są za pisem. Ale żeby to  widzieć trzeba nie mieć zakutego łba na jedną stronę ;)

Beti tutaj odpisał ci kolega, dokładnie to co miałem na myśli oglądając tych "obrońców" TVN dokładnie ta sama liga co moherowe babcie wyśmiewane przez drugą stronę. Tego o odłączeniu internetu to nawet nie komentuję. Mem z drogą fajny i dosadny. Co do likwidacji TVN to nigdy do tego nie dojdzie a szkoda bo właściciele z narodu wybranego połowę Polaków podjudzają a drugą połowę obsrywają. Wyobraź sobie Polskie media działające tą metodą w innym kraju, dawno dostaliby kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albanos72 Co do likwidacji TVN to nigdy do tego nie dojdzie a szkoda bo właściciele z narodu wybranego połowę Polaków podjudzają a drugą połowę obsrywają. Wyobraź sobie Polskie media działające tą metodą w innym kraju, dawno dostaliby kopa.

 

Kto kogo obsrywa ? piszą prawdę , a prawda was boli , bo przecież wy musicie mieć rację .

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, albanos72 napisał:

Beti tutaj odpisał ci kolega, dokładnie to co miałem na myśli oglądając tych "obrońców" TVN dokładnie ta sama liga co moherowe babcie wyśmiewane przez drugą stronę. Tego o odłączeniu internetu to nawet nie komentuję. Mem z drogą fajny i dosadny. Co do likwidacji TVN to nigdy do tego nie dojdzie a szkoda bo właściciele z narodu wybranego połowę Polaków podjudzają a drugą połowę obsrywają. Wyobraź sobie Polskie media działające tą metodą w innym kraju, dawno dostaliby kopa.

Oczywiście, najlepiej by było aby to rządowe media tylko podjudzaly obywateli, tłukli im do głowy jedno i to samo a starym babcią to wystarczy, głos murowany.

Te wszystkie afery Pisu, czy uwidzi to światło dzienne w TVP ? nie... z przyczyn oczywistych.

Mówisz że TVN obsrywa drugą połowę czyli która, twoją? 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Beti napisał:

Oczywiście, najlepiej by było aby to rządowe media tylko podjudzaly obywateli, tłukli im do głowy jedno i to samo a starym babcią to wystarczy, głos murowany.

Te wszystkie afery Pisu, czy uwidzi to światło dzienne w TVP ? nie... z przyczyn oczywistych.

Mówisz że TVN obsrywa drugą połowę czyli która, twoją? 

 

 

 

Dla mnie TVP to ta sama półka co TVN.  Zawsze była tubą Polskiego rządu, nieważne kto rządził. TVN ze swoimi politrukami zwanymi dziennikarzami zawsze byli przeciw PiS. Wiadomo kto tę stację założył za co i po co.  Później sprzedał swoim ziomkom za oceanem znanym z nienawiści do Polaków.  Zagraniczne media w Polsce dbają o interesy państw z których pochodzą a nie o polską demokrację itp. Pokaż mi kraj który pozwolił na taką ilość obcych mediów u siebie.  Zachwycacie się tymi mediami tylko dlatego że nie lubicie rządzącej obecnie partii. Wszystkie te media atakują obecny rząd co jest chore bo to są obce media. To tak jakby atakowali państwo Polskie. Gdyby były w Rosyjskich albo Chińskich rękach też byście za nimi byli. Naopowiadali wam bajek że jesteście nowocześni światowi itp. a ci co są za PiS to bydło.  Ja jestem gdzieś z boku, dla mnie te wszystkie partie to szarańcze jak to kiedyś Schetyna powiedział o PiS zapominając dopowiedzieć że jego była taka sama. Widzę to wszystko po KGHM od kilkudziesięciu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ...:clap:

Już kiedyś pisałem że wszystkie te media wychodzą z jednej , śmierdzącej :mooning.

PK

Edytowane przez R.I.P (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam na to lekarstwo, na te wszystkie nienawiści wasze...

"Wyprowadzić się z kraju"

Miłego popołudnia :baby 

Ps.proponuje nakarmić rybki lub korale :P


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti napisał:

Znam na to lekarstwo, na te wszystkie nienawiści wasze...

"Wyprowadzić się z kraju"

Miłego popołudnia :baby 

Ps.proponuje nakarmić rybki lub korale :P

Bardzo konstruktywna odpowiedź zwłaszcza o pokazanie kraju który wpuścił do siebie tyle zagranicznych mediów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albanos72

Gdyby   niezależne media , to byś nie wiedział , że mamy przestępcę w NIK i w Orlenie i inne afery  , głupot nie pisz . bo jaki interes maja Stany , by kłamać . Jak do tąd nikt z  zarzutami z niezależnych mediów nie jest.

Słuchaj tvp info to zrozumiesz jaka propagandę uprawiają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam na to lekarstwo, na te wszystkie nienawiści wasze...
"Wyprowadzić się z kraju"
Miłego popołudnia :baby 
Ps.proponuje nakarmić rybki lub korale [emoji14]
Beti to działa w obydwie strony [emoji23][emoji13][emoji23][emoji13][emoji23][emoji13][emoji23]

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



bo jaki interes maja Stany , by kłamać .


