Skocz do zawartości
nika

Ponarzekajmy sobie tu....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnT

co do narzekania - to chetnie bym postawił wiekszy zbiornik ale brak miejsca i tak pojechałem po bandzie z tym co mam :) ale kreci mnie jusz na wiekszy tak z 500L moze kiedys:googleye

Pozdrawiam Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264013 kapuhy :

Grzejanc, no jak to? To teraz już nikt nie udowodni, że panorama może być ładna :)

No jest ładna :) tzn była :) Mam nadzieję, że przyszły właściciel lepiej ode mnie pokaże panoramę w pełnej krasie.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ,lepiej jak ja sie nie rozpisze ....bo piana by była by taka ,ze wasze odpieniacze przy tym to pinecha:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amen


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, dlaczego dopiero teraz kapnąłeś się że Konradzior to były Konrad? I dlaczego napisałeś publicznie że go zbanujesz? Po co?

Pozdrawaiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przyznaję bez bicia że nie miałem 100% pewności że to on. A napisałem o banie, żeby potem nie było żadnych teorii spiskowych dlaczego go dostał.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leje


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#264033 SkoczekPL :

Bo przyznaję bez bicia że nie miałem 100% pewności że to on. A napisałem o banie, żeby potem nie było żadnych teorii spiskowych dlaczego go dostał.

Jak dla mnie to zrobisz jak uważasz, nie odbierz mnie źle, ale czasem lepiej napisać mniej niż więcej. Przemek dał Ci uprawnienia, korzystaj z nich, ale nie nadużywaj. Też byłem modem, ale wydaje mi się że nie obnosiłem się z tym tak jak Ty to robisz. Najlepszym przykładem na to są sytuacje kiedy nawet ludzie którzy dostali ode mnie ostrzeżenia czy bany potrafią ze mną pogadać czy napić się piwa. Naprawdę nie odbierz mnie źle, nie mam zlych intencji, i wierzę że Ty również nie masz, tyle że tak jak napisałem czasem lepiej przymknąć oko, bo można kogoś skrzywdzić niesłusznie. Mam nadzieję że mimo że to napisalem przyjdzie kiedyś taki dzień że Ty również wychylisz ze mną browarka :)
Leje
ja lałem przed chwilą :) :) :)

Pozdrawiam

seb

Seb' date=' obnoszę się bo mam przestrzegać regulaminu ? No szalejesz :D

Sam wiesz, że taka nasza "robota". Jak nic nie robimy to też źle.

Tak czy siak. Nie martw się, nie obrażam się tak łatwo i szykuj browca bo za kilka tygodni będę u Ciebie[/i'] :D

Skoczek


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbanujmy się wszyscy razem TAAAAKKK :):):)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb :-)

powiedz jeszcze ,ze grzmiałeś :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konradzior2 nie dostał drugiej szansy :)

@SkoczekPL powiedz mi co to znaczy ta jedna gwiazdka? bo widze ze konradzior2 i seb ma po jednej


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji i ja ponarzekam. Zbiornik się na mnie obraził i Ph nie potrafię podnieść w żaden sposób. Mam już tej wali z wiatrakami dosyć. Kupuje preparaty, mixery i d*pa.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się po wczorajszej wywiadówce, gnojek ma szlaban na wszystko z wyjątkiem oddychania :)


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie w jeden dzień poszła akra do Pana.Wieczorem nic,rano dwie odnogi a wieczorem calutka biała.Może sprzedam na allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marek, przywieź ją na spotkanie. Wezmę za piwo :)

Wydaje mi się, że za dużo kombinujesz z baniakiem.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja ponarzekam :-)

rozumiem że temat mój nie pasował i został zamknięty , ale dlaczego został usunięty ???

Żywa skała - Deep Water Live Rock


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K******* jaki mam dzien w pracy zaraz ktos wypadnie przez okno

Snakecharner bo napisales prawde, aprawda w oczy kole


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265470 Snakecharner :

To i ja ponarzekam :-)

rozumiem że temat mój nie pasował i został zamknięty , ale dlaczego został usunięty ???

Żywa skała - Deep Water Live Rock

Pisze "Przesunięty" ale nigdzie tego tematu nie ma nawet wyszukiwarka nie pomoże,no i w moim profilu nie widze swoich postów w tym temacie

Dziwna sprawa :reading


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, chwilkę cierpliwości proszę :reading

Trwają prace na forum i niektóre tematy chwilowo znikają, ale powrócą :(

zanim więc zaczniemy snuć teorie i ferować wyroki, poczekajmy chwilkę.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#265472 Nemezis :
#265470 Snakecharner :

To i ja ponarzekam :-)

rozumiem że temat mój nie pasował i został zamknięty , ale dlaczego został usunięty ???

Żywa skała - Deep Water Live Rock

Pisze "Przesunięty" ale nigdzie tego tematu nie ma nawet wyszukiwarka nie pomoże,no i w moim profilu nie widze swoich postów w tym temacie

Dziwna sprawa :reading

To się nazywa dobre posunięcie ;-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja mam problema szukam jakich ati lamp 6x39w lub 8x39w z drugiej reki i nic taniego nie ma,max co 3 miesiace musze wymieniac stopniowo rurki bo sie przegrzewaja pod pokrywa,w tym tygodniu poszlo 50f na dwie a za tydzien nastepne 50f dwie i tak w kolko,wymiana potrwa 4 tygodnie wiec znowu wydam jakies 200f na nowe rurki w tym miesiacu. :cursin :banghead


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zostało usunięte - dużo tematów jest przenoszonych aktualnie między działami.

Grzegorz - jak już tak oftopic piszemy, to szkoda po prostu że pisząc do mnie wiadomość o rezygnacji w funkcji moda na priva po prostu szczerze i odważnie nie napisałeś:

Słuchaj Przemek,

mam dosyć bycia moderatorem, nie radzę sobie z atakami na mnie, tracę kolegów etc. :reading

Byłem na spotkaniu trójmiejskich akwarystów, tam sobie z nimi porozmawiałem, zrobili mi "pranie mózgu" i jako modowi na NR dali mi ciepłej wódki - a ja po ciepłej wódce mam cofkę...

Było by to szczere i uczciwe postawienie sprawy - a tak... Coś innego napisałeś mi - coś innego wychodzi " w praniu"...

Jak w dowcipie - niesmak pozostał.. :(

Ale to tak offtop. Żalu nie mam ..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

ponarzekam i Ja jak już znalazłem chwilę i zajrzałem na forum.

na zewnątrz 30 stopni w cieniu, na hali nie mniej

a ja mam dziś do przeprowadzenia egzamin teoretyczny i praktyczny dla 30 osób

z czego pewnie połowa się nie przygotowała,

oj.... będzię ciężko :reading

byle do wieczora

pozdrawiam wszystkich którzy w tej chwili pracują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.