Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

#230634 crab22 :

Powoli będziemy się starali sprecyzować liczbę chętnych:) Końcem przyszłego tygodnia mamy zamiar wybrać się do pensjonatu i wstępnie przydzielić pokoje, żeby później nie było chaosu:strutin Bylibyśmy bardzo wdzięczni jakbyście do tego czasu potwierdzili swoją obecność poprzez wpłacenie zaliczki. Ci z Was, którzy z pewnych przyczyn nie mogą wpłacić zaliczki w przyszłym tygodniu proszeni są o napisanie potwierdzającego posta. Wiem,że jestem trochę upierdliwy, ale chcę żeby nasze spotkanie miało ręce i nogi:D.

P.S. Czy jest już ktoś chętny do organizacji czasu dla dzieci? Ja ze swej strony mogę przywieźć sporą kolekcję bajek Disneya:)

Super pomysł ja też jadę z juniorem a może na miejscu mają jakąś Panią od dzieciaków to się z nią dogadamy :)

ps.

Gustuję w brunetkach :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ja moge wziąć odpieniacz może sie przyda do natlenienia wody


Baniak 450l.Sump 100,Blau Aquaristic Scuma IT 110 .Cyrk.2*15000 +2*2000,Oswietlenie 4*hqi 150w.2* 36 t8.Skała 65kg.Pudełko przelewowe stal nierdzewna.P.obieg 2500 l/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230734 booa :

cześć ja moge wziąć odpieniacz może sie przyda do natlenienia wody

Dzięki:) Zobaczymy jeszcze ile osób zadeklaruje przywieźć szczepki, w razie potrzeby uruchomimy drugie akwa.Humanitarne warunki to przecież podstawa:)

P.S.Sławek mam dobrą wiadomość, szefowa pensjonatu to brunetka wprawdzie starsza o jakieś 20 lat no ale brunetka...:)

jak się kolega dobrze zakręci to następny zlot będziemy mieli za darmo:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.Sławek mam dobrą wiadomość, szefowa pensjonatu to brunetka wprawdzie starsza o jakieś 20 lat no ale brunetka...:)

jak się kolega dobrze zakręci to następny zlot będziemy mieli za darmo:clowning

To dobra wiadomość jeżeli starsza od Ciebie 20 lat :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230755 slawomirdyl :

P.S.Sławek mam dobrą wiadomość, szefowa pensjonatu to brunetka wprawdzie starsza o jakieś 20 lat no ale brunetka...:)

jak się kolega dobrze zakręci to następny zlot będziemy mieli za darmo:clowning

To dobra wiadomość jeżeli starsza od Ciebie 20 lat :)

Wystąpiło małe niedomówienie:) ode mnie to ona jest starsza o 40 lat:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał to dopisz odpieniacz do listy od @booa, a co to za odpieniacz??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crab22

NO to szukamy innej :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiflu potwierdził swój udział w spotkaniu - mam już zaliczkę.

crab, chyba nikt nie wziął na poważnie twojej prośby o szybkie wpłaty pomimo rozsądnego uzasadnienia - zysk za przetrzymywanie środków na moim koncie. A już miałem zamówić nowego Lexusa... :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stary odpieniacz Blau Aquaristic Scuma 300 do 400 l troche po przerabiany miał 1 pompe a teraz ma 2 pompy igiełkowe .Uzywałem go do 500 l ale teraz mam inny a ten sie poniewiera


Baniak 450l.Sump 100,Blau Aquaristic Scuma IT 110 .Cyrk.2*15000 +2*2000,Oswietlenie 4*hqi 150w.2* 36 t8.Skała 65kg.Pudełko przelewowe stal nierdzewna.P.obieg 2500 l/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230871 booa :

Taki stary odpieniacz Blau Aquaristic Scuma 300 do 400 l troche po przerabiany miał 1 pompe a teraz ma 2 pompy igiełkowe .Uzywałem go do 500 l ale teraz mam inny a ten sie poniewiera

ok to może być:), zawsze lepiej większy niż mniejszy,

a jeżeli chodzi o wpłacanie to niech nie wpłacają więcej niespodzianek zostanie dla nas:strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ustalone, w czwartek około 11 jedziemy do pensjonatu 3 os ekspedycją ustalić szczegóły:) Mam nadzieję,że do tego czasu uda się ustalić szacunkową liczbę uczestników. W pensjonacie jest sporo miejsc noclegowych ale tylko 20 kilka pokoi. Biorąc pod uwagę,że jedzie sporo par, a każdej chcemy zapewnić osobny pokój proszę osoby niezdecydowane o podjęcie konkretnej "męskiej" decyzji:D. Nie chodzi mi już nawet o wpłacanie zaliczki (chociaż fajnie by było:)) ale o potwierdzenie przybycia, bo wciąż sporo osób tego nie zrobiło.Musimy mieć trochę czasu żeby w razie czego domówić miejsca w sąsiednim pensjonacie, bo później będziemy zajmować się programem zlotu, sponsorami, konkursami itp.

