Skocz do zawartości
SkoczekPL

Kot czyli nowa siatka na ryby :)

Rekomendowane odpowiedzi

On nie jest bez siersci. Duzo osob tak mysli a to nie prawda. Podobno jest to kot dla alergikow ale ja nie miałem jak tego sprawdzic.


akwarium 150x80x60, schuran 150 , 2x160 BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o to moja siatka na ryby a wręcz worek :) już nie raz mi ryby z Akwarium uprowadził nawet niedawno mi zwinniki dwa zwinął dobrze że to tylko Zwinniki a ja się zastanawiałem gdzie one są :waving nie ma dnia by tam nie właził na szczęście Akwarium już jest przykryte więc się nie dostanie a Morskie również będę musiał szczelnie przykryć :) żeby mi nie zwinął jakiejś sztuki :) Jom je rebok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem sierściucha. Ciekawe, czy go córka zamęczy na amen już dzisiaj, czy może jeszcze trochę pożyje ;).

1ordlh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, kot da sobie radę ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewaise czy ten popielaty to Brytyjczyk ? Miałem identycznego ale zachciało mu się panienek i wpadł pod samochód. Tylko że mój to był dachowiec ale kolor i wygląd miał brytyjczyka. A teraz mam Rudego i kocice malutką fotki potem wstawie.


130l / panel / 4 x 24W Hagen Glow / 2 x ATI Actynic / 2 x ATI aquablue / weipro 2012 na newjet 1700 / 2 x Jvp 101 / miekkasy / Lps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306310 niezlydawca :

Ewaise czy ten popielaty to Brytyjczyk ? Miałem identycznego ale zachciało mu się panienek i wpadł pod samochód. Tylko że mój to był dachowiec ale kolor i wygląd miał brytyjczyka. A teraz mam Rudego i kocice malutką fotki potem wstawie.

Tak, to brytka ;) Szkoda kociaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Jak ktoś ma ochote i chce zobaczyć wszystkie moje futerka to zapraszam na stronę.

http://www.spod-wawelu.eu/

Lub do zobaczenia filmiku z wystawy w Wałbrzychu.

Poz.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ j@cek, Kashmir jest BOSKI !!!

Koci demot świąteczny ;)

2142-1292031549_by_rdl1988_500.jpg


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza sesja moich futer.

luzaki1.JPG

i 69 ;)

69.JPG


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kashmir i yasmina właśnie sie bzykają,hehe w lutym będą młode


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#306474 j@cek :

Kashmir i yasmina właśnie sie bzykają,hehe w lutym będą młode

A Ty nie podglądaj ;) to nieładnie!


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze obserwowac,to mlody kot i slabo mu to wychodzi


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianpotocki - ślicznota, podobny do mojego ;)

SkoczekPL - super sesja. I bryt w swojej ulubionej pozycji, czyli na grzbiecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie - od kotów :)

merrychristmascatszw5.gif


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam zdjecie jednego na naszych sierciuchow.

Kili to brytyjczyk ktory notorczynie probuje cos wylowic z akwa - najbardziej interesuje go ... skrobak do szyb :)

Zdjecie z serii "wiem ze tam jestescie i jak tylko mnie puszcza to was pokaze..."

5781-kilimajaro%20biv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te Wasze bryty to się jakoś inaczej zachowują niż dachowce ? Mielismy już trzy koty dachowce i moja nie chce więcej bo sr..ą gdzie popadnie i niszczą co się da. Ja chętnie bym kupił takiego kota choć też boję się bo mam odkryty baniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, każdy kot z hodowli jest od małego uczony załatwiania się do kuwety - niezależnie od rasy.

Koty to najczystsze domowe zwierzaki. Gwarantuję Ci że jeżeli kupisz bryta "hodowlaka" np: od kolegi z Legatówki jedyne "gufno" jakie znajdziesz w domu to Twoje i Żony - ze szczęścia.

W ogóle Bryty to szczególne futra. Ja mam dwa i nic - podkreślam nic nie zniszczyły. Maja swój drapak (to też ważne że hodowca uczy małego kota co to drapak) i na nim się wyżywają. Bryt to taki arystokrata - nie lata po firankach i jest bardzo przyjacielski dla dzieci.

U nas w domu koty przychodzą do żony - po jedzenie, do mnie na walki i drapanie, a do Kornela i Sebka na pieszczony i noszenie.

@maskonur - dla Kili :kapelusz


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar

Jestem troche nieobietkywny jako ze zona prowadzi hodowle ale faktycznie roznica miedzy kotem z dobrej hodowli a dachowcem jest ogromna. Pisze "z dobrej" czyli z takiej w ktorej kocieta od urodzenia maja kontakt z czlowiekiem i ucza sie odowiedniego zachowania. Korzystania z kuwety uczy matka juz w po miesiacu zycia a kocieta zostaja w hodowli 12 tygodni wiec jest duzo czasu na nauke. Trzeba tez dodac ze koty najwazniejszych rzeczy (w tym kontaktu z czlowiekem) ucza sie w ciagu pierwszych 8 tygodni. Jesli masz dachowca - prawdopodobnie nie mial szansy na prawidlowa "socjalizacje".

Innym zagadnieniem to wybor rasy - rozniece miedyz rasami to nie tylko wyglad ale i charakter. Brytyjczyki naleza do najbardziej leniwych i spokojnych kotow. Mamy 4 koty na stanie (+ czesto kocieta biegajace po calym domu) i praktycznie zadnych strat - firanki cale, meble cale, choinka cala. Na szafy nie wchodza, dzieci (a mam dwa male czorty) nigdy nie byly podrapane...

O brytkach mozna mowic godzinami ....

pozdrawiam

Dark%20Angel%20Legatowka%20PL%20-%20126.jpg

Kili pozdrawia rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolory BRI w Legatówce macie OBŁĘDNE! (tfu tfu żeby nie zauroczyć - jak to moja babcia mówi) :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt kolory sa oryginalne... np taki "czekoladowy szylkret pregowany colorpoint". Szkoda ze w Polsce najwiekszym powodzeniem ciesza sie niebieskie (nie zeby byly brzydkie ale... :).

Na wiosne w Lublinie jest miedzynarodowa wystawa kotow. Jesli sie wszystko ulozy po naszej mysli to bedziemy tam z co najmniej dwoma kotami. Mysle ze wpadniesz z rodzina poogladac... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio koty w Wrocławiu na Zoobotanika,ładne były i przypominam sobie,że ktoś mówił,że są spokojne.Niestety moja żona nie lubi kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczyki ładne ale ja tam wole MCO

3640-kotek.jpg

Pozd.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.