Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dało sie tam czymś wyjechać czy trzeba było z buta??? pytam ze względu na dzieci:baby bo muszę nosidełko wypożyczyć w razie czego :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dało sie tam czymś wyjechać czy trzeba było z buta??? pytam ze względu na dzieci:baby bo muszę nosidełko wypożyczyć w razie czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w końcu zmierzamy? bo jeśli będzie Nas tyle co w Milówce, to trzeba by było powoli interesować się noclegiem, bo maj jest za niedługo i może braknąć miejsc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie w końcu zmierzamy? bo jeśli będzie Nas tyle co w Milówce, to trzeba by było powoli interesować się noclegiem, bo maj jest za niedługo i może braknąć miejsc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324920 elvis80 :

a dało sie tam czymś wyjechać czy trzeba było z buta??? pytam ze względu na dzieci:baby bo muszę nosidełko wypożyczyć w razie czego :waving

Aniu (jeśli dobrze pamiętam :)), będzie Nas dość każdy weźmie jakąś pocieche na barana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324920 elvis80 :

a dało sie tam czymś wyjechać czy trzeba było z buta??? pytam ze względu na dzieci:baby bo muszę nosidełko wypożyczyć w razie czego :)

Aniu (jeśli dobrze pamiętam :)), będzie Nas dość każdy weźmie jakąś pocieche na barana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym była za Bielskiem lub okolicami tanio i łatwo zorganizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym była za Bielskiem lub okolicami tanio i łatwo zorganizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdecydujecie gdzie jedziemy i będzie to Istebna, Ochodzita lub Kozia Górka, to chętnie pomogę w organizacji ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdecydujecie gdzie jedziemy i będzie to Istebna, Ochodzita lub Kozia Górka, to chętnie pomogę w organizacji ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za ta kozia :D:):D:)

Aniu (jeśli dobrze pamiętam :waving), będzie Nas dość każdy weźmie jakąś pociechę na barana :D

to w takim razie mogę iść nawet i 4 godz :):):) pozdrawiam ania

Upominam - nie pisz postów jeden pod drugim, edytuj.

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem za ta kozia :):):) :)

Aniu (jeśli dobrze pamiętam :)), będzie Nas dość każdy weźmie jakąś pociechę na barana :)

to w takim razie mogę iść nawet i 4 godz :):):) pozdrawiam ania

Upominam - nie pisz postów jeden pod drugim, edytuj.

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :) to w weekend może przejdę się na Kozią z LiZaRd'em. :waving popytam i jak dowiem się czegoś sensownego to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :) to w weekend może przejdę się na Kozią z LiZaRd'em. :) popytam i jak dowiem się czegoś sensownego to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Kozią jest zakaz wjazdu a nawet jak co to jak jest śnieg to tylko terenówka z konkretnymi oponami tam wjeżdżała.

Ps.Wszyscy,którzy byli rok temu w Bielsku byli też w Milówce teraz tak więc widać,że pasuje nam wzajemne towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Kozią jest zakaz wjazdu a nawet jak co to jak jest śnieg to tylko terenówka z konkretnymi oponami tam wjeżdżała.

Ps.Wszyscy,którzy byli rok temu w Bielsku byli też w Milówce teraz tak więc widać,że pasuje nam wzajemne towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak dopiero za majem jesteście bo ja myślałem o bardziej bliższych terminach:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leoni ale póki co jest zimno i podobno zima wraca... więc moim zdaniem trochę bez sensu. poza tym jak już się rok temu przekonaliście droga na Kozią trochę czasu zajmuje, a jak jest ślisko to się źle idzie... myślałam, że w maju będzie ok, bo przynajmniej będzie już ciepło i będzie można trochę pospacerować ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.