Skocz do zawartości
sPRYTny

Nowy ReefMax 100 [300l]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie ja swoje mogę też wycenić na 10k.Przyjdzie głupi i kupi :) jak to mawiał mój dawny szef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie ten nowy ReefMax?


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe a chcesz kupić ?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest?


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no premiera w maju podobno... :) Tylko roku nie znamy...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hehehe a chcesz kupić ?"

To zależy.. trochę duży baniaczek jak do poczatkującego..

ja będe inwestował w akwarium dopiero za jakiś czas, więc nie spieszy mi się - jak powstanie w końcu jakiś fajny kompakt który będzie miał więcej zalet niż wad to zainteresuję się takim modelem.

model który mnie interesuje:

-cena max 3000 -4000 zł

-szyby szklane - bez zaokrąglonych rogów

-litraż - max 250 litrów wraz z sumpem/panelem, minimum 150 litrów z sumpem/panelem.

-plug and play - czyli podpinam jeden kabelek do prądu i wszystko działa jak nalezy, bez żadnych przeróbek, modyfikacji i bawienia się w architekta, hydraukilka, elektryka i innego fachowca.

-oświetlenie LED

-ładny wygląd - zrobiony z wysokogatunkowego plastiku lub drewna - mógłby być design Red Sea Max 250 (obowiązkowo z szafką i zabudowaną koroną w której jest oświetlenie)

-nie hałasuje

-jeśli ma tło to tylko czarne - nie żadne odpustowe niebieskie.

-nie jest bardzo prądożerny

-na gwarancji producenta

czy jest takie coś już na rynku? bo na takie coś czekam aż powstanie...

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nowego RM to pare postow wstecz napisalem o nim w relacji z Norymbergii, czy wczesniej dyktując za Lizardem, ktory relacjonował z Warszawy, gdzie po raz pierwszy pokazano ten twór. Dane techniczne a zwlaszcza cena sa dalekie od Twoich zyczen. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie pozostaje nic innego jak czekać dalej na inny model być może innego producenta...

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hehehe a chcesz kupić ?"

To zależy.. trochę duży baniaczek jak do poczatkującego..

ja będe inwestował w akwarium dopiero za jakiś czas, więc nie spieszy mi się - jak powstanie w końcu jakiś fajny kompakt który będzie miał więcej zalet niż wad to zainteresuję się takim modelem.

model który mnie interesuje:

-cena max 3000 -4000 zł

-szyby szklane - bez zaokrąglonych rogów

-litraż - max 250 litrów wraz z sumpem/panelem, minimum 150 litrów z sumpem/panelem.

-plug and play - czyli podpinam jeden kabelek do prądu i wszystko działa jak nalezy, bez żadnych przeróbek, modyfikacji i bawienia się w architekta, hydraukilka, elektryka i innego fachowca.

-oświetlenie LED

-ładny wygląd - zrobiony z wysokogatunkowego plastiku lub drewna - mógłby być design Red Sea Max 250 (obowiązkowo z szafką i zabudowaną koroną w której jest oświetlenie)

-nie hałasuje

-jeśli ma tło to tylko czarne - nie żadne odpustowe niebieskie.

-nie jest bardzo prądożerny

-na gwarancji producenta

czy jest takie coś już na rynku? bo na takie coś czekam aż powstanie...

I to wszystko za 3-4 tys.?

To chyba tylko w Erze to było możliwe, bo już w T-mobile raczej nie


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby ma taki zestaw kosztować więcej niż 4000 zł?

powiedzmy akwarium 200 litrowe wraz z sumpem, obudowa plastik, trochę szkła, jakiś odpieniacz średni ale działajacy, nieduża pompka do tego i plastikowa dobrej jakości szafka... jakoś Red Sea Max 130d kosztuje 3000 zl - więc ja szukam czegoś takiego tylko z Ledami i niehałasującego i bez zaokrąglonych szyb,

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co opisałeś nie istnieje

jest takie coś http://akwarystyka-sklep.na.allegro.pl/mitoja-80-akwarium-morskie-128l-76l-full-zestaw-i2887558928.html

a jak nie to ,to sam składasz


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie coś tylko z koroną i oświetleniem LED i będzie git :)

no i mam nadzieję że to nie hałasuje.

A sam składać nie potrafię.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo sobie cenią 8 tyś to we własnym zakresie fajne akwa się skompletuje

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sprzedaliby na firme be vatu to za okolo 6,5k, warte przemyslenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest reklama tego zestawu w Najnowszym numerze Korala, z tego całego zestawu to jedynie Akwarium + Pokrywę jeszcze bym kupił :) a resztę niech w tyłek sobie wsadzą, Ciekawe czy w ogóle będzie można samemu jakąś przeróbkę tam zrobić :) np z Sampa na panel itd :)

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesoo - jakaś masakra. Wszyscy narzekają, że reefmax jest be bo ma panel i osprzętu porządnego nie można zapodać. Teraz znowu źle, że ma sumpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam jest w tej reklamie napisane - "nadchodzi", "już w sprzedaży cena XXX???".


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, nowy Reefmax jest już dostępny w sprzedaży. Cena 19 000 zł . I nie pomyliłem się dopisując o jedno zero za dużo. Cena jest podana za akwarium z całym wyposażeniem + szafka i sump. Jak dla mnie te 19tys. to gruuuuuba przesada.


Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i stało się, nowy Reefmax jest już dostępny w sprzedaży. Cena 19 000 zł . I nie pomyliłem się dopisując o jedno zero za dużo. Cena jest podana za akwarium z całym wyposażeniem + szafka i sump. Jak dla mnie te 19tys. to gruuuuuba przesada.

Gdzie to pisales?

pozdrawia snakecharner


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to pisales?

pozdrawia snakecharner

Jak gdzie, chodzi o nazwę sklepu ? Nie wiem czy mogę podać bo zaraz ktoś posądzi mnie o reklamę.

Edytowane przez felek99 (wyświetl historię edycji)

Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ten można już od dawna kupić online w jednym słowacki sklepie akwarystycznym za ok. 2100 Euro + koszty przesyłki.

Edit: W tym samym sklepie "mały" Reefmax kosztuje 570 Euro + szafka za 120 Euro. Całość ok. 700 Euro. W tym przypadku za 100 litrowe akwarium płacimy 3 razy mniej niż za 300 litrowe, co zresztą wydaje się logiczne.

Zestaw ten można już od dawna kupić online w jednym Słowacki sklepie akwarystycznym za ok. 2100 Euro + koszty przesyłki.

Edit: W tym samym sklepie "mały" Reefmax kosztuje 570 Euro + szafka za 120 Euro. Całość ok. 700 Euro. W tym przypadku za 100 litrowe akwarium płacimy 3 razy mniej niż za 300 litrowe, co zresztą wydaje się logiczne.

Edytowane przez aqua skalar (wyświetl historię edycji)

Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku za 100 litrowe akwarium płacimy 3 razy mniej niż za 300 litrowe, co zresztą wydaje się logiczne.

To jest rozsądne ale te 19.tys zł to jest ponad 10x tyle co ,,mały'' Reefmax. Szczerzę wątpię że ktoś zdecyduję się na taki zestaw, nawet jeśli nie miał nigdy styczności z akwarystyką i nie ma pojęcia o kosztach tego hobby(kompletny laik ). Po prostu takie ceny odpędzają ludzi tworząc stereotypy jako że akwarium morskie jest praktycznie nie osiągalne ze względów finansowych.


Jest : 148l z panelem na miękko Powrót w nieznane

Było : 432l + 180l sump     Mój dziennik

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.