Skocz do zawartości
crab22

ZLOT W GÓRACH (5-7 LUTEGO) LISTA

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak. Wybierzcie mnie, wybierzcie mnie!!! Wpłacajcie na podane poniżej konto :)

Też mi się wydaje, że zaliczka powina być obowiązkowa. Chociaż po symboliczne 500zł :)

Nie będę się uchylał przed obowiązkiem zapisywania kto zapłacił ale jeśli będzie to robić ktoś inny to chyba się ucieszę. Jeśli mam to być ja (crab, ty tu wydajesz polecenia :)) to chyba wszyscy zadeklarowani uczestnicy powinni napisać do mnie na prv. Podam numer konta i takie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore deche... a snieg zamówiliście???


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229281 rs :

Tak, tak. Wybierzcie mnie, wybierzcie mnie!!! Wpłacajcie na podane poniżej konto :)

Też mi się wydaje, że zaliczka powina być obowiązkowa. Chociaż po symboliczne 500zł :)

Nie będę się uchylał przed obowiązkiem zapisywania kto zapłacił ale jeśli będzie to robić ktoś inny to chyba się ucieszę. Jeśli mam to być ja (crab, ty tu wydajesz polecenia :)) to chyba wszyscy zadeklarowani uczestnicy powinni napisać do mnie na prv. Podam numer konta i takie tam...

a czemu nie 5 000 tys ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zakładam, że sumą 5 milionów nie dysponuje każdy a 500 to się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to broń Boże nie jestem od wydawania poleceń ale skoro już mamy skarbnika to po co dalej kombinować:)

Żeby był dobry przykład to ja również poproszę o dane do przelewu na priv, tylko musimy ustalić wielkość zaliczki... nie może być za duża żeby nam za granicę nie uciekł:). Tak myślę może 15zł od osoby albo 30zł od rodziny/pokoju, co myślicie?

#229283 nemo :

ja biore deche... a snieg zamówiliście???

w razie czego zawsze zostają schody:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej tyle żeby pokryć koszty noclegu? Jak ktoś zrezygnuje a właścicielka zażąda zapłaty za zarezerwowane miejsca to trzeba będzie zrobić zrzutkę. Jak ktoś przyjeżdża w trzy osoby to płaci za odpowiednią ilość noclegów i już. I tak by musiał zapłacić kiedyś.

Z drugiej strony to ty,crab, gadałeś na miejscu i znasz sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefowej też poszliśmy na rękę zmianą daty spotkania, bo w przeciwnym razie miała by duuuużo kombinowania z noclegami. I jeżeli przyjedzie nas przynajmniej 40 osób to i tak będziemy mieli cały ośrodek bez dodatkowych opłat. Biorąc pod uwagę,że z dziećmi już jest ponad 50 chętnych, a do zlotu jeszcze miesiąc:)chyba możemy być o to spokojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym (chociaż wszystkim nam tego życzę), że ilość chętnych jakoś gwałtownie wzrośnie a obawiam się, że sporo osób odpadnie.

Niewazne, niech ktoś zdecyduje po ile i jedziemy z koksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i tu się z kolegą nie zgodzę:), pewnie gwałtownie liczba chętnych nie wzrośnie, ale powolutku:) Pewnie trafią się również osoby które z pewnych przyczyn będą musiały zrezygnować, ale myślę że powód nie będzie banalny a to z paru przyczyn

1) Z tego co mi wiadomo to jeden z pierwszych zlotów na południu Polski

2) Taka okazja może się już długo nie pojawić

3) W sumie to taniocha

4) no i przede wszystkim wspaniała ekipa, której się raczej w warzywniaku nie spotka:D

P.S. Jeśli chodzi o wysokość zaliczki, to tradycyjnie zapraszam do dyskusji wszystkich uczestników, ile ustalicie tyle wpłacę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229285 rs :

Bo zakładam, że sumą 5 milionów nie dysponuje każdy a 500 to się znajdzie.

Jadę na weekend czyli wydam 80 zł za nocleg + coś tam, myślęże 50 zł to odpowiednia zaliczka

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, uznałem twoje 5 milionów (bo 500 tys to właśnie tyle) za żart. Dlaczego nie pomyślałeś tego samego o mojej propozycji 500zł tak samo? To przecież równie irracjonalne :)

Prawdę mówiąc dla mnie nie ma znaczenia czy zaliczki będzie 20 czy 80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs

masz rację ale myślę że zaliczka pwinna być jednak to mobilizuje a crab22 nie narobi sobie wstydu.

