Skocz do zawartości
Lizard

[52] Moja nano-rafa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kawa93

Kupujesz ReefMaxa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RM na nie foto... ciekawa opcja... jak zamierzasz bardzo ingerować w zbiornik..?? bo po mojemu to raczej zmian wiele..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle Lizard nieźle!!! Tak trzymaj!


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nono, kolejny człowiek z forum bedzie maczac rece w RM... wiec swieze spojrzenie i byc moze nowe modyfikacje z Twojej strony. Co do białych RM, ciekawe czy aquael poradził sobie juz wadliwa seria (kiepski bialy plastik: przebijajacy swiatlem, klapa sie nie domyka). aquael wspomniales na konkursie obdarowal Cie jakimis fantami. Cos fajnego do RM przytuliłeś moze? pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zostawię odpieniek, przynajmniej na początku będę bazował na podmianach, purigen + chemipure elite. Mam już projekt aquascapingu, chce się tym razem pobawić tworząc coś ładnego wykorzystując prawie 2-letnie doświadczenie. Najlepsze jest to, że będę zakładał 2 zbiorniczki w tym samym czasie, w pracy i w domu, mam nadzieje, że wykorzystując doświadczenia z zakładania reefmaxa w biurze stworzę w domu naprawdę fajny zbiornik. Obsady narazie nie zdradze ;)

Od aquaela każdy uczestnik otrzymał parcianą torbę, długopis, smycz, notes i kalendarz xD Także jak reefmax przyjdzie rozbity, to będę mógł się na smyczy powiesić, pisząc wcześniej testament długopisem z aquaela w notesie tudzież tej samej firmy, a ostatnie chwile umile sobie przeglądają zdjęcia kalendarza, żeby na sam koniec włożyć na głowę torbę i odejść na wieczną rafę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard, sorry za offa, ale jak ustawiasz balans bieli w swoim aparacie, żeby cykać w aktynice? Mam ten sam model i nie mogę tego złapać ;)


Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamiast dwóch Reefmaxów do pracy wziąć aktualny baniak, a w domu coś większego sklecić? Nie zauważysz za bardzo tej przesiadki, różnica w litrażu malutka, a za to po bokach będzie wąsko ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306540 LiZaRd :

Na pewno zostawię odpieniek, przynajmniej na początku będę bazował na podmianach, purigen + chemipure elite. Mam już projekt aquascapingu, chce się tym razem pobawić tworząc coś ładnego wykorzystując prawie 2-letnie doświadczenie. Najlepsze jest to, że będę zakładał 2 zbiorniczki w tym samym czasie, w pracy i w domu, mam nadzieje, że wykorzystując doświadczenia z zakładania reefmaxa w biurze stworzę w domu naprawdę fajny zbiornik. Obsady narazie nie zdradze ;)

Od aquaela każdy uczestnik otrzymał parcianą torbę, długopis, smycz, notes i kalendarz xD Także jak reefmax przyjdzie rozbity, to będę mógł się na smyczy powiesić, pisząc wcześniej testament długopisem z aquaela w notesie tudzież tej samej firmy, a ostatnie chwile umile sobie przeglądają zdjęcia kalendarza, żeby na sam koniec włożyć na głowę torbę i odejść na wieczną rafę ;)

no to zmiażdżyła mnie hojność aquaela/brawa za wcześniejszy opis ktory pobudził moją wyobraźnie... ze brakło Ci rąk by zabrać się do Bielska z tymi fantami ze Stolycy :) ja póki co tez nie wymieniam odpieńka (choc w planie kiedys mam), skupiajac sie na dobrym systemie zbierania syfu na fizelinę


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306557 kapuhy :

A nie lepiej zamiast dwóch Reefmaxów do pracy wziąć aktualny baniak, a w domu coś większego sklecić? Nie zauważysz za bardzo tej przesiadki, różnica w litrażu malutka, a za to po bokach będzie wąsko :)

Postawiłem na reefmaxa z kilku względów:

1. Estetyka.

2. Patrz pkt. pierwszy ;)

3. Większy nie zmieści mi się między szafę a łóżko, biurko musi być wolne do pracy.

W firmie biały reef już stoi, jakie wrażenia? Bomba ! ;) nic nie odstaje, wszystko ładnie się domyka, cały zestaw przyszedł bez szwanku z reefshop'u ;) Teraz czekam na mój z półką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0098v.jpg

Biały ReefMax w biurze już stoi, jeszcze 2 bańki wody w poniedziałek i wycieczka po skałe. Zdjęcie zrobione telefonem. Mój zestaw z szafką powinien dotrzeć początkiem tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze napis RM nie kuje na zywo jak na zdjeciu.

pozdro!

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym, tj. 23.12.2010 dostałem swój zestaw od Aquaela. Nowe akwarium to ReefMax z szafką, pompka koralia evolution 2800, grzałka easy heater 100W i piękna skała z E-Rybki. Sprzęt ze starego zbiornika wystawiłem na targowisku- na zlot.

Wesołych Świąt wszystkim życzę !

:)

christmas-tree-worms.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.