Skocz do zawartości
Przemek

NanoReef - rzeczy do zrobienia, poprawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam propozycje dla Targowiska :)

Może podzielić dział sprzedam na kategorie? Będzie łatwiejszy do przeglądania.

  • Szkło - czy po prostu akwaria
  • Sprzęt
  • Odpieniacze - dużo tego jest to można oddzielną zrobić a jak nie to do sprzętu.
  • Korale
  • Ryby + reszta żyjątek.
  • Całe zestawy - dla tych co chcą sprzedać wszystko:)
  • Pozostałe

Myślę, że tak będzie spoko chyba, ze ktoś ma inna wizje.

Dla pozostałych działów(kupię i oddam) można zrobić tak samo:]

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jestem przeciw :) To forum wymiany wiedzy, a nie bazar dziesięciolecia. Przy okazji do czytających miałbym prośbę, aby choc raz przed umieszczeniem pierwszego ogloszenia sprzedaży zechcieli przeczytać regulamin targowiska. Osobiście też mam ochotę pogłębiać wiedzę na forum, a nie w koło odpowiadać dlaczego ogłoszenie zniknęło. Podstawa to treść, real foto + cena! Jeśli w kolejnych postach rozbudowujesz ofertę nie zapominaj o zdjęciu i cenie! Proszę darować sobie dopiski "niedługo będę mieć i 20 kg skały na zbyciu" "Moge rownież zrobić szczepkę monti x (brak zdjecia i ceny!)". Regulamin został dopracowany dla zapewnienia ochrony interesów kupujących, a nie bezkresu wygody sprzedających. Pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Dobrze mówi, polać mu 1554.gif

A nie myśleliście o punkcie regulaminu przewidującym co konkretnie można sprzedawać na targowisku? Bo ostatnio pojawiła się wieża, więc na wiosnę mogą pojawić się sanki, trapery, piecyki olejowe... :harhar:

Szkoda żeby takie ogłoszenia spamowały portal, jeśli wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona i jej podobne są w offtopie. W targowisku są tylko rzeczy "morskie"


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że propozycja kolegi snajpa jest zbyt ogólna. Np rozdział szkło- przecież on nic ni mówi. Należałoby podzielić go na podgrupy np opti, float, ze względu na kolor silikonu jakim było klejone oraz oczywiście wprowadzić podział ze względu na grubość szyby że o objętości już nie wspomne - następne 3-4 podgrupy. I tak w zasadzie należałoby zrobić z każdą podgrupą targowiska. Proponuję poddać pomysł pod głosowanie. Tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania? :harhar:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, zróbmy sobie Nano-Allegro :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamykajcie targowskia bo nie bedzie co czytac :harhar:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest moze jakiś modul sprawdzania pisowni?

mam problem z pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modul nazywa sie Pinkmietla, ale na rzie jest na urlopie :welcome:

Pytanie do Wladcy guziczkow :ice: Czy moge sobie jakos istawic filtrowanie, albo funkcje pokaz/schowaj targoiwisko. Albo wyswietlaj tylko dzialy.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modul nazywa sie Pinkmietla, ale na rzie jest na urlopie :welcome:

Już wróciła :vava::lol:

Pytanie do Wladcy guziczkow :ice: Czy moge sobie jakos istawic filtrowanie, albo funkcje pokaz/schowaj targoiwisko. Albo wyswietlaj tylko dzialy.

Niiii, ale obacze co się da zrobić.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chcial zebym nie musial cieplej pic :no

i miec w ustawieniach nie wyswietlaj targowiska.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w "nasze akwaria" zrobić podział na nano (<50l), małe (<51-200l), duże (201-500l) i mega (>501l) baniaki? Oczywiście przedziały są przykładowe.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w "nasz akwaria" zrobić podział na nano (<50l), małe (<51-200l), duże (201-500l) i mega (>501l) baniaki? Oczywiście przedziały są przykładowe.

tak jak na reefcentral, to nie takie głupie, chociaż czy nas jest aż tylu żeby robić podziały ? :D Jeśli podział to osobiście wydaje mi się, że 2 kategorie by wystarczyły.

ps. bo można myśleć o podziale na SPS, LPS (twarde), miękkie.. itd :D


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest moze jakiś modul sprawdzania pisowni?

mam problem z pkt. 8 Regulaminu

@zachu, a jakiż to problem z pkt. 8 ?

a co do sprawdzania pisowni, to słownik pl w przeglądarce można zainstalować na przykład :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkmietla :harhar: mnie dopadła jak widac urlop sie juz skonczyl. :thumbdown:

@NIKA a telefonie taki modil tez doinstaluje? nie lepiej dodac cos do forum? tak jak w google mail, klikam sprawdz pisownie i mi wszystkie byki podkresla. czuje sie zle jak mi ktos bledy wytyka i go nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@NIKA a telefonie taki modil tez doinstaluje? ...

tego nie wiem.