Moja propozycja to 50 zł zaliczki przelane na dwa tygodnie przed imprezą.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możemy rozwiązać to krakowskim targiem i ustalić zaliczkę dla osób dorosłych w wysokości 50% ceny noclegu, a dzieci chyba możemy tutaj opuścić. W praktyce to będzie 20zł od osoby i 40zł od pary.Jeżeli nie będzie sprzeciwu,to zamykamy ten temat i kontaktujemy się z naszym skarbnikiem (rs) na priv w celu zdobycia jego numeru konta:)

A kolega Leoni może nam zdradzi w końcu z jaką organizacją medialną pertraktuje:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam narazie czego nieudało mi się załatwić:)

jestem po rozmowie z Andrzej Kociołkowski bardziej znany jako @kocan lub z strony www.akwa-mania.mud.pl ale niestety w tym samym terminie 5-7 jest konkurs aquascepingu w Hannover.Więc niestety nie może uczestniczyć w tym zlocie choć bardzo by chciał.

Jutro dzwonie dalej i zobaczymy co się z tego wyklaruje:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK proszę o nr kąta na priv jutro zrobię przelew.

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229428 leoni :

powiem Wam narazie czego nieudało mi się załatwić:)

jestem po rozmowie z Andrzej Kociołkowski bardziej znany jako @kocan lub z strony www.akwa-mania.mud.pl ale niestety w tym samym terminie 5-7 jest konkurs aquascepingu w Hannover.Więc niestety nie może uczestniczyć w tym zlocie choć bardzo by chciał.

Jutro dzwonie dalej i zobaczymy co się z tego wyklaruje:)

Fajnie, że podjąłeś się takiej misji:clapping mam nadzieję, że trafi się jeszcze jakaś dobra dusza, która Ci pomoże:)

Napisz jeszcze nt. tego planowanego akwarium,co masz a jaki sprzęt trzeba jeszcze zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Właśnie przed chwilą leoni dostał ode mnie podobne pytanie (na temat akwarium) na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229456 rs :

:)

Właśnie przed chwilą leoni dostał ode mnie podobne pytanie (na temat akwarium) na prv.

juz odpisałem i napisałem ci mój numer gg lepie ustalimy wszystko niż przez pw:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no to mi też podajcie:)

W zasadzie to ja mogę swoje gadu udostępnić oficjalnie, przecież w końcu sami swoi:strutin 1803440 W razie jakichś pytań możecie pisać. P.S. przeważnie jestem niewidoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na zamiane lub sprzedaż gorgonie

23a9b9ee0f9e8aea.jpg

sinularie w całości 3 sztuki na skałce

3f181c7521d30ab5.jpg

zdjęcia przedstawia dorosły okaz z którego będą robione ewentualne szczepki, mam jeszcze kilka zeo ale zdjęcia wstawie później


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cezar1, poszło.

Jak łatwo się doczytać podstępnie zostałem wmanipulowany w przyjmowanie pieniędzy :)

Proszę zatem wszystkich zainteresowanych wpłatą zaliczki o kontakt na priv - podam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisać swój nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#229506 rs :

Jak łatwo się doczytać podstępnie zostałem wmanipulowany w przyjmowanie pieniędzy :shocking

Proszę zatem wszystkich zainteresowanych wpłatą zaliczki o kontakt na priv - podam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisać swój nick.

eee tam od razu wmanipulowany,po prostu nie byłeś pewny,a my Cię utwierdziliśmy:D

Powoli zapraszam do wpłacania ( ja już przelałem:))Oczywiście jeżeli nie będziemy musieli dopłacać ekstra właścicielce (a zakładam, że nas to ominie, to zwrócimy zaliczki osobom, które zrezygnują ( znaczy się rs zwróci:tongues)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RS - Podeślij proszę nr konta.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też wezmę na zlot co tam mam:strutin

Po pierwsze sinularię całą albo na części (ma ok 12cm)

4287-102_4675.jpg

Jak ktoś chce to mogę mu dać xenie

4287-102_4683.jpg

mały grzybowieniec włochaty rośnie b.szybko i na zlot będzie przyzwoity - już Arkowi (Khmer) obiecałem, ale może wypuści jeszcze pączka do tej pory:)

4287-102_4684.jpg

Mam też dużo innych miękasów z których mogę porobić szczepki, ale od razu mówię że za wielkie to one nie będą:shocking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.