Chociażby ustawa 477. Jeśli wierzysz że Stany robią to co robią z miłości a nie dla zysku to zaczynam rozumieć, dlaczego tak łatwo dajesz się sterować.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem VDR że masz gdzieś moje zdanie i moją osobą ale ostatnia część twojego wpisu zasługuję na :clapping

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, VDR napisał:

Beti to działa w obydwie strony emoji23.pngemoji13.pngemoji23.pngemoji13.pngemoji23.pngemoji13.pngemoji23.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 


 

 


Chociażby ustawa 477. Jeśli wierzysz że Stany robią to co robią z miłości a nie dla zysku to zaczynam rozumieć, dlaczego tak łatwo dajesz się sterować.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Człowieku nikt mną nie steruje .Jest wolność jeszcze na głowę nie upadłem by słuchać dyktatorka oraz jego przydupasów . Wiesz ,że to czysta propaganda . Każdej firmie chodzi o zysk , nie wiedziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beti nie sądzisz , że JerzyB się zagalopował troszkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JerzyB napisał:

Człowieku nikt mną nie steruje

:clowning:clowning Patrząc po tym co piszesz na temat polityki od kilku miesiecy, to masz tak głowe zmaglowana przez TVN, że głuchy by to usłyszał, a ślepiec zobaczył  :clowning:clowning

 

 

 

Godzinę temu, slider napisał:

Beti nie sądzisz , że JerzyB się zagalopował troszkę?

Daj mu chwilę, niech się zagalopuje bardziej to znow z banem wyleci :clowning A niewiele mu już trzeba by puściły..... zhamulce....


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slider napisał:

Beti nie sądzisz , że JerzyB się zagalopował troszkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślę że nadeszła chwika abyś ujawnił nam swój baniak, co tam masz, to forum akwarystyczne, jak do tej chwili masz tylko posty o polityce,  off-topic to dział o wszystkim i dla każdego, ale ja mam wrażenie że Twoja rejestracja na tym forum była tylko do hejtu..ostrzegam!

Pozwolisz ze to ja zadecyduje jak daleko idą wypowiedzi Jerzego i to ja ocenie czy zasługuje na przerwę czy nie. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PIS odpowiada także za sytuacje w Afganistanie? Czysta hipoteza, ale że mamy tu paru ekspertów. To chętnie poczytam :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nadeszła chwika abyś ujawnił nam swój baniak, co tam masz, to forum akwarystyczne, jak do tej chwili masz tylko posty o polityce,  off-topic to dział o wszystkim i dla każdego, ale ja mam wrażenie że Twoja rejestracja na tym forum była tylko do hejtu..ostrzegam!
Pozwolisz ze to ja zadecyduje jak daleko idą wypowiedzi Jerzego i to ja ocenie czy zasługuje na przerwę czy nie. 

Nie tylko tu. Pokaż mi punkt regulaminu , w którym jest napisane po ilu postach o akwarystyce można pisać o czymś innym.

A tak przy okazji to jak ci wysłać zdjęcie mojego baniaka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slider napisał:


Nie tylko tu. Pokaż mi punkt regulaminu , w którym jest napisane po ilu postach o akwarystyce można pisać o czymś innym.

A tak przy okazji to jak ci wysłać zdjęcie mojego baniaka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wrzuc zdjecie na imgura https://imgur.com/ i tam masz linki w tym mozesz wybrac taki który ładnie osadzi zdjecie na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź.Ale mój post nie był adresowany do Ciebie. Wiesz ,może dostanę bana bo w złe miejsce wrzucę i co wtedy? Jak żyć?.

Poza tym imgur - co to jest? Nie korzystam z tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, slider napisał:


Nie tylko tu. Pokaż mi punkt regulaminu , w którym jest napisane po ilu postach o akwarystyce można pisać o czymś innym.

A tak przy okazji to jak ci wysłać zdjęcie mojego baniaka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Człowieku,  ty mi łaski ani innym nie robisz że mi zdjęcie wyślesz, 

jeśli nie rozumiesz to powtórzę, to forum akwarystyczne, zarejestrowałeś się i co ? Tematy akwarystyczne "beee" za to idealnie idzie Ci trolowanie na offtop,

Założyć temat bee, pochwalić się swoimi osiągnięciami, a tak to mam wrażenie że jesteś tu w innym celu, teraz rozumiesz.

Wypisujesz mi co ja mam robić itd..następnie jesteś bardzo niegrzeczny w wypowiedziach, więc stonuj.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wam powiem tak dla rozluźnienia, że lubie tak po zmroku zajrzeć do akwa i popatrzeć na Turbinarię ;)
V36W7H8.jpg

 

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR  Nie zagalopowałem się , napisałem co myślę ja i wiele milionów polaków. Może Tobie się nie podobać , bo masz inne zdanie , Jeśli chodzi o ustawę wymierzoną w TVN , to dużo się zmienia i jestem przekonany , że nie wejdzie w życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracyjny porządek w postach, wycieczki osobiste itd schowane, jeśli ma temat istnieć, proponuję merytoryczne wypowiedzi. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, sith114 napisał:

Czy PIS odpowiada także za sytuacje w Afganistanie? Czysta hipoteza, ale że mamy tu paru ekspertów. To chętnie poczytam :clowning

No co Ty, to Amerykanie z miłości do Talibów się wycofali :clowning

14 godzin temu, JerzyB napisał:

VDR  Nie zagalopowałem się , napisałem co myślę ja i wiele milionów polaków.

Z tym wiele milionów to bym się spierał :clowning W protestach brała udział garstka :clowning


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.