...

czuje sie zle jak mi ktos bledy wytyka i go nie lubie.

przykro mi ale myślę, że dam radę z tym faktem żyć.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że propozycja kolegi snajpa jest zbyt ogólna. Np rozdział szkło- przecież on nic ni mówi. Należałoby podzielić go na podgrupy np opti, float, ze względu na kolor silikonu jakim było klejone oraz oczywiście wprowadzić podział ze względu na grubość szyby że o objętości już nie wspomne - następne 3-4 podgrupy. I tak w zasadzie należałoby zrobić z każdą podgrupą targowiska. Proponuję poddać pomysł pod głosowanie. Tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania? :harhar:

Nie przesadzajmy z tymi podziałami:P

Każdy ma swoje zdanie i według mnie teraz w targowisku jest mega chaos, przez to że wszystko jest w jednym miejscu.

Co do kategorii to zapomniałem o oświetleniu;]

Jeszcze jedno można zrobić - zamiast zamykać nieaktualne ogłoszenie lepiej je usunąć? Zawsze to lepiej dla bazy forum:P

A co do nano-allegro to myślę że to nie jest głupi pomysł:p

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajpa, z całym szacunkiem, ale Twoj post niczego nie wnosi poza koncertem życzeń. To ja poproszę o wycieczkę na Filipiny w takim razie :)

ogloszenia sa zamykane a nie usuwane bo to wazna dokumentacja i jakies zabezpieczenie stron.

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o umieszczanie w tym temaxie waszychuwag co do niedziałających funkcji na nano - ale tażke takich, które chcielibyście na naim znaleźć.

Proszę o zwięzłe i konkretne odpowiedzi.

Uwagi będą uwzględniane podczas naszej pracy.

Dziękuje.

Przemysław Cybulski

Administrator

Snajpa, z całym szacunkiem, ale Twoj post niczego nie wnosi poza koncertem życzeń. To ja poproszę o wycieczkę na Filipiny w takim razie :)

ogloszenia sa zamykane a nie usuwane bo to wazna dokumentacja i jakies zabezpieczenie stron.

pozdro

luft

Jak widać mój koncert życzeń jest jak najbardziej na miejscu a Twój z całym szacunkiem nie:)

Nie chce wszczynać jakiś wojen z tego powodu więc się wyłączam z dyskusji na ten temat.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu u wielu forumowiczów brak danych odnośnie miejscowości z której pochodzą. <_<

Informacje o zbiorniku typu za małe itp. są mało poważne czyżby się wstydzili?

Brak takich informacji powoduje zaśmiecanie forum :sleeping:

Pozdrawiam moderatorów i forumowiczów . :ouch:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o rzeczach bardzo ważnych a ja jako świeżak miałabym prośbę jedynie o kosmetyczną poprawkę :Blush2 , a mianowicie o zmianę koloru czcionki wpisywanego tekstu w wyszukiwarkę - teraz jest czarny na ciemno szarym tle czyli prawie niewidoczny.

Morskim nowicjuszom, którzy często korzystającym z wyszukiwarki i nie znają dobrze wszystkich nazw to bardzo utrudnia życie :(

Jeślim ślepa i tylko mnie to przeszkadza to bardzo przepraszam, ale może jednak mogłaby być bardziej kontrastowa?

Ot, taki drobiazg...

jestem za

+

moim zdanie wyszukiwarka powinna byc biala a tekst czarny.

Pozdrawiam

A może w "nasze akwaria" zrobić podział na nano (<50l), małe (<51-200l), duże (201-500l) i mega (>501l) baniaki? Oczywiście przedziały są przykładowe.

Moze nano-mini i zbiorniki powyzej 250L?


Akwarium wystartowalo

120x60x50 + sump.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie problemy ze przy odslonie nowej strony czarny ekran do polowy szybklie migniecie, zdjecia rozjechane zypelnie uciekaja gdzies na prawa strone ektanmu, nie wyswietlaja sie poprawnie. NA dole caly czas cos sie otwieta ale nie moze.

Czy to tylko sprawa mojej przegladarki?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie problemy ze przy odslonie nowej strony czarny ekran do polowy szybklie migniecie, zdjecia rozjechane zypelnie uciekaja gdzies na prawa strone ektanmu, nie wyswietlaja sie poprawnie. NA dole caly czas cos sie otwieta ale nie moze.

Czy to tylko sprawa mojej przegladarki?

u mnie pod operą i pod IE działa poprawnie.

i na komputerach i w telefonie


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy "Sprzedam" dobrze by było podawać miejscowość już w temacie " [Gdańsk] Zoanthusy " a gwarantuję, że w ciągu godziny po nie podjadę o dowolnej porze dnia i nocy :). Ewentualnie w opisie pod tematem posta. Jako stary upierdliwiec lubie widzieć co biorę. I apropo podziału to faktycznie samo "Sprzedam" z podziałem na sprzęt i zycie byłoby miłe.

Na niektórych monitorach pojawia się problem czytelności forum. Kontrast czcionki do tła jest na tyle słaby, że muszę zaznaczyc tekst aby coś widziec np.: Benq, LG oba panoramiczne 22'' z ich domyślnym ustawieniem barw.


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do [miasto] w tytule ogloszenia to cyklicznie pojawia sie ta propozycja. Mądry zbywca wpisze w temacie lokalizacje by zwiekszyc atrakcyjnosc ogloszenia i ulatwic surfowanie innym po forum :) tyle. pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.