Skocz do zawartości
Lizard

[52] Moja nano-rafa

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na fotki już otwartej :nono Akwa coraz bardziej kolorowe, super :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka gałązek jest otwartych, ale jeszcze nie cała :nono

Zgłębiam tajniki makro fotografii w morskich zbiornikach, jak w końcu zacznie coś wychodzić to zaprezentuje tu swoje wypociny :)

dsc03957k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie menella :nono

osobiscie wydaje mi się że jest to coś podobnego do Acalycigorgia, generalnie bliżej jej do blueberry niż do menelli, karm często i regularnie, moim zdaniem jedne z cięższych gorgoni.

przepływ wody jest bardzo wazny. ale każda lubi inny wiec musisz znalesc dla niej dobre miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do zbiornika trafiły:

Ricordea yuma zielona

Rhodactis fluorescencyjno- zielony

Discosoma sp. zielony w paseczki

Wszystko dzięki uprzejmości kolegi Andretti, dziękuję i zapraszam na dłużej innym razem :nono Zdjęć nie daje, bo i zainteresowanie znikome :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super widzę, że akwa troszkę zmieniło kierunek rozwoju w stronę NP i robi się już naprawdę zacnie oby tak dalej :kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ten baniaczek jest przepiękny.GRATULACJE


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kropki na szybach wyglądają niefajnie (ileż można pisać że świetne akwarium Ci wyszło :))


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kropki to ślimaki, jest ich całe mnóstwo, pojawiły się znikąd, na zdjęciu z rico widać po lewej i pod nią dwa. Wkrótce do zbiornika trafią jeszcze 2 ricordee, jedna florida i jeszcze jedna yuma, w innych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niefoto mam tylko tubki i miniaturową dendro, więc przy cotygodniowych podmianach, wódce i odpieniaczu 24/7, NO3 jest minimalnie wykrywalne, tego uniknąć się nie da. Reszta w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze LIZard - idolem mym zostales!:) dwa lata w rozjazdach i zajeciach a ja wciaz mysle i mysle, zeby slone wody zalozyc.... teraz wracam i Ciebie - sobie obieram za mistrza, kierownika i duchowe wsparcie:whip

wytrwaly jestes i rzetelny w opisach. przygotuj sie wiec na male du...y trucie:baby

pozdrawiam serdecznie!


projekt 180l + sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toffdd nie ma problemu, zawsze służe radą :)

Dziś, dzięki mojej drugiej połówce, która przy okazji wizyty w krakowie odwiedziła Oliviera, nabyłem kraba Lybia tesselata :) Jest świetny, jutro rano dam zdjęcia, dziś już nie mam siły. Kręci się po całym akwarium i jeśli ktoś mówi, że jest mało widoczny, to mój jest chyba jakiś inny :) w tej chwili przechadza się po plaży wśród szczepek zoa :)

Dalej poluje na oshimaia, ale tego już coraz rzadziej można spotkać w handlu. Krabik od Oliviera w świetnej kondycji, a cena, nie ukrywam, bo pewnie niektórych zachęce do nabycia, jest co obserwować :) - jedyne 40zł.

Dobrej nocy wszystkim życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard pokaż krabika :) To ja pisałam , ze go nie widuję.

Nie chcę Cię martwić bo widzę ze uradowany jesteś :), ale mój na początku też ładnie biegał po zbiorniku , a teraz tylko wieczorami i w nocy go widzę .

Widze , że poszedłeś w niefoto , ja rowniez mam zamiar obrac ten kierunek . Myślę , ze będę u Ciebie częstym gościem.

P.S Ładniusi masz ten zbiorniczek

Dobranoc

Jak już się wyśpisz , to napisz jak u Ciebie z ukwiałem w tak małym zbiorniczku , nie biega Ci po akwa? i nie parzy całej reszty?.


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znac Lizard, co z krabem, czy sie zaszyje po kilku dniach czy nie. 1cm szczescia na widoku to rozumiem i marze o takim, jednak jesli jest jak mowi Ona to chyba jednak nie... :) pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehh.. luft - a u mnie tego krabika widziałeś ? :)

ps. Lizard - żebyś Ty wiedział ile czasu ja męczyłem p.Oliviera o Lybie, i w końcu się udało - sprowadził :)

czaad :)

dopytam o Oshimai, ale są dużo mniejsze szanse, jednak prędzej w WaWie znajdziesz ... podzwoń i popytaj, jak Ci zależy to napewno załatwisz :)

trzymam kciuki ! :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wawie są, tylko nie chcą wysłać pkp.. Aquamedic wysyła od 700zł, e-rybka od 150, acropora już nie pamiętam, wiem, że dzwoniłem do wszystkich. W reefshopie też obecnie ich nie mają.. Pozostaje czekać :) A jak będziesz miał coś @spirou to wal, zawsze możesz wziąść dla mnie, żeby mi nie wykupili, a później odbiore go od Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.