I pamiętajcie zawsze lepiej żałować,że się coś zrobiło, niż że się tego nie zrobiło:D:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ty byś zaraz chciał wszystko wiedziec:), przyjedziesz to zobaczysz:googleye


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj wielu tych sponsorów,wielu:D,ale dla Was wybierzemy tylko kilku najlepszych:tongues

P.S. Tak jak mówi Leoni wszystkiego nie możemy powiedzieć, ale na zlocie będą się działy rzeczy co się nawet fizjologom nie śniły:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może inmar chciał złożyć jakąś propozycję?

crab, chyba ogólnie mógłbyś odpowiedzieć na pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebezinteresownie i z przyjemnością wspieram Rybnickie forum,którego to Leoni jest głową i bez niego nic by z niego nie było i jestem ciekaw sponsorów naszego zlotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#230968 rs :

A może inmar chciał złożyć jakąś propozycję?

crab, chyba ogólnie mógłbyś odpowiedzieć na pytanie :)

Oczywiście wszelkie propozycje odnośnie sponsorów oraz innych elementów zlotu jak najbardziej mile widziane:) (pisałem o tym wielokrotnie:D) A nasza tajemniczość,jest powodowana tym że jeszcze nie wiadomo na 100%, dlatego nie chcemy zapeszać.Naszym specjalistą ds. sponsorów i reklamy jest Leoni i jeżeli pewne osoby w swojej dobroci i chojności będą chciały nas wspomóc,to tylko jego zasługa.Myślę że nadchodzący tydzień wiele wyjaśni:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja składu spotkania. Dotarły zaliczki od:

crab22, inmar, leoni, Cezar1, slawomirdyl, kiflu, Wojciech W, ziyo98.

Czekam jeszcze na potwierzdenie przelewu od Astronotus Ocellatus.

Poza tym smoki obiecywała ciasto więc pewnie też przyjedzie - przecież nas nie narazi na głód :)

Może jakoś zaznaczyć (choćby pogrubieniem :))wymienione osoby na pierwszej stronie wątku żeby pozostali mogli dowiedzieć się z jak doborowego towarzystwa zrezygnują jeśli nie przyjadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też myślałem,że jakoś trzeba będzie zaznaczyć. Dobry pomysł z tym pogrubianiem, już aktualizuję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko @smoki spróbuj pogrubić trochę mniej. Nie wszystkie kobiety dobrze to znoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jej nie pogrubię, w końcu zęby ma się tylko jedne:D

A tak przy okazji macie już może jakieś pomysły jak zorganizujemy czas dla dzieci podczas zlotu?, biorąc pod uwagę dziecięcą pomysłowość chyba nie chcecie żeby sobie same coś wymyśliły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pracy z dziećmi widze nikt nie chce sie podjąć.

Ja bym proponował żeby jeszcze zabrać kamerę żeby uwiecznić to w postaci filmu


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#231108 leoni :

no pracy z dziećmi widze nikt nie chce sie podjąć.

Ja bym proponował żeby jeszcze zabrać kamerę żeby uwiecznić to w postaci filmu

Już nawet nie chodzi o siedzenie z dziećmi,ale może ktoś ma sprawdzone sposoby jak zająć dzieciaki przez dłuższy czas:)

Co do kamery to ja i tak planuję wziąść, ale dobrze że kolega przypomniał to może się jeszcze ktoś zgłosi do filmowania:tongues Prawdopodobnie wezmę również laptopa i jak mnie za bardzo nie rozpijecie,to każdy uczestnik dostanie płytkę z filmem ze zlotu:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyskaliśmy kolejnego sponsora który ufunduje nam nagrody:), kogo to jeszcze niezmobilizowało do wpłacenia zaliczki to niech się lepiej pośpieszy:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.