Skocz do zawartości
sPRYTny

Nowy ReefMax 100 [300l]

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem u źródła i ponoć nieoficjalnie koszt ma być jakieś 12-13 tys. Mam nawet ulotkę z parametrami a Wy nie :p

Edytowane przez koma (wyświetl historię edycji)

Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem. Jak by pięknie działało , i miało kompa z pomiarami parametrów, pompami dozującymi i innymi bajerami + ten panel dotykowy sterujący to warto się zastanowić. Dla kogoś co się nie zna to całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem Wasze posty z ostatnich dni odnosnie duzego RM

W Polsce również możecie kupić to akwarium. Dlaczego go nie ma w każdym sklepie?

Sami sobie odpowiedzieliście. Zainteresowanie jest, ale nie za tą cenę. Nawet wymienione 8-9tys zł to dla wielu z Was zbyt spory wydatek ten projekt. Ja uważam, że cena 8-9tys zł byłaby dobra. Natomiast 12-13tys zł to jednak wydatek, na który skusi się niewielu. Tyle lat oczekiwań na nowe akwarium morskie Aquaela, któremu życzę, aby projekt wciąż ewoluował i znalazł uznanie w Waszych oczach. Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotki nie mogę zeskanować w tej chwili ( nie wiem czy mam nawet prawo do rozpowszechniania)

Wymiary: 100x70x55 [cm]

Pojemnośc akwarium 385 l

Wymiary sumpa : 60x50x45

Pojemnosc sumpa: 135

Oświetlenie 8x39W

T.barwowa 4 x 10000K, 4 x 20000K

Nocne : 2x3W LED

SKimmer 1000 l/h

Pompa Reef Circulatror 10 000

Szafka 100x70x90

Aquel PFN PLUS 10000

Aquel Comfort zone gold 300W

Przednia szyba z z przejrzystego szkła odżelazionego.

Edytowane przez koma (wyświetl historię edycji)

Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wpisuję w wyszukiwarce Reefmax XL i zapytanie zwraca mi wyniki dla Polskich sklepów np. za jakieś ~14500.


Nano reef -homar only + reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 8 to ja sprzedam swojego wypasa ktory ma ten sam litrarz tylko jest cale ze zwierzetami + 20 razy lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wpisuję w wyszukiwarce Reefmax XL i zapytanie zwraca mi wyniki dla Polskich sklepów np. za jakieś ~14500.

Paradoks Veblena?

A tak na poważnie, to mam małego RM i jestem zadowolony, ale przy tej cenie na większą wersję bym się nie zdecydował chociaż czekałem na premierę tego zestawu.


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc lekka załamka ;B, a szkoda że u nas ten AquaEl się tak przyjął ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ma ktoś juz z was nowego RM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemia

kopa lat

wracasz do morszczyzny?

nikt prywatnie ze znanych mi osob nie ma nowego RM

no ale tez nikt specjalnie w PL nie zabiega by klient indywidualny dowiedzial sie o tym produkcie

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze miesięcznika Akwarium była reklama tego zestawu na przedostatniej stronie. Wszystko piękne i oczywiście bez ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 15 tys ;)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 10tys bym tego niechcial. Wole kupic Red Sea Max. Slaba